Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > 777 zestrzelony nad Ukrainą Przebijamy się przez kłamstwa

777 zestrzelony nad Ukrainą Przebijamy się przez kłamstwa


Izraelski Fox News prowadzi propagandę do wojny światowej, obwinia rosyjskie rakiety na ziemi [ground rockets]

Teraz (13:45 EST) mamy ludzi na miejscu, którzy znaleźli worek z paszportami i sprzętem medycznym. Będziemy was informować.

a

Początkowe historie prowadzące do izraelskiego wywiadu, że rosyjski odrzutowiec jest odpowiedzialny za strącenie Malaysian Airlines 777 z wszystkimi osobami na pokładzie, jest rozpowszechniany każdemu na tyle głupiemu, by słuchać. Pokazuje swoją rękę tak wcześnie to monumentalna pomyłka.

Oto co mamy do tej pory, nie potwierdzone. Amerykański myśliwiec F-15 wystartował z lotniska w Azerbejdżanie. W 2010 roku, Azerbejdżan twierdził, że to i jedno inne lotnisko zostało przejęte przez ormiańskich bojowników. Ale te dwa obiekty były domem izraelskiego samolotu, który przeniósł się tam podczas uczestniczenia w ćwiczeniach z tureckim lotnictwem. Turcja pozwoliła Izraelowi na szkolenie pilotów w bombardowaniach strategicznych na wybranych obszarach, ponieważ bardzo przypominały potencjalne izraelskie cele w Iranie.

Izrael miał wysłać ​​8 samolotów do szkolenia z Turkami, 6 powróci do Izraela, dwa udały się do Azerbejdżanu w ramach przygotowań do planowanego ataku lotniczego na Iran. Aby wspomóc te działania, Arabia Saudyjska wymyślała historie mówiące, że odmówiła izraelskim prośbom, przelatywania nad ich terytorium by zaatakować Iran.

Te bazy obsługiwane są przez gruziński port Poti. Broń do „ataku który nigdy nie miał miejsca” został rozładowana w Poti przez USS Graple w 2010 i wysłana jako pomoc czeczeńskim ekstremistom współpracującym z Jamestown Foundation i Rand Corporation. Te dwie organizacje ostatnio współpracowały z grupami w Turcji wspierającymi operacje ISIS w Iraku, jak pisał Jeffrey Silverman, szef biura Veterans Today w Tbilisi.

Przyczyna ataku na samolot nie jest jasna i można jedynie spekulować na ten temat. Jest to niezwykle poważny incydent. Prorosyjscy separatyści na Ukrainie nie mają żadnych systemów przeciwlotniczych mogących działać tak wysoko, ani potrzeby na nie, skoro głównie interesuje ich atak na ziemi. Amerykańskie materiały wywiadowcze, w tym AWAC, drony i satelity, są w stanie wykryć wystrzelenie każdej rakiety powietrznej, na ziemi, mogącej dotrzeć na wymaganą wysokość 10.000 m (32.000 stóp).

Taka broń zostałaby zauważona w sekundzie, i ponieważ wszystkie takie systemy w regionie sa pod stałą obserwacją z uwagi na wrażliwy charakter konfliktu i historię oskarżeń, wysuwania roszczeń które dla nas są dziwaczne.

Mamy pytania. Dlaczego dwa samoloty Malaysian Airlines? Gdyby ktoś lub coś tak groźne, że ten akt, postrzegany jako „racjonalny i uzasadniony”, nawet przez Izraelczyków, został przeprowadzony, to nigdy nie poznamy prawdy. Minimalnie, czynniki biologiczne lub chemiczne zdolne do globalnego holocaustu musiałyby być na pokładzie.

Po zaginięciu Lotu 370, autor Chris Bollyn opublikował zdjęcia samolotu [http://www.bollyn.com/#article_14753], który wyglądał identycznie jak ten z lotu 370, twierdząc, iż ten samolot był w Izraelu, i że prawdopodobniej zostanie wykorzystany przez ten kraj w ataku terrorystycznym. Ta historia, fascynująca a jeszcze cuchnący dziką teorią spiskową, przez jakiś czas zdominował alternatywne media. Teraz jest nowy powód dokonania oceny tej historii, dlaczego ją napisano, jakie były źródła i czy było to tylko oszustwo, czy związane z czymś dużo bardziej poważnym.

Jedyną inną możliwością jest destabilizacja regionu i parcie w kierunku wojny światowej. Rozsądna jest sugestia, że izraelski samolot brał udział, bo wiemy że mają jedyne nielegalne możliwości w regionie.

Jeśli chodzi o spisek albo powód, proste obwinianie Izraela nie ma poparcia w faktach, nie więcej niż obwinianie Hamasu za mord 3 dzieci kilka tygodni temu.

Dlatego uważamy iż są następujące duże prawdopodobieństwa:

  • Użyto samolotu, najprawdopodobniej amerykańskiego F15 z powodu zasięgu i możliwości
  • Użyto Azerbejdżanu, bo wiemy o tajnych bazach w tym miejscu, co potwierdzili oficerowie, którzy uciekli do Iranu w 2013
  • Wiemy o roli Izraela, jeszcze nieokreślonej, bo oni głoszą fałszywe historie obwiniające Rosję
  • Ponieważ jest to już drugi rozbity samolot Malaysian Airlines, szukamy fałszywych historii na temat Izraela i malezyjskich samolotów i oceniamy ich znaczenie
  • Jak zawsze w takim przypadku, que bono, kto na tym skorzysta?

Prosimy czytelników by obserwowali wiadomości ze świata, a tych z regionu by bezpośrednio informowali nasze biuro w regionie.

777 Shot Down Over Ukraine

Getting Past The Lies

http://www.veteranstoday.com/2014/07/17/777-shot-down-over-ukraine/

Gordon Duff i Jim W Dean, tłum. Ola Gordon.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *