Strona główna > NWO > Apokalipsa > 29 września – Świętego Michała Archanioła, Wodza wojsk niebieskich

29 września – Świętego Michała Archanioła, Wodza wojsk niebieskich

29 września – Świętego Michała Archanioła, Wodza wojsk niebieskich.

Ze starego modlitewnika…
 
Książę niebieski, święty Michale,
Ty sprawy ludzkie kładziesz na szale;
W dzień sądu Boga na Trybunale
Bądź mi Patronem, święty Michale.
.
Za: „Droga do Nieba”, Racibórz 1930 r.
 
29. IX – Dedykacja Św. Michała Archanioła, Święto rytu zdwojonego (duplex) I klasy.
Sancte Michaël Arcangele, defende nos in proelio, contra nequitias et insidias diaboli esto presidium; imperet illi Deus, supplices deprecamur; tuque, princeps militiae coelestis, satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute, in infernum detrude. Amen.
Święty Michale Archaniele, broń nas w walce. Przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź nam obroną. Niech go Bóg pogromić raczy, pokornie o to prosimy; a Ty, Książę wojska niebieskiego, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz krążą po świecie, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.

Za: http://tenetetraditiones.blogspot.com/2019/09/29-wrzesnia-swietego-michaa-archanioa.html

29.09.2019

6 thoughts on “29 września – Świętego Michała Archanioła, Wodza wojsk niebieskich

 1. Amon niech bedzie z Wami ,czyli dzisiaj na niedzielę coś o Arch-aniele a jak on ma na imię to nie ważne. Grunt ,ze jest arch czyli archonetem. A co to znaczy archont w gnostyce niech szanowna redakcja niby wolnej Polski sama sobie sprawdzi chociażby w wiki. Tak samo słowo amen od Amona-Ra. Może już starczy duraczenia ludzi takimi średniowiecznymi bajami wyssanymi z rabinicznych brudnych kciuków i czyich tam pazurów jeszcze.

 2. Michał Archanioł to przecież Budda, on też był księciem. Demony też skutecznie wypędzał i zwalczał, a świątynie buddyjskie są udekorowane posągami tych pokonanych przez Buddę demonów. Myślę że nic w przyrodzie nie ginie a prawosławna tradycja ma swoje korzenie też w Tybecie. Nie mam na myśli tego posoborowego szaleństwa o jakim pisze przedmówca Pinky. Stwierdzam tylko fakt istnienia wspólnych przodków. Jesteśmy braćmi, nie ma potrzeby walczyć pomiędzy sobą, trzeba się skoncentrować na podstępnych działaniach tych gadów które mącą ludziom w głowach. (Pisze to dlatego bo mam za oknem tęcze, pojawiła się w momencie gdy sformowałem myśl że Budda to Michał Archanioł.)

  1. Vade Retro Satana, Numquam Suade Mihi Vana – Sunt Mala Quae Libas, Ipse Venena Bibas! Crux Sacra Sit Mihi Lux. Non Draco Sit Mihi Dux!

 3. Święty Michale Archaniele…
  Broń Nas w walce, przeciw złości i podstępom złego ducha,
  niech go Bóg poskromić raczy…
  A Ty Książę Wojska Niebieskiego,
  szatana i inne złe duchy,
  które na zgubę dusz krążą po świecie,
  Mocą Bożą strąć do piekła.
  Amen…

 4. Witajcie niech Amon- Ra będzie z Wami . Przebudzonych już z luszu nie skroicie, chociażbyście bardzo chcieli drodzy redaktorzy niby Wolnej Polski.

 5. Alex Wolf używasz imienia swego pana?
  „Krzyż święty niech mi będzie światłem. Diabeł – dosłownie: smok – niech nie będzie mi przewodnikiem. Idź precz szatanie, nie kuś mnie do próżności. Złe jest to co podsuwasz, sam pij truciznę.”
  Moja odpowiedź jest taka: „Niechaj na dwójnasób wróci do ciebie dobro któreś uczynił.”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.