Strona główna > NWO > Apokalipsa > 5G APOKALIPSA – Wyginięcie – Lektor PL

5G APOKALIPSA – Wyginięcie – Lektor PL

Sashy Stone’a i ekipa New Earth Project przygotowała bardzo obszerny i treściwy materiał o śmiercionośnym działaniu technologii 5g. Każdy powinien się z tym filmem zapoznać. Serdeczne podziękowania dla twórców tego wspaniałego filmu, Sashy Stone’a i ekipy New Earth Project, za zgodę na opracowanie polskiej wersji.

Opublikowany 4 lipca 2019

 

One thought on “5G APOKALIPSA – Wyginięcie – Lektor PL

 1. Polskie NIE dla 5G w interesie syjonistycznych USA – ?
  Syjonistyczny Zachód przegrał z Chinami i z Rosją wyścig w budowie technologii 5G, stąd wrzaski o jej ogromnej szkodliwości, a przecież dotychczas stosowana technologia 4G wcale nie jest mniej szkodliwa.
  .
  W telegraficznym skrócie: 5G, to technologia mobilna piątej generacji – standard sieci komórkowej, następca 4G.
  .
  Szkodliwość promieniowania elektromagnetycznego stosowanej dotychczas telefonii komórkowej (4G) ma także udokumentowane potwierdzenie w wielu krajach świata, ale ponieważ przynosi zyski zachodnim korporacjom i stwarza możliwości kontroli społeczeństw przez te korporacje i ośrodki władzy, nikt z tzw. polityków reżimów zachodnich demokracji, w których lobbing i prowizja stanowią szlachetną, bo zalegalizowaną, formę korupcji, nie podejmuje z nimi walki.
  Społeczeństwa Zachodu są bezsilne wobec zachodnich korporacji i politycznych reżimów, które wprowadziły prawo, według którego nie można sprzeciwiać się budowie masztów telefonii komórkowej 4G w pobliżu ludzkich siedzib, ponieważ budowa tych masztów realizuje wymóg dobra publicznego.
  .
  Nad technologią 5G prace trwały zarówno na Zachodzie (Zachód zainicjował ten wyścig technologiczny), jak i w Chinach i Rosji, które w tej dziedzinie osiągnęły jednak zdecydowaną przewagę nad Zachodem.
  Technologia 5G, której szkodliwość dla ludzkiego zdrowia może być porównywalna z dotychczas stosowaną technologią 4G – ale takich oficjalnych, niezależnych, badań nie ma, a przynajmniej nie są upubliczniane -, stanowi zagrożenie na tym polu dla dominacji Zachodu, dominacji tak finansowej jak i dla możliwości kontrolowania przepływu informacji i kontrolowania społeczeństw przez reżimy zachodnich demokracji. Stąd te apele przegranych o powstrzymanie prac nad dalszym rozwojem technologii 5G i nad jej wdrożeniem.
  .
  Zmanipulowani protestujący przeciwnicy 5G jakoś nie zastanawiają się, dlaczego tak mało mówi się o szkodliwości 4G i nie organizuje się protestów – ?
  .
  Dariusz Kosiur

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.