Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > 5 września spotkanie Macrona z masonami w sprawie Kościoła

5 września spotkanie Macrona z masonami w sprawie Kościoła

Jak informuje wiarygodny francuski dziennikarz François Koch, 5 września Macron organizuje kolację dla 8-9 wielkich mistrzów Francji dla omówienia różnych tematów, np. relacje między Francją i Kościołem Katolickim.

Jej uczestnikami będą: Wielki Wschód Francji, Wielka Loża Francji, Francuska Krajowa Wielka Loża, Francuska Federacja Praw Człowieka, Wielka Loża Sojuszu Francuskiej Masonerii, Wielka Kobieca Loża Francji, Symboliczna Tradycyjna Wielka Loża Symbolizująca Operę, Wielka Mieszana Loża Francji i Wielka Mieszana Uniwersalna Loża.

To zaproszenie nie jest przypadkowe. Macrona oskarżano wcześniej w tym roku o osłabianie francuskiego sekularyzmu, po tym kiedy powiedział francuskim biskupom: „Relacje między kościołem i państwem są uszkodzone„, i trzeba je „naprawić„.

Prezydent Francji będzie teraz próbował wyjaśnić francuskim wielkim mistrzom w jaki sposób nie naruszył prawa z 1905 o rozdziale kościoła od państw. Macron, liberalny mason Wielkiej Loży Francji, chce pokazać światu, że on nie tylko dialoguje z religiami, ale też z innymi nurtami duchowymi i filozoficznymi jak np. masoneria.

Ale wszyscy wiemy, że Macron i masoneria ukrywają złowrogi plan, którym jest stopniowe niszczenie Kościoła Katolickiego, który rozpoczął się dawno temu, poprzez masońską infiltrację Watykanu w czasie II Ekumenicznego Soboru Watykańskiego.

Macron będzie miał przyjemność poinformować swoich braci masonów o kanonizacji pierwszego masońskiego papieża – Pawła VI – jaka odbędzie się pod kierownictwem papieża Franciszka 14 października 2018

Leo Zagami – 1.09.2018

Tłum. Ola Gordon/http://chomikuj.pl/OlaGordon

Źródło: http://leozagami.com/2018/09/01/freemasonry-meeting-with-macron-regarding-the-catholic-church/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *