Strona główna > Świat > 28 stron które mogłyby zmienić Bliski Wschód

28 stron które mogłyby zmienić Bliski Wschód

W 2002, syjonistyczny pisarz przemówień George’a W Busha, David Frum, wymyślił wyrażenie „oś zła” – i odniósł je do Iraku, Iranu i Północnej Korei.

a

Ale teraz, gdybyśmy mieli nominować dwa kraje Bliskiego Wschodu i jeden spoza, na prawdziwą oś zła, byłyby to Izrael, Arabia Saudyjska i Ameryka. Te 3 kraje szerzą przemoc i destabilizację na całym Bliskim Wschodzie i nie tylko.

Odwrotnie do trójki Fruma, oś syjo-saudi-amerykańska naprawdę jest osią. I odwrotnie do trójki Fruma, jest naprawdę zła.

Izrael, Arabia Saudyjska i Ameryka stworzyły ISIL. Izrael, z pomocą Amerykanów i Saudyjczyków, dokonuje ludobójstwa w Palestynie. Izrael, Arabia Saudyjska i Ameryka promują napięcia sekciarskie i przemoc w całym muzułmańskim świecie. I one współpracują w grabieży zasobów regionu.

Co jest konieczne do powstrzymania tej osi zła?

Może odtajnienie 28 stron Raportu Senatu z 2002 na temat 11 IX?

Prezydent George W Bush podbił te strony „ściśle tajne”. Senatorowie i kongresmeni którzy widzieli zredagowane 28 strony mówią, że implikują jeden lub więcej rządów w atak 11 IX.

Rep. Steven Lynch (D-MA) mówi, że pokazują iż 11 IX został przeprowadzony przy współpracy „innych rządów” i „agencji rządowych”.

Rep. Walter Jones (R-NC) mówi: „Jeśli porywacze 11 IX mieli pomoc z zewnątrz – szczególnie jednego lub więcej obcego rządu – to prasa i opinia publiczna mają prawo wiedzieć co nasz rząd zrobił, czy czego nie zrobił, by postawić przed sądem sprawców”.

Rep. Thomas Massie (R-KY) mów: “Wszedłem do dźwiękoszczelnego, tajnego pomieszczenia tu w Kongresie i przeczytałem te 28 strony. I czytanie tego było naprawdę niepokojącym wydarzeniem. Musiałem przerywać czytanie po każdych 2-3 stronach, żeby zmienić percepcję historii. I to jest tak podstawowe – te 28 strony… To na pewno zmienia twój pogląd o Bliskim Wschodzie… Musimy odtajnić te 28 strony… Naród amerykański zasługuje na poznanie tego co się wydarzyło i co doprowadziło do ataku 11 IX, byśmy mogli zapobiec następnemu”.

Które obce rządy (i amerykańskie „agencje”) dokonały ataku 11 IX?

Nie jest żadną tajemnicą że Izrael – i rządząca rodzina Arabii Saudyjskiej – skorzystały na 11 IX.

Pod koniec sierpnia 2001, tuż przed atakiem na WTC i Pentagon, saudyjski książę Abdullah napisał do prezydenta Busha, że „nadszedł czas kiedy narody i kraje się rozchodzą… nadszedł czas dla Ameryki i Arabii Saudyjskiej by pilnowały swoich odrębnych interesów. Te rządy które nie czują tętna narodu i nie zareagują na nie, spotka ten sam los jak szacha Iranu”.

Książę Abdullah wiedział, że „tętno narodu” na Bliskim Wschodzie miało dosyć popierania przez Amerykę ludobójstwa Izraela – i sojuszy Arabii Saudyjskiej z Ameryką i Izraelem. Rodzina Ibn Saud, wiedział, mogła pójść w ślady szacha Iranu. . . jeśli nie wydarzy się coś ważnego.

11 IX był ważnym wydarzeniem, które zachowało u władzy rodzinę Ibn Saud, i Arabię Saudyjską w orbicie amerykańsko-syjonistycznej. Tuż po 11 IX, amerykańskie siły marionetkowe w Arabii Saudyjskiej, tych którzy naciskali na zmiany nazwały „terrorystami” i zmiażdżyły ich próby uwolnienia Arabii Saudyjskiej spod amerykańskiej dominacji. Ówczesny szef saudyjskiego wywiadu, Turki Bin Faisal (zrezygnował 11 IX), książę Fahd bin Turki bin Saud al-Kabir, i książę Sultan bin Faisal bin Turki al-Saud, zmarli w ciągu kilku dni, po rzekomym wrobieniu ich w 11 IX przez schwytanego chorego umysłowo „terrorystę” Abu Zubaydaha.

Szantażowani przez Amerykę rządzący Saudyjczycy powiedzieli swoim niespokojnym ludziom, że skoro 15 na 19 rzekomych porywaczy z 11 IX byli Saudyjczykami, to Amerykanie mogą zbombardować albo zaatakować, jeśli Arabia Saudyjska nie zgodzi się na dalszą uległość wobec Ameryki i nie będzie wykonywała jej instrukcji. Faktycznie, Bush prawdopodobnie wyraził groźbę iż zbombarduje Arabię Saudyjska z powrotem do epoki kamiennej, tak jak zagroził Pakistanowi. Według The Guardian: „Administracja Busha zagroziła Pakistanowi zbombardowaniem ‚z powrotem do epoki kamiennej’ po atakach 11 IX, jeśli kraj nie będzie współpracował w wojnie Ameryki z Afganistanem…”

Tak jak 11 IX ocalił królewskich Saudyjczyków i ich państwo – klienta USA, to również ocalił Izrael. Kiedy Netanyahu zapiał, że 11 IX był „bardzo dobry”, a Ariel Sharon przechwalał się, że „my Żydzi rządzimy Ameryką”, wściekły likudzki rząd Izraela z niewyobrażalną dotychczas brutalnością zmiażdżył palestyńską intifadę.

11 IX uratował także Izrael przed bankructwem. W książce Doktryna szoku [The Shock Doctrine], Naomi Klein napisała, że Izrael został mocniej uderzony przez atak .com niż ktokolwiek inny. Kraj zaczął szybko upadać, i w czerwcu 2001 analitycy prognozowali, że zbankrutuje około 300 izraelskich firm high-tech.

Wykazując pozorną wcześniejszą wiedzę o 11 IX, izraelski rząd odpowiedział porywając budżet wojskowy 10.7% i (jak mówi Klein) „zachęcił przemysł tech do przejścia z technologii informatycznej i komunikacyjnej do bezpieczeństwa i inwigilacji…Powstało mnóstwo nowych firm specjalizujących się we wszystkim od wyszukiwania danych ‚szukaj i dobij’, do kamer inwigilacyjnych, do profilowania terrorystów. Kiedy w latach po 11 IX wybuchł rynek na te usługi i urządzenia, państwo izraelskie otwarcie przyjęło nową wizję ekonomiczną…”

Choć 11 IX uratował gospodarkę Izraela i umożliwił mu zmiażdżyć Palestyńczyków i zabić Arafata, to także zaowocował planem Odeda Yinona, przepakowanym jako dokument „Czysty początek” [Clean Break] Netanyahu w 1996, by amerykańskie wojsko rozerwało na kawałki wrogów Izraela. Irak, Libia, Syria, Sudan i Somalia zostały ogromnie uszkodzone lub zniszczone. Liban wyrwano Syrii i wręczono Izraelowi (tylko po to by odzyskać niepodległość dzięki Hezbollah). Tylko jeden kraj z listy neokonów „7 krajów w 5 lat” był zbyt silny by go zaatakować: Iran.

Dzisiaj Iran i jego regionalni sojusznicy chełpią się swoją wizją przyszłego Bliskiego Wschodu „bez Ameryki i Izraela”. Oni wiedzą, że jeśli Ameryka przestanie wspomagać Tel Aviv i Riyadh, te dwa neardentalskie reżimy spadną na przysłowiowy śmietnik historii… i Bliski Wschód w końcu stanie się niepodległy.

Jeśli 28 stron Raportu Senatu z 2002 o 11 IX zostaną odtajnione, naród amerykański dowie się, ze blisko-wschodni „sojusznicy” Ameryki – przy współpracy amerykańskich zdrajców – dokonali ataków na WTC i Pentagon, w których jednego poranka zginęło niemal 3.000 Amerykanów. Kiedy to się stanie, relacje Ameryki z Arabią Saudyjską i Izraelem się rozlecą. Powstanie nowy, niepodległy, bogaty Bliski Wschód, wolny od izraelskiego ludobójstwa i saudyjskiego barbarzyństwa.

Uchwała Kongresu HR 428 wymusi odtajnienie przełomowych 28 stron. Do chwili obecnej ma 17 zwolenników.

W celu wywarcia presji na kongresmenów by wsparli HR 428, a tym samym wznowienia sprawy o tym co naprawdę wydarzyło się 11 IX, odwiedź www.911truthoutreach.org.

KB/HSN

28 pages that could change the Middle East

Źródło: http://www.presstv.ir/detail/2014/10/18/382688/28-pages-that-could-change-mideast/

Tłum. z j. ang. Ola Gordon.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

− 1 = 8