Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > 6 kłamstw kształtujących młodych ludzi

6 kłamstw kształtujących młodych ludzi

Komentarz: Kolejny bdb artykuł przetłumaczony przez naszego starego kompana RadTrapa. Zachęcamy do gruntownego zapoznania się z jego witryną źródłową, czyli https://radtrap.wordpress.com/. Istna skarbnica perełek wobec których ciężko przejść obojętnie. Red. W-P.

Dorastać w dzisiejszym „zdemoralizowanym” świecie i nie ulec jego złym wpływom jest ogromnie trudno. Dorośli nierzadko im ulegają, nie dziwi więc słabość młodych, są oni zupełnie plastyczną „masą” w procesie manipulacji i demoralizacji. Zapraszamy do przeczytania tekstu nawiązującego do dorastania w świecie w którym rządzący psychopaci programują tak ludzi by wymazać z ich mózgów moralność, sfałszowana rzeczywistość stała się ich częścią, której będą bronić… autorem jest 27 latek z Florydy, Toby.

a

Młodzi ludzie nie są dziś w stanie rozpoznać własnego wroga. Stan w którym się obecnie znajdują jest potrzebny dla bezbolesnego przejścia od współczesnej władzy politycznej do dyktatury światowej.

Jako młody człowiek który niedawno zakończył „edukację” w jednej z najlepszych szkół w USA, mogę potwierdzić że młodzi ludzie są już na to gotowi.

Posiadamy społeczeństwo wytresowane w pielęgnowaniu własnych ambicji, obronie prawa do autoekspresji i niezależności, gdzie wyedukowanych młodych ludzi odurza się iluzjami. Wszyscy spoglądają w górę, prosto w słońce, nie potrafiąc wyzbyć się strachu że przegapią swoją szansę na wspięcie się po drabinie kariery.

Oto scenariusz którego trzyma się moje pokolenie:

1. Ludzkość żyła w totalnej ignorancji aż do dnia dzisiejszego (dowód: powszechny rasizm, religijny fundamentalizm, opresja i złe traktowanie kobiet, europejski imperializm, zacietrzewiony nacjonalizm, ksenofobia itp. wszystko to było normą). Najbardziej narażonymi na to kłamstwo są młode kobiety i różnego rodzaju mniejszości, poklepujące siebie nawzajem i gratulujące swojego oświecenia i przynależności do społeczeństwa postępowego. Młodzi biali mężczyźni którzy chcą sobie „zamoczyć” i ogólnie być lubianymi przez innych, podążają za ich przykładem.

2. Wszystkie rodzaje „ignorancji” istnieją do dnia dzisiejszego i stanowią główne zagrożenie dla pokoju i stabilności. (Konkluzja: Legislacja praw chroniących mniejszości – ustawy anty-religijne, walka z „mową nienawiści” – jest wyrazem naturalnego postępu i nie może zostać powstrzymana. Religia jest duchowym odpowiednikiem Al-Kaidy dla ludzi młodych i wykształconych. Już teraz ledwo zipie, ale wszyscy są przekonani że jest ona potężną bestią zdolną do wyrwania każdego człowieka ze swojego hedonistycznego samouwielbienia w każdym momencie – jest to dla nich coś niebezpiecznego, dlatego trzeba jej uważnie pilnować.

3. Powściągliwość seksualna nie może być dłużej traktowana serio, jest wymysłem religii i ma za zadanie kontrolować społeczeństwo, przede wszystkim kobiety. (Konkluzja: Rób to zawsze gdy tylko możesz i wszędzie gdzie możesz. To tylko ćwiczenia przed spotkaniem kogoś kogo naprawdę polubisz!) Istnieje ogromna presja na młodych kobietach by te skłonne były do wolnej miłości. Zostały przekonane przez media, głównie świat rozrywki, że traktowanie seksu serio jest wyrazem słabości. W połączeniu z rzeczywistością otaczającą młodych – alkohol itd, historia romansów młodych ludzi jest schizofreniczną epopeją w której naprawdę ciężko jest im odnaleźć dla siebie kogoś odpowiedniego.

4. Moralność jest względna. Nie ma prawd absolutnych. Nie ma powodu by wierzyć zbyt silnie w cokolwiek. Wszystko jest przypadkowe. (Konkluzja: Tak, wszystko jest zepsute. Zawsze takie było. Władza korumpuje, my jesteśmy egoistami, ludzie są kurwami. Ja jestem draniem ale przynajmniej się do tego przyznaje). Rezultat: nasza postawa jest jak ubranie dobierane na potrzeby danej grupy społecznej.

Poza jest wszystkim.

5. Polityka i religia nie powinna być omawiana wśród naszych przyjaciół, więc nie jest. Nigdy. (Konkluzja: Zgoda na niezgodę. Rezultat: Nawet najmądrzejsi ludzie mogą nigdy nie spotkać się z ideami nie obowiązującymi w oficjalnych mediach/środowiskach akademickich. )

6. Komunizm jest dobrym pomysłem, tylko jeszcze nigdy się nie udał. (Rezultat: Moja generacja odchyla się wyraznie na lewo. Nic zresztą dziwnego skoro to Republikanie kojarzeni są z chrześcijaństwem, polityką pro-life, białymi, wojną, wielkim biznesem itd. ) Wkroczenie rządu do gospodarki jest nieuniknione, ale tylko nieliczni zdają sobie sprawę z konsekwencji które to za sobą pociąga.

Dzięki tym niekwestionowanym przez ogół wierzeniom powstali obrońcy międzynarodowej doktryny humanizmu. Z natury dobre, inteligentne dzieciaki próbujące zrobić dla świata coś dobrego, próbujące znaleźć swoje miejsce w świecie i sprostać oczekiwaniom swoich rodziców, zostały wytrenowane do nieświadomego wspierania i obrony interesów wąskiej grupy psychopatycznych kryminalistów.

Odwrócenie tego procesu wymagałoby podobnego, stopniowego działania na rzecz przywrócenia Boskiej rzeczywistości i zniszczenia zła (iluzji). Nie mamy tego luksusu by próbować zatrzymać teraz rozwój ich propagandy. Musimy zaatakować używając naszej siły duchowej i przewagi moralnej.

Jeśli chcemy stworzyć świat gdzie ludzie są odpowiedzialni za swoje czyny, musimy dać wszystkim na starcie czyste konto. Do ludzi trzeba docierać indywidualnie i żeby to zrobić musimy przełączyć ich umysły na postrzeganie rzeczywistości w sposób najłagodniejszy z możliwych.

Toby Moreland (henrymakow.com), tłumaczenie Radtrap

Źródło: https://radtrap.wordpress.com/2011/12/18/6-klamstw-ksztaltujacych-mlodych-ludzi/

Za: https://www.nwo.report/nwo/6-klamstw-ksztaltujacych-mlodych-ludzi.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *