Strona główna > NWO > 4 kamienie milowe

4 kamienie milowe

źródło: http://diggerfortruth.wordpress.com/2013/05/27/4-cornerstones/

przygotował: Pluszowy Miś

 54980-cornerstone

Uważam, że jako zorientowany duchowo ruch oporu powinniśmy opierać swe działanie na tych czterech podstawowych filarach:

1 / opór – mówić „NIE” i rozumieć, co to oznacza.

2 / propagowanie – szukać nowej krwi, poza naszym kręgiem.

3 / mieć definitywnie ukształtowany sposób działania – zorganizować się na najniższym poziomie, nie koniecznie online, i być niezwykle ostrożnym na próby różnych infiltracji.

4 / wprowadzenie duchowej samodyscypliny – z dojrzałą decyzją skierowaną na zdobywanie świadomości. Posprzątaj wnętrze, oczyść się i wniknij.

Dodatkowe uwagi na temat rozwiązań

To zupełnie niesamowite, że sporadycznie otrzymuję komentarze mówiące: „Tak, ale co z rozwiązaniami – nie oferujesz żadnych rozwiązań?” Zatem należy odnieść się do tego tematu z pomocą tych trzech punktów.

1/. Jestem cieślą

Żeby zarobić na życie macham młotkiem. Jestem stolarzem, który wraca do domu z pracy wykończony i robi wszystko, aby spróbować znaleźć rozwiązanie tych poważnych problemów; stukam w klawisze komputera, mając trociny we włosach i pył na rękach. To wszystko. To wszystko, co mogę zrobić.

Nie mam zaplecza finansowego, gruntownego wykształcenia, międzynarodowych układów. Mam zerowe doświadczenie w politycznym komentowaniu wydarzeń i jestem ograniczony w zakresie umiejętności komunikacyjnych. Ale jestem po prostu zmuszony to robić i iść dalej. Większość moich postów to po prostu górnolotne narzekanie z powodu mojego oburzenia na widok tego, co się dzieje. TO JEST ZACHOWANIE NORMALNE.

Gdybym nie był tym oburzony, byłbym po prostu osobą wybrakowaną. Oczywiście, że będę wygłaszał tyrady o tych morderczych zbrodniarzach, oczywiście, że nie przestanę krzyczeć o tych zdradzieckich Gojach sprzedawczykach, którzy bezpośrednio pomagają swym żydowskim panom w zamian za otrzymanie nagród Pawłowa. Oczywiście, że mam zamiar nadal wrzeszczeć na wszystkich wokół mnie, którzy nie zwracają na to uwagi, albo mało ich to obchodzi. Ponieważ te poważne problemy nie dają mi spokoju. Po prostu, wygłaszam je w  naturalny sposób – nawet jeśli tylko ma to służyć celom polepszenia bytu czy katharsis. Ten obłęd na świecie musi być co najmniej udokumentowany. A ja jestem zwyczajnie kolejnym głosem, który próbuje to badać i mówić o tym.

2 /. Przestań być leniwy

Ciągle proponuję rozwiązania. I tylko dlatego, że ci ludzie są zbyt głupi lub leniwi, nie potrafią dostrzec, że moja strona poświęcona jest ROZWIĄZANIOM. Nawet są linki zatytułowane „Proponowane rozwiązania” [“Suggested Solutions”] (link poniżej). Trzeba tylko krótki rzut oka na górę strony, aby go zobaczyć.

Nie mówię, że to jest doskonałe, lub że wszystko zawiera lub jest końcem wszystkiego, ale nie wiem, co jeszcze mogę zrobić :-) . Mój cały blog jest napakowany rozwiązaniami. Przedstawiam rozwiązania i podpowiedzi na temat rozwiązań w całej kolekcji postów. Bez końca wskazuję PRZYCZYNĘ problemów, a zatem również rozwiązanie. I wielokrotnie powtarzam konieczność zwrócenia się w kierunku duchowych rozwiązań z różnych pism duchowych. Potrzeba nam oczyścić się, stać się duchowo zdyscyplinowani, wniknąć w środek, wspiąć się ku wyżynie doskonałości.

Wchodzę również w bardzo szczegółowe rozważania o metodach pracy fizycznej na głoszeniem Prawdy – znowu poświęcona jest temu cała strona (link poniżej). Nawet mówię o sprzęcie, o ubraniu do noszenia, gdy wychodzisz na ulicę, niosąc nasze wiadomości, najlepsze wskazówki na temat tego, co mówić, a czego nie podczas komunikowania się. Omawiam

psychologię interpretacji naszego przesłania, działającą na różne typy osobowości, z jakimi mamy do czynienia. Mówię o sposobach odpowiadania na sytuacje i na działanie tego programu, jako coś przeciwnego reagowaniu.

Poświęciłem także całą stronę na analizę pragmatycznego podejścia do oporu przed prawem wynikającym z przepisów zobowiązań na podstawie the Freeman/woman-on-the-land.

Strona jest zatytułowana FMOTL (link poniżej). Starając się pomóc ludziom przebrnąć przez zawiłości systemu prawnego i jak się temu oprzeć. Z książek, stron internetowych, forów, wzorów pism, laminowanych kart do przenoszenia, studiów nad casusami, wykładów, artykułów, grupy kontaktów itp., itd.

I tak dalej i dalej, można opowiadać o metodologii i problemach podejścia do nich, często  próbowałem bezskutecznie pomóc (nigdy nie twierdziłem, że jestem ekspertem). Po prostu staram się pomóc. Dzielę się moim wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie aktywizmu. Robię tylko swój mały kawałek.

Więc może ci leniwi idioci zechcą mi wyjaśnić, jakim to sposobem nie próbowałem zajmować się rozwiązaniami?? :-)

3 /. Beczenie owiec

W dzisiejszych czasach każdy, kto beczy taką frazę: „Chcę rozwiązań – daj nam rozwiązania” jest zupełnie żałosny. Dlaczego zawsze musimy za kimś/czymś podążać? To dlatego, że byliśmy beczącymi owieczkami, które szły krok w krok za kimś/czymś, to teraz jesteśmy w tym bałaganie.

To oczywiste, co musimy zrobić – rażąco wręcz oczywiste. Wszystko, co musisz zrobić, to zrobić dokładne przeciwieństwo tego, do czego cię zmuszają.

Chcą, abyśmy jedli śmieci w fast foodach – więc my na to – nie.

Chcą, abyśmy korzystali z pornografii – więc my na to – nie.

Chcą, żebyśmy się ogłupiali alkoholem – zatem przestajemy pić.

Chcą, abyśmy spadli do zera i byli apatyczni od prochów – zatem przestajemy ćpać.

Chcą, abyśmy robili zakupy w koszernych supermarketach – nie robimy, kupujemy w lokalnych niezależnych sklepach i udzielamy wsparcia rolnikom.

Chcą wymusić na nas przestrzeganie orwellowskich bezprawnych przepisów – mówimy im, gdzie mogą je sobie wsadzić.

Chcą, żebyśmy oglądali ich telewizję – możemy rozbić telewizory i wyrzucić je na śmietnik.

Chcą, abyśmy odwrócili się od duchowości i samodyscypliny – więc robimy wszystko, aby obrać kierunek na duchowy styl życia.

Robimy wszystko, co się da, aby iść w przeciwnym kierunku do tego, jaki ci demoniczni maniacy chcą nam narzucić. Jak bardzo prostsze musi jeszcze być rozwiązanie?

Dlaczego potrzebujemy kogoś innego, aby powiedział nam, że to właśnie jest tak oczywiste??

Każdy, kto beczy „Pomóż mi, pomóż mi” jest już straconą owieczką i nie wiem, czy jest jakaś nadzieja dla takich ludzi.

Jeśli jesteś dostatecznie wściekły – mam na myśli naprawdę naprawdę wkurzony …… wtedy nie zadawałbyś pytań i nie prosiłbyś innych, żeby szukali rozwiązań dla ciebie. Bo wtedy wiedziałbyś dokładnie, w głębi serca, co zrobić.

Wszelkie rozwiązania są w nas, w każdym wypadku. Spójrz w swoje wnętrze. Królestwo Boże i wszystkie nasze odpowiedzi są w środku.

Moja propozycja dla takich ludzi brzmi: idź sobie, dołącz do klubu tenisa stołowego. Lepiej, żebyś dołączył do społeczności, z którą coś cię trzyma. Bo jesteś niebezpieczny dla naszego  ruchu, włócząc się po internecie, zaśmiecając forum i wrzucając głupie komentarze, bez skrawka myśli o tym, na jaki temat się wypowiadasz. Więc odejdź, dalej nieś swój własny ciężar, ciężar swojej własnej uciążliwości.

Posty powiązane:

no you don’t

no you don’t!

Suggested Solutions (page)

http://diggerfortruth.wordpress.com/suggested-solutions/

Truthing (page)

Truthing

FMOTL (page)

http://diggerfortruth.wordpress.com/fmotl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.