Strona główna > NWO > 5 i 6 (ostatnia) część filmu dokumentalnego „The Dynasty of Rothschild”

5 i 6 (ostatnia) część filmu dokumentalnego „The Dynasty of Rothschild”

Rodzina żydowskich bankierów Rothschild od ponad 200 lat kontroluje globalny system finansowy oraz posiada ponad połowę światowego bogactwa ale pieniądze nie są celem dla rodziny dziedziczącej bogactwo od pokoleń. Dla bankierów pieniądze są  środkiem do celu, którym jest władza absolutna nad światem poprzez tworzący się na naszych oczach rząd światowy.

1530558_237835079710482_614205318_n

Fragment transkrypcji z komentarzem oraz wideo poniżej:

„…Jego imię brzmiało lord Evelyn Rothschild i jest on drugą najbogatszą i najbardziej wpływową osobą na świecie. Jest on także władcą światowej stolicy finansowej the City of London.

 Lord Rothschild i jego władza ukrywają są za 13 członkami rady miasta i reprezentują tam jego interesy.

30 listopada 2000 lord Rothschild, mając 70 lat wziął w Londynie ślub z bogatą syjonistyczną bizneswoman Lynn Forester.

 Po ceremonii para poleciała do Waszyngtonu spędzić ich noc poślubną w białym domu…”

W 2008 roku Lynn Forester de Rothschild udzieliła wywiadu dla dziennika SKY NEWS w którym odpowiedziała dlaczego finansuje kampanię prezydencką Hilary Cllinton oraz wspomniała o swoim miesiącu miodowym spędzonym w Białym Domu w towarzystwie urzędującej pary prezydenckiej:

https://web.archive.org/web/20130506142001/http://news.sky.com/story/628428/i-love-my-country-over-my-party

Clinton-RothschildMeet51

Bill i Hillary Clinton  oraz Lynn i Evelyn de Rothschild (2000 r.)

 „…Oprócz wielu zamków, pałaców, winiarni i egzotycznych kurortów, Rothschildowie nabyli Riders w 1800.

 Riders następnie wykupił powiązana prasę, która selekcjonuje i manipuluje tymi samymi artykułami, rozprzestrzeniając je na cały świat dzień po dniu.

Mają kontrolny pakiet udziałów w 3 największych sieciach telewizyjnych i poprzez posiadanie tego wszystkiego łatwo unikają wzroku społeczeństwa.

 Do niedawna posiadali i kierowali angielską The Royal Mint i kontynuowali działalność pośredniczenia w wymianie złota dla Banku Anglii, którym również kierowali. Kontrolują LBMA, gdzie obraca się codziennie ok 30-40 milionami uncji złota, wartymi ponad 11 miliardów dolarów.

Rothschildowie zarabiają tygodniowo miliony na samych transakcjach, ustalają również codziennie cenę złota na świecie, zyskując z jej wahań.”

https://en.wikipedia.org/wiki/Gold_fixing

Rothschild-Prince-Charles-Le-Garde

Lynn Forester de Rothschild, książe Karol oraz Christine Lagarde (szefowa Międzynarodowego Funduszu Walutowego) podczas konferencji Inclusive Capitalism, która miała miejsce w maju 2014 roku w Londyńskim Ratuszu. Rodzina Rothschild wraz z największymi korporacjami, bankami, finansistami i politykami przygotowuje program „ratowania świata”, kolejna konferencja odbędzie się w październiku tego roku w Nowym Yorku. Więcej w artykule:

Oficjalna strona konferencji Inclusive Capitalism:

http://www.inc-cap.com/

„Przez wieki Rothschildowie zgromadzili biliony dolarów w złotych sztabach umieszczając je w swych podziemnych skarbcach i przejęli światową dostawę złota.

 Posiadają większościowy pakiet udziałów w największym na świecie koncernie paliwowym Royal Dutch Shell.

Operują fałszywymi organizacjami charytatywnymi i offshoringowymi usługami bankowymi. Bogactwa czarnej arystokracji i Watykanu są ukryte na tajnych kontach szwajcarskich banków, trustach i holdingach Rothschildów.

Jak Evelyn Rothschild został obrzydliwie bogatym wielkim wezyrem królowej Elżbiety II i ojcem chrzestnym czarnej arystokracji?  Evelyn Rothschild jest pra pra pra wnukiem Neila Rothschilda i jest dziadkiem dla Davida Rothschilda.

 Mimo tego, że David Rothschild wygląda na nieszkodliwego, siwego starszego człowieka, nie dajcie się zwieść pozorom.

 Rothschild i jego przodkowie wybierali prezydentów, powodowali krachy na giełdzie, wciągali w bankructwo narody, dyrygowali wojnami oraz sponsorowali masowe morderstwa i zubożenia milionów.

 Ich bogactwo mogłoby nakarmić, odziać i dać schronienie każdej istocie na ziemi.”

Poprzednie części filmu:

Część 5 filmu dokumentalnego „The Dynasty of Rothschild”:

Część 6 (ostatnia) filmu dokumentalnego „The Dynasty of Rothschild”:

Przygotował: Michał KK

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.