Strona główna > Bez kategorii > 26 marca w skrócie:

26 marca w skrócie:

1226 – Cesarz Fryderyk II wydał Złotą Bullę z Rimini, w której nadał krzyżakom prawo do wszystkich ziem, jakie zdobędą podczas misji w Prusach oraz uznał siebie za seniora Zakonu krzyżackiego i Polski.

1812 – trzęsienie ziemi zniszczyło Caracas, Wenezuela.

1830 – Opublikowano Księgę Mormona (Palmyra, New York), tworząc podwaliny pod tworzenie ruchu „chrześcijańskich syjonistów” oraz innych judejsko-talmudycznych sekt dla gojów.  

1943 – Akcja pod Arsenałem. Grupy Szturmowe Szarych Szeregów rozbijają niemiecki konwój więzienny i uwalniają Jana Bytnara „Rudego” oraz 25 innych więźniów z rąk morderczego okupanta.

1943 – W nocy z 26/27 marca bandy UPA dokonały masakry ponad 180 Polaków we wsi Lipniki na Wołyniu.

1945 – powstaje Korpus Bezpieczeństwa Wewnętrznego, uzbrojone przez żydów bandy różnych wykolejeńców i zwykłych kryminalistów, służących żydom do pacyfikacji Polaków na terenie okupowanej Polski.

1979 – układ w Camp David, oznaczający zwykłą zdradę arabskiej racji stanu przez Egipt.

2012 – Sataniści żydowscy i zjudeizowani goje w ramach planu NWO dokonują napadu na suwerenne państwo w celu dokonania podziału Sudanu na Sudan i Sudan Południowy, w zamiarze kradzieży jego bogactw naturalnych.

 

Urodzili się:

1941 – na nieszczęście ludzkości urodził sie Richard Dawkins, brytyjski zoolog i ewolucjonista, rottweiler Darwina, autor The God Dilusion, bohater artykułu: http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2013/03/18/talmudyczno-kabalistyczny-naukowiec-richard-dawkins-plod-jest-w-mniejszym-stopniu-czlowiekiem-niz-dorosla-swinia/

(w podtytule: tak wygląda skurwysyn)

Dodajmy jeszcze dwa cytaty tego „autorytetu naukowego” (dla wytrwałych do odszukania w sieci):

Gdy się pomyśli o tym, jak fantastyczne osiągnięcia ma za sobą lobby żydowskie, choć w rzeczy samej, jest ich mniej, z tego co mi wiadomo, żydów religijnych, niż ateistów, to przecież mniej czy bardziej zmonopolizowali oni amerykańską politykę zagraniczną, co przyznaje wiele osób

No to jest naprawdę szokujące prześladowanie religijne. rabini z NY zostali okrutnie zmuszeni do otrzymania zgody rodziców zanim obciągną krwawiący fiut dziecka

 

Zmarli:

1827 – Ludwig van Beethoven, niemiecki kompozytor

1945 – David Lloyd George, mason, brytyjski polityk, premier Wielkiej Brytanii. Grał główną rolę w czasie Konferencji Pokojowej w Paryżu w 1919 r. i tworzył kształt nowego świata w imieniu swych żydowskich mocodawców. Jeden z głównych przeciwników Romana Dmowskiego oraz „cichy popieracz” utworzenia judeopolonii. Lloyd George był oddanym ewangelikiem oraz ikoną 20-wiecznego liberalizmu.

1959 – Raymond Chandler, amerykański pisarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.