Strona główna > NWO > 4 teorie spiskowe które okazały się prawdą w 2017 roku

4 teorie spiskowe które okazały się prawdą w 2017 roku

 1 – Rozpylanie chemtrails w celu manipulacji pogodą zostało uznane za fakt

W  listopadzie rząd USA publicznie dyskutował o tak zwanej inżynierii klimatycznej, tytuł debaty nosił nazwę „Geoinżynieria, innowacje, odkrycia i technologia”, przedstawiono użycie samolotów do rozpylania chemikaliów w powietrzu. Były szef CIA John Brennan powiedział publicznie na posiedzeniu CFR:  „Rozpylanie areozolu w stratosferze umożliwia zmienianie warunków atmosferycznych.”

2 – Przemoc seksualna w Hollywood

Producent filmowy Harvey Weinstein został oskarżony przez co najmniej 60 kobiet o gwałt i molestowanie. Zarzuty sięgają nawet 30 lat wstecz. Ta sprawa rzuca światło na problem wielu mężczyzn kobiet oraz dzieci wykorzystywanych seksualnie przez potężna elitę. Sprawa ta wstrząsnęła Hollywood zmuszając do upublicznienia wielu tajemnic.

3 – EPA (Amerykańska Federalna Agencja Ochrony Środowiska) pomagała rozpowszechniać śmiertelne trucizny

W sierpniu ujawniono 20 000 dokumentów potwierdzających, że rządowa agencja zatwierdziła środki chemiczne bazując na nieuczciwych testach potwierdzających ich bezpieczeństwo. Śledztwo „The Poison Papers” ujawniło, że zamiast chronić ludzi i środowisko agencja EPA współpracowała z koncernami chemicznymi, by ukryć toksyczność chemii, pozwalając Monsanto, Dow i Dupont na sprzedaż swoich produktów pomimo, że szkodzą środowisku

4 – Potwierdzono że Witamina C zwalcza nowotwory

W trakcie gdy przemysł farmaceutyczny skupia się na długo terminowych metodach przynoszących jak największe zyski. Naukowcy ze stanu Iowa udowodnili ze Witamina C pomaga w walce z Rakiem. Odkryli że Kwas Askorbinowy atakuje komórki rakowe nie szkodząc zdrowym. Sprawiając ze witamina C może stać się stałym dodatkiem w terapiach antyrakowych.

Michał KK

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *