Strona główna > Bez kategorii > Spoczywaj w pokoju Rycerzu Chrystusa

Spoczywaj w pokoju Rycerzu Chrystusa

Na podstawie:

http://radiocristiandad.wordpress.com/

http://www.catholique-sedevacantiste.com/article-deces-de-don-villa-   112613784.html

Opracowanie: GREGORIUS

Data: 18.11.2012

Ksiądz Luigi Villa
Requiescat in Pace.

Szanowni Czytelnicy!

Dzisiaj nad ranem o godz. 3:00, we Włoszech, zmarł ojciec Luigi Villa, prawdziwy ksiądz, niezmordowany, nieugięty obrońca czci Pana Naszego Jezusa Chrystusa j Jego Kościoła.

Pan Franco Adessa, jego współpracownik, poinformował zaprzyjaźnione osoby za pośrednictwem internetu o tym smutnym fakcie, smutnym dla tych, którzy żyją na tym nieszczęsnym świecie. Smutnym z powodu straty prawdziwego ucznia Jezusa ale jednocześnie radosnym z powodu świadomości, że ksiądz Luigi Villa całkowicie wypełnił swoje zadanie prowadzenia walki z siłami Zła. Nie ma złudzeń, że niósł on na swoich barkach ciężkie brzemię walki, jeśli nie najcięższe, stałej, żarliwej walki demaskowania i potępiania wszelkich niegodziwości, nieprawości i apostazji zrodzonej w łonie żydomasońskiego, fałszywego kościoła, który zaistniał od czasu Jana XXIII a trwa aż do dzisiaj. Magazyn „Chiesa Viva”, badawczy periodyk i dodatkowo numery specjalne, liczne książki poświęcone dziełu podstępnego niszczenia Kościoła przez jego żydomasońskich okupantów, wilki w owczych skórach, to jego dzieło. Jego działalność miała prosty i jasny cel, wyraźne pokazanie co się złego w Kościele dzieje i nakłonienie tych, którzy mają władzę w Kościele aby spełniali swoje obowiązki wobec Boga i dusz im powierzonych, aby zaczęli przeciwdziałać Złu, które zawładnęło Kościołem. Zwracał się do tych, których obowiązkiem jest działanie, do tych, którzy należą do hierarchii i których obowiązkiem jest mówienie prawdy swoim wiernym. Letniość, nijakość i ignorancja współczesnych katolików jest zupełnie bezwartościowa a nawet karygodna w oczach Boga i przyszłość przyniesie w końcu Bożą interwencję. Bóg wkroczy bez wątpienia i srodze ukarze wszystkich tych, którzy pozostawali obojętni i leniwi, ograniczając się do modlitw podczas kiedy obowiązkiem każdego chrześcijanina jest także walka. Ojciec Luigi Villa całe życie walczył, nie spoczywał. Jego głównym wrogiem była żydomasoneria, zwłaszcza w łonie Kościoła. Walczył pomimo piętrzących się trudności i zagrożeń, pomimo zamachów na jego życie. Pisał, demaskował, ostrzegał. Prawda była jego bronią. Trzeba Bogu dziękować za takiego kapłana, prawdziwego kapłana. Jego czasopisma, magazyny i książki otworzyły oczy na straszliwą rzeczywistość podboju Kościoła przez żydomasonerię i komunistów, wielu dziesiątkom tysięcy, może i setkom tysięcy, wiernych na całym świecie. Wielu wiernym pomogły zrozumieć przyczyny rozkładu Kościoła, jego straszliwe zniszczenia. Nakłoniły wielu do studiowania i refleksji.

Dzięki prawdziwemu żołnierzowi Chrystusa, księdzu Luigi Villa, dziesiątki tysięcy katolików zostało przebudzonych i nie dało się zwieść narkotycznym pieniom żydomasońskiej hierarchii fałszywego kościoła.

REQUIESCAT IN PACE!

Czytelników zapraszamy do zapoznania się z dossier zgromadzonym przez księdza Luigi Villa, które demaskuje wrogów i żydomasońskich okupantów Kościoła pod poniższym adresem.

www.chiesaviva.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.