Strona główna > Zdrowie > 3 efektywne suplementy zdrowia do ochrony przed chemtrails

3 efektywne suplementy zdrowia do ochrony przed chemtrails

Publiczna świadomość na temat chemtrails rośnie. Wg trendów Google słowo kluczowe „chemtrails” osiągnęło szczyt wyszukiwań w kwietniu 2016 (dowód: https://www.google.com/trends/explore#q=chemtrails). Do tego trendu przyczynili się Prince, który omawiał w swoim wideo temat smug chemicznych, Chuck Norris pisząc artykuł na ten temat, jak również Vin Diesel, który podkreślił realność geoinżynierii na swoim Facebooku.

a

Smugi geoinżynierii zawierają zazwyczaj ciężkie metale, jak aluminium, bar, stront, arsen, ołów, rtęć, miedź, mangan, uran, które mogą gromadzić się w organizmie i mózgu z niszczącym skutkiem. Wraz z rosnącą świadomością zacząłem myśleć o sposobach ochrony przed szkodliwymi skutkami chemtrails – i oto kilka suplementów zdrowia, którymi chciałem się z tobą podzielić.

Kwas fulwowy

Kwas fulwowy tworzony przez mikroorganizmy w glebie jest ekstremalnie zdrowy zarówno dla roślin jak i dla zwierząt. Kwas fulwowy jest najsilniejszym antyoksydantem, gdyż ma 14 tryliardów (14 i 21 zer za nią) elektronów do oddania i pobrania. (Sam fakt, że może zarówno oddawać jak i pobierać elektrony jest unikalny).

Jest również jednym z najbogatszych źródeł elektrolitów, co pomaga utrzymać równowagę chemiczną, równowagę pH i przewodnictwa elektrycznego w organizmie.

Pomaga również w przyspieszeniu aktywności enzymatycznej, transporcie witamin i minerałów do komórek, stymulowaniu podziału i bezpiecznego usuwania herbicydów i pestycydów, zwiększa wchłanialność składników pokarmowych do komórek, wspomaga zdrowy podział komórek, zwiększa zawartość DNA w komórkach i wspomaga szybkość syntezy RNA.

Co ważne w odniesieniu do chemtrails, kwas fulwowy radzi sobie z pierwiastkami radioaktywnymi i szkodliwymi metalami. Po pierwsze, w związku z metalami ciężkimi, kwas fulwowy przekształca je w formy jonowe, co oznacza, że stają się bio-dostępnymi i wchłanialnymi formami metalicznych minerałów. A zatem mówi się, że kwas fulwowy jest „naturalnym sposobem chelatowania metalicznych minerałów” i przekształca je w nadające się do użytku przez ciało. Całkiem imponujący wyczyn.

Wg witryny „Supreme Fulvic” – jak czytamy – „radioaktywne substancje reagują gwałtownie z kwasem fulwowym, a do osiągnięcia równowagi potrzebny jest krótki czas”.

Jednakże nie wszystkie suplementy z kwasem fulwowym są tworzone równo. Witryna „Optimally Organic” wyjaśnia, że te pochodzące z wysuszonych osadów mineralnych  (jak wiele produktów z Nowego Meksyku czy Utah) zawierają zbyt wiele węgla, co czyni je nieskutecznym.

„Nascent Jod” – jod atomowy

Jest to jod w formie atomowej, gdzie postać zwyczajna występuje w formie cząsteczkowej. Wg „Harmonic Innerprizes” ta atomowa forma jodu jest tym, co produkuje tarczyca i jest łatwo przyswajalny przez ciało. Pomaga w unormalizowaniu produkcji hormonów T3 i T4, a także w zbalansowaniu metabolizmu. Dodatkowo ekstremalnie pomaga w procesie detoksykacji całego ciała.

Co więcej, związek chemiczny o nazwie dibromek etylenu, który jest powszechnie używany w opryskach chemtrails (również znaleziony w Mountain Dew i Gatorade, między innymi) działa tak, by usuwać jod z organizmu. Więc znowu, ważne jest, by upewnić się, że wystarczająco nadającego się do użycia tego pierwiastka znajduje się w ciele.

Zeolit

Zeolity to ujemnie naładowane struktury krystaliczne, uformowane w sposób naturalny z połączenia wulkanicznej lawy i wody z oceanu. Cząsteczki zeolitów zawierają energię magnetyczną, która przyciąga i utrzymuje kilka typów toksyn na pozomie molekularnym, opierając je w swojej krystalicznej strukturze. Z tego powodu są one powszechnie stosowane do oczyszczania środowiska po skutkach jądrowych katastrof.

Po podaniu doustnym, klinoptylolit, forma zeolitu, usuwa metale ciężkie (m.in. ołów, aluminium, kadm, arsen i rtęć) z tkanek ciała, włączając mózg, gdzie metale ciężkie mają tendencję do akumulowania się z powodu zdolności przekraczania bariery krew-mózg. Opuszczają wtedy organizm przez drogi moczowe bez korzystania z niezbędnych elektrolitów lub obciążania systemu eliminacyjnego organizmu – czyniąc się idealnym suplementem, który leczy cały szereg chorób związanych z toksynami, włączając w to zatrucie chemtrails.

Dodatkowe wsparcie

W dodatku do kwasu fulwowego, zeolitów i atomowego jodu, są na pewno inne suplementy, które mogą pomóc, jak lecznicze grzyby, chlorella i spirulina. Przyjmując organiczną kolendrę (wielka detoksykacja z metali ciężkich) i inne rośliny zielone (pietruszka, szpinak, rukola) pomagamy utrzymać naszą krew czystą i narządy zdrowe. Jednym z głównych powodów, dla których chemtrails/geoinżynieria mają miejsce jest blokowanie słońca i minimalizowanie korzyści, jakie dostajemy z ekspozycji słonecznej. Musimy więc pamiętać, że wraz z użyciem suplementów i czystej diety mamy korzystać ze światła słonecznego, które jest niezbędne do naszego zdrowienia.

Lance Schuttler

Źródło: http://wakeup-world.com/2016/07/18/3-effective-health-supplements-for-chemtrail-protection/

tłum. mkmb

P.S. Suplement: najlepszy film nt chemtrails w j. polskim:

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *