Strona główna > Felietony > 5 sposobów koczowniczego matrixa na mieszanie w Twojej głowie

5 sposobów koczowniczego matrixa na mieszanie w Twojej głowie

matrixa - Wiadomości Polska Świat

matrixa - Wiadomości Polska Świat - Wolna Polska

„Jeśli mówisz o tym, co możesz poczuć, co możesz powąchać, spróbować lub zobaczyć, to rzeczywistość jest tylko elektrycznymi impulsami wysyłanymi do Twojego mózgu” – Morfeusz, Matrix

Tak długo jak jesteś podłączony do komputerowego programu sterującego Twoją rzeczywistością, nie możesz uciec ani kierować własnym życiem. Jesteś dosłownie zaprogramowywany i sam siebie programujesz, bez udziału świadomości i woli, aby podporządkować się przebiegłym potentatom, którzy pragną abyś nie wiedział jak wielką siłą tak naprawdę dysponujesz.

Tak długo jak jesteś poddany status quo – przekonaniu iż powinieneś służyć iluzji monarchii, tj. Rockefellerom/Watykanowi/Gatesowi/J.P. Morgan/Bankowi Światowemu i innym koczownikom, tak długo nie wiesz, że możesz zmienić swoją świadomość w mgnieniu oka. Świat w obecnym stanie nie ma być tym co doświadczasz, ale tylko grą komputerową dla odwrócenia Twojej uwagi od rzeczy istniejących naprawdę. Czas się obudzić. Oto pięć sposobów na których koczowniczy matrix utrzymuje Cię w przekonaniu, że jesteś malutki, bezradny, bezsilny, choć w rzeczywistości dysponujesz nieograniczonymi możliwościami.

1. Hipnotyzują Cię swoją agendą. Jeśli partycypujesz w odbiorze kultury masowej – oglądając programy telewizyjne, siedząc w kinie na holiłódzkich filmach, a nawet śpisz przez żyttubą – programujesz swój mózg „złymi” częstotliwościami. Oczywiście, jest to wybór. Możemy przedstawiać mniejszości, kobiety, jakiekolwiek niebogate osoby, mniej inteligentne, czy przedstawiać niekończące się sceny przemocy, bigoterii i rasizmu, ale musimy zadać pytanie czemu to tak naprawdę służy? Wydaje się jakbyśmy walczyli przeciwko sobie z powodu koloru skóry, religii, różnic kulturowych, preferencji seksualnych, płci, ale nie możemy skupić się na rzeczywistym wrogu, który jest jak czarnoksiężnik z krainy Oz – siedzi za kurtyną.

CBS i ABC mają swoich ludzi na najwyższych stołkach w administracji Obamy. Monsanto i kilka wielkich koncernów spożywczych, farmaceutycznych, przemysłowych ma swoich w niemal każdym medium. Oni nie opowiadają o prawdzie. Promują swoje własne interesy. Wystarczy małe pęknięcie – i możesz dostrzec tę rysę. (…) Pozbądź się tego uzależnienia od mediów. Ono czyni cię niewolnikiem koczowniczego paradygmatu demokracji.

2. Niszczą to co jest w Tobie dobre. Wielkie koncerny zatruwają wodę fluoryzując ją, zanieczyszczając metalami ciężkimi i toksynami. Zatruwają żywność poprzez GMO. Wielka farmacja dostarcza „leki” powodujące raka, choroby serca, degenerują całe pokolenia autyzmem, a po cichu wypłacają odszkodowania za szczepienia MMR. Te uzależniające czynniki – syrop glukozowo-fruktozowy, happy mile z macdonalda i odżywianie – mniej jedzenia – szkodzą bardziej niż tylko tuczeniem i niszczeniem zdrowia. Blokują naturalna zdolność doświadczania świata – toteż niemożliwe jest dostrzeżenie czegoś więcej poza koczowniczym matrixem. Firmy dostarczają ból, a następnie środki przeciwbólowe, które są tylko kolejnym sposobem na zabicie Ciebie. Nie jesteś zdołowaną, mroczną indywidualnością. Jesteś osobą pogodną, pełną nadziei, miłości, z wielkimi możliwościami. Nie daj się im zaciągnąć w te narkotyki. Odżywiaj się zdrowo, oczyść swój organizm, stosuj tradycyjną medycynę. Jest to ważne nie tylko dla Twojego ciała, ale i dla Twojej duszy. To istotne w celu odcięcia się od koczowniczego matrixa.

3. Używają religii, aby utrwalać kłamstwo. Ten wniosek jest jak płachta na byka dla wielu ludzi. Prawda jest taka, że użycie religii jest jednym z najprostszych sposobów na dzielenie i rządzenie. Każda religia ma swój rdzeń – prawda, miłość – nie chodzi tutaj o prostackie potrzebujesz-mnie-aby-dojść-do-Boga, co dla wielu ogranicza się do ślepego powtarzania usłyszanych frazesów np. o „judejsko-chrześcijańskim braterstwie”. (…)

4. Indoktrynują Cię od pierwszej klasy podstawówki. Henry Louis Mencken:

„Celem publicznego szkolnictwa nie jest oświecanie mas. Celem jest sprowadzanie tak wielu indywidualności jak to tylko możliwe do tego samego bezpiecznego poziomu, wyhodowanie standardowego obywatela (niewolnika koczowniczego matrixa), wyrównanie różnic, wyrugowanie oryginałów.”

Jest/było wielu geniuszy zdolnych ominąć „pobieżną” edukację i mimo to używać własnych umiejętności, kreatywności i kroczyć przez świat. Michael Faraday otworzył słynną księgarnię, mimo że nie miał żadnego wykształcenia. Ponadto, eksperymentował z elektrycznością, magnetyzmem i innymi zagadnieniami naukowymi na własną rękę. William Herschel, kompozytor muzyczny bez formalnego wykształcenia astronomicznego, odkrył planetę Uran i późnij został nazwany „astronomem” dzięki temu odkryciu. Nie daj sobie wmówić co możesz wiedzieć, nie pozwól ograniczać swojego geniuszu. To kolejne taktyczne zagranie, aby utrzymywać Cię w niewoli koczowniczego matrixa. Ucz swoje dzieci samodzielnego myślenia i poważnie kwestionuj „potrzebę” publicznej edukacji.

5. Przekonują Cię, że istnieje tylko „rzeczywistość”. Możesz tworzyć świat, który nie truje ludzi, zanieczyszcza oceanów, rzek, powietrza i wody. Można stworzyć świat bez nieustannych wojen i ludobójstwa. Możemy mieć świat bez tych kilku chciwych drani, którzy nakręcają całe show. Możesz wybrać inny program. Zacząć trzeba od wybudzenia w sobie poczucia rzeczywistości, które zostało stłumione – po to abyś mógł wybrać inaczej.

Kurt Vonnegut w Mother Night:

„Jesteśmy tacy jacy chcemy być, więc musimy uważać na to jacy być chcemy.”

Właśnie teraz wybierasz swoją rzeczywistość. Możesz wybrać to lub tamto. Tak długo jak jesteś przekonany o tym że utknąłeś w jakiejś sytuacji – tak długo będziesz uwikłany. Oni przegrupowują Twoje przekonania tak często jak tylko potrafią. Nasze umysły mają z tym problem. Jednak spróbuj ruszyć głową, zdobywaj nowe poziomy wiedzy, odrzuć zwątpienie i niewiarę. Pomorze Ci to wyplątać się z nici koczowniczego matrixa.

„Ile razy mam Ci powtarzać, że gdy wyeliminujesz niemożliwe – cokolwiek pozostanie, jakkolwiek będzie to nieprawdopodobne – będzie to prawdą?” Sir Arthur Conan Doyle

9 VIII 2013r.

Źródło: http://wariscrime.com/new/5-ways-the-matrix-keeps-you-enslaved

przygotował: Minutus

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.