Strona główna > Bez kategorii > 3700 skazanych na śmierć wysłano do Syrii.

3700 skazanych na śmierć wysłano do Syrii.

Źródło: http://za-kaddafi.ru/portal/hot-news/612-3700-prigovorennyh-k-smertnoi-kazni-v-arabskih-stranah-otpravleny-v-siriyu.html

Data publikacji: 29.11.2012

Tłum. RX

 

Dyrektor irackiej agencji informacyjnej „An Nahil”, poinformował o wysłaniu 3700 skazanych na śmierć, w arabskich krajach strefy Zatoki Perskiej, do Syrii gdzie oni starają się „odkupić” swoje winy. W rozmowie z korespondentem agencji informacyjnej „Fars”, Muhammad Ali al-Hakim powiedział, że szereg krajów strefy Zatoki Perskiej, zwłaszcza Arabia Saudyjska, Kuwejt i Katar, wypuściło 3700 skazanych na śmierć, proponując im „odkupienie” win metodą zamachów terrorystycznych w Syrii.

Dyrektor irackiej agencji informacyjnej „An Nahil”, dodał, że poseł kuwejckiego parlamentu z ramienia salafitów, Walid Tabatabai, wziął na siebie wszystkie koszty związane z realizacją tego planu. Trzy miesiące temu Walid Tabatabai odwiedził Syrię i bezpośrednio wziął udział w antyrządowej demonstracji pośród zbrojnych ugrupowań, wystąpił przed zebranymi i otwarcie oświadczył o poparciu terrorystów w Syrii.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.