Strona główna > Bez kategorii > 4 listopada 2012 – „Ruski Marsz” przeciwko żydowskiemu jarzmu nad Rosją

4 listopada 2012 – „Ruski Marsz” przeciwko żydowskiemu jarzmu nad Rosją

Redakcja StSy w pełni solidaryzuje się z walką braci Rosjan o wyzwolenie spod chazarskiego jarzma i gorąco życzy wszystkim rosyjskim braciom przebudzenia i przepędzenia ze swoich ziem szatańskiej hordy chazarskiej. W późniejszym czasie Redakcja zamieści informacje dotyczące dzisiejszego wydarzenia.

Źródło: http://www.rusimperia.info/news/id14689.html

Data publikacji: 3.11.2012

Tłum. RX

Dzisiaj, 4 listopada, w Moskwie i w dziesiątkach innych miast Rosji odbędą się coroczne, tradycyjne już akcje rosyjskich nacjonalistów i patriotów pod ogólną nazwą „Russkij Marsz”.

Co najmniej w 40 miastach władze wyraziły zgodę i zezwoliły organizatorom na przeprowadzenie „Russkiego Marszu”. Jednakże aktywiści rosyjskich ruchów narodowych i patriotycznych napotkali sprzeciw władz miejskich w całym szeregu rosyjskich miast.

Przykładowo podać można, że w Rostowie nad Donem władze miejskie odmówiły grupie inicjatywnej zezwolenia na przeprowadzenie „Ruskiego Marszu”. Oczekuje się, że nacjonaliści z całego regionu zjadą się dzisiaj do Taganrogu, do jedynego miasta regionu, które wydało zezwolenie na odbycie wiecu przez uczestników w liczbie 50 osób.

W związku z tym organizatorzy „Ruskiego Marszu” w Taganrogu obawiają się, że mogą wyniknąć problemy z powodu nadmiernej ilości uczestników. Nieautoryzowane przez władze „Ruskije Marsze”  mają odbyć się w Petersburgu, Twerze i Syktywkarze. W tych miastach władze miejskie nie wyraziły zgody ale nacjonaliści pomimo tego zamierzają wyjść na ulice tych miast w dniu 4 listopada. Także zezwoleń na przeprowadzenie akcji nie wydały władze miejskie Iżewska, Kurgania, Riazania i Stawropola. Ponadto w Tomsku i Iwanowie Dzień Jedności Narodowej nacjonaliści zaakcentują „Ruskim Biegiem”.

A w Jużno-Sachalińsku i Władywostoku kolumny nacjonalistów i patriotów dołączą do miejskich pochodów poświęconych temu świętu. Najliczniejszy „Russkij Marsz”, według oczekiwań organizatorów, odbędzie się w Moskwie. Początek zbiórki uczestników „Ruskiego Marszu” o godz. 11:30 czasu moskiewskiego. Pochód rozpocznie się o godz. 13:00 czasu moskiewskiego. Mityng, który będą prowadzić Władimir Jermołajew (EPO „Russkije”- Etnopolityczne Zjednoczenie „Rosjanie”) i Ałła Gorbunowa a otwarcia dokona Siergiej Baburin (ROS- Rossijskij Obszczienarodnyj Sojusz). Wystąpi następnie z przemówieniem Dmitrij Diemuszkin (EPO „Russkije”), Władimir Tor (NDP- Narodnaja Diemokraticzieskaja Partia), Iwan Mironow (ROS), Jurij Jekisziew (Narodnoje Opołczienije), Alieksandr Bielów (EPO „Russkije”), Georgij Borowikow (EPO „Russkije”), Kiriłł Barbasz (inicjatiwnaja gruppa „Za otstwietstwiennuju włast”), Nadieżda Szalikowa (NDP), Boris Mironow (ROS), Właisław Karabanow (ARI „Obszczieje dieło”), Michaił Nalimow (prawosławny aktywista),

Iwan Ortakowskij (przedstawiciel ruchu „Russkaja Probieżka).

[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=BeORZ8PU6kc]

 [youtube=http://www.youtube.com/watch?v=aLBuPx_AWdo]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.