Strona główna > Felietony > 22 rodzaje tajnej broni Żydów

22 rodzaje tajnej broni Żydów

aKiedy powiesz, że istnieje żydowski spisek, wielu będzie patrzeć na ciebie z uśmiechem i zapyta: Jak mogą to robić, skoro Żydów jest bardzo niewielu, a poza tym Żydzi są tacy jak my!

Mam bardzo proste pytanie: Czy wiesz, że Żydzi mają 22 rodzaje tajnej broni?

Jest dwadzieścia, 20 milionów Żydów na całym świecie i 6.000 milionów nie-Żydów, 0,33 proc 6 miliardów ludzi na ziemi stanowią Żydzi, to znaczy jeden Żyd na każdych 300 nie-Żydów.

Jeśli zmniejszyć skalę całej sprawy do jeden Żyd na 300 nie-Żydów, pytanie brzmi: Czy ten jeden Żyd może kontrolować 300 nie-Żydów, a jeśli tak, to: Jak on to robi?

Ten artykuł ma wyjaśnić, jak jeden Żyd może kontrolować 300 nie-Żydów. Powodem tego, że ten jeden Żyd może kontrolować 300 nie-Żydów, jest to, że Żydzi mają 22 rodzaje tajnej broni, o której żaden z 300 nie-Żydów nie ma pojęcia.

Część I – Głupota i ignorancja

Czy wiesz, jak wielu z 300 nie-Żydów przestało czytać ten artykuł po przeczytaniu słowa “Żydzi” w jego nagłówku? Moja ocena jest taka, że ​​co najmniej 50 procent z 300 nie-Żydów przestało go czytać po prostu po jego pierwszym zdaniu, nagłówku.

Konsekwencją tego jest to, że co najmniej 50 procent z 300 nie-Żydów może w ogóle nie mieć pojęcia, jak działają 22 rodzaje tajnej żydowskiej broni. Dlaczego przestali czytać? Bo są głupi. Teraz, jeśli masz JEDNEGO Żyda, który wie, czego chce i 22 rodzaje tajnych broni do swojej dyspozycji, i co najmniej 150 głupich nie-Żydów na 300: Jak myślisz, kto ma przewagę? Głupi nie-Żydzi?

– Ale nie jestem głupi, pomyślisz, bo dotarłeś tutaj i chcesz wiedzieć, jak działają 22 rodzaje tajnej żydowskiej broni. Jeśli dotarłeś do tego miejsca, nie jesteś głupi – ale jesteś ignorantem. To nie zbrodnia czy nic złego, że jesteś ignorantem, skąd możesz wiedzieć o czymś, czego nigdy ci nie powiedziano? Pragniesz dowiedzieć się o 22 rodzajach tajnej broni żydowskiej i zrozumieć, że może być żydowski spisek, więc nie jesteś głupi. Przepraszam, ale to nie wystarcza, a wiesz dlaczego? Bo jeśli jesteś ciemny czy głupi, dla Żyda jesteś głupi, tak czy owak.

Ten artykuł jest o faktach, więc spójrzmy na fakty. Pięćdziesiąt procent z 300 nie-Żydów to głupcy, a druga połowa to ignoranci. Powiedzmy, że przeczytasz ten artykuł do ostatniego słowa, to czy wtedy będziesz w stanie wyjaśnić, jak i dlaczego działa żydowski spisek? Najprawdopodobniej nie. Powód tego jest bardzo prosty, aby móc wyjaśnić jak i dlaczego działa żydowski spisek, trzeba mieć głęboką, bardzo głęboką wiedzę na temat sposobu myślenia Żydów, oraz jak korzystają z 22 rodzajów tajnej broni do podporządkowania sobie 300 nie-Żydów – głupich i nie głupich.

Załóżmy, że jesteś inteligentny, dobrze, powiedzmy, że jesteś najmądrzejszym człowiekiem, jaki kiedykolwiek chodził po ziemi, i wiesz wszystko, co trzeba wiedzieć o Żydach i żydowskim spisku, jak możesz zmusić 150 głupich, by cię wysłuchali? Głupi zakończyli czytać ten artykuł po nagłówku.

Dobrze, zapomnijmy o 150 głupich, masz 150 ignorantów, których możesz obudzić, zajmijmy się ignorantami. Czy masz pojęcie, ile pytań ma ignorant? Niezliczenie dużo, wierz mi, bo rozmawiałem z wieloma ludźmi twarzą w twarz o Żydach i żydowskim spisku, i nieświadomi mają pytania, i mają prawo do uzyskania odpowiedzi.

A czy wiesz co musisz zrobić? Nigdy przenigdy nie możesz poczuć się oniemiały. Ja nigdy nie czuję się oniemiały dlatego, że poświęciłem wiele, wiele tysięcy godzin, by to wszystko pojąć. Ilu z tych 150 ignorantów ma na to czas? Załóżmy, że dokształcasz się sam, i masz już fakty i nigdy nie czujesz się oniemiały i masz na wszystko odpowiedzi. Wtedy masz 150 głupich i 149 ignorantów, a to jest tylko pierwszy z 22 rodzajów tajnej broni Żydów. Jak myślisz, kto ma przewagę? głupi i ignoranci?

Część II – Dwulicowość

Każdy Żyd ma dwie twarze i może włączyć jedną twarz dla ciebie, i nawet nie zauważysz, że to zrobił. Jest to łatwe, bo kiedy jest Ok by być Żydem, jest dumnym Żydem. Kiedy dla Żyda nie jest dobrze być Żydem, to nie jest Żydem, teraz jest Amerykaninem (lub innej narodowości), któremu “przytrafiło się” mieć dziedzictwo żydowskie, a cokolwiek zrobił Żyd, nie ma nic wspólnego z tym, że jest Żydem.

Wielu Żydów otrzymało nagrodę Nobla, więcej niż jakakolwiek inna grupa. Jeśli zapytasz Żyda dlaczego tak jest, Żyd powie Ci z wielką dumą, że dlatego, że są Żydami, i Żyd jest dumnym Żydem. Teraz, gdy sam Żyd zostaje złapany i udowodniono mu dokonanie przestępstwa, to wiesz co powie dumny Żyd? Powie, że to że jest Żydem nie ma nic wspólnego z tym, że jest przestępcą, tylko tak po prostu “przytrafiło mu się” żydowskie dziedzictwo.

Kiedy jest dobrze by być Żydem, Żyd jest dumnym Żydem, ale gdy nie jest dobrze być Żydem, niegdyś dumny Żyd, który chwalił się tym, że jest Żydem, teraz zaprzecza jakimkolwiek związkom żydowskim, a nawet jeśli udowodnisz, że jest Żydem, powie ci po prostu, że “przytrafiło mu się” żydowskie dziedzictwo. Dwulicowość.

Głupi i ignorant faktycznie pomaga Żydom, bo nie rozumie, że Żyd ma dwa oblicza. Jeden przykład: w latach 1917 – 1990 Sowietem rządzili Żydzi. Żyd próbował przejąć Rosję w 1881 roku, a następnie ponownie w 1905, i w końcu przejęli ją w 1917 roku i zmienili jej nazwę na Sowiet, i Sowietem rządzili Żydzi do 1990 roku. Jest łatwe do udowodnienia, sami Żydzi mówią, że Żydzi byli władcami Sowietu, oraz, że Żydzi stali za zamachami w latach 1881, 1905 i 1917.

Łatwo jest udowodnić, że Żydzi popierali Sowiet i wszystkie masowe zbrodnie dokonane w imię komunizmu, czy wiesz, co wszyscy Żydzi i wszyscy głupi i ignoranccy nie-Żydzi powiedzą, kiedy zrozumieją, że jest to fakt, którego nikt nie można obalić? Powiedzą, że to nie miało nic wspólnego z Żydami, im tylko “przytrafiło się” żydowskie dziedzictwo.

Żydzi, którzy kierowali Sowietem, sami zidentyfikowali się jako Żydzi. Czy wiesz jak ci Żydzi zidentyfikowali się jako Żydzi? Wszyscy zmienili swoje nazwiska, aby ukryć to, że byli Żydami.

“The Encyclopedia Judaica na s. 793 ujawnia, że Międzynarodówka Komunistyczna faktycznie poleciła Żydom zmianę nazwisk, żeby “nie potwierdzać prawicowej propagandy, która przedstawiała komunizm jako obcy, żydowski spisek”.

http://www.white-history.com/hwr61i.htm

Mam kopie każdej strony Encyclopedia Judaica z 1971 roku, hasło: komunizm i wszystkie jej fragmenty w linku są poprawne.

Jeśli to inna sprawa, gdyby byli Żydami, dlaczego wtedy zmienili swoje nazwiska? Dlatego że byli Żydami, i zmieniając nazwiska zidentyfikowali się sami jako Żydzi. I nie ja mówię, że są Żydami, oni mówią, że są Żydami, i w ten sposób wiesz, że Żyd jest Żydem, gdy identyfikuje się jako Żyd, oraz że Żydzi, którzy rządzili Sowietem, wszyscy zidentyfikowali się sami jako Żydzi.

Pierwszą ustawą uchwaloną w Sowiecie była kara śmierci za fałszywe oskarżenia przez “antysemitów”. Kto – oprócz Żydów – może wymyślić takie absurdalne prawo, które mówi, że każdy kto odpowie impertynencko Żydowi powinien być zabity?

Jeśli nadal nie rozumiesz, to jesteś albo głupi, albo ciemny, a dla Żyda nie ma znaczenia, czy jesteś ignorantem czy głupkiem, tylko dlatego, że nie rozumiesz, że Żyd ma dwie twarze. Większość ludzi nie może rozpoznać Żyda, nawet kiedy Żyd mówi im prosto w twarz, że jest Żydem, identyfikuje się jako Żyd, a ty nie rozumiesz, że Żyd mówi, że jest Żydem. Jak myślisz, kto ma przewagę? głupi i ignorant?

Część III – Kto umie pisać, a kto tylko czytać?

Jeśli dasz milion dolarów jakimś ludziom i powiesz, że mogą zatrzymać pieniądze, jeśli będą umieli odczytać znak z nazwą ulicy, a nie potrafią ci powiedzieć nazwy tej ulicy, tylko dlatego, że nie potrafią czytać. Ale z wyjątkiem tych nielicznych, każdy mężczyzna i kobieta w świecie zachodnim umie czytać. Jeśli masz jednego Żyda, który umie pisać i 300 nie-Żydów, umiejących tylko czytać: Jak myślisz, kto będzie miał największy wpływ na społeczeństwo: jeden Żyd, który umie pisać, czy 300 głupich i ignorantów nie-Żydów, umiejących tylko czytać?

Nie wszyscy potrafią pisać, ale większość potrafi napisać listę zakupów, czy nawet pisać pamiętnik, ale to nie jest pisanie, tylko bazgranie. Pisz to co masz w głowie. Myślę tu o napisaniu na jakiś skomplikowany temat i wyjaśnieniu całej sprawy w 10 zdaniach, które zrozumie większość czytelników. Jeśli potrafisz to zrobić, umiesz pisać.

Ja potrafię pisać, potrafię wyjaśnić bardzo skomplikowane sprawy w 10 zdaniach, ale ile osób umie to robić? Głupi i ignoranccy nie-Żydzi? Szacuję, że tylko 1 na 10.000 nie-Żydów potrafi pisać. Głupi w najlepszym przypadku potrafi nabazgrać listę zakupów, ignoranci potrafią nagryzmolić pamiętnik, więc ilu pozostaje, by pisać o prawdziwych sprawach i powiedzieć ci o 22 rodzajach tajnej broni Żydów?

Potrafię pisać, a jedyne co masz zrobić by to potwierdzić, przeczytać to co napisałem do tej pory. Potrafię pisać, ale nie mogę nic opublikować w żadnej gazecie. Jedynym sposobem byś mógł przeczytać mój artykuł jest, albo kiedy wręczę ci go osobiście, albo kiedy znajdziesz go w Internecie. Szansa, bym spotkał cię osobiście jest bardzo mała, a że będę miał przy sobie kopię artykułu nawet mniejsza. Nigdy nie przeczytasz tego artykułu w żadnym znaczącym dzienniku.

Więc rozumiesz, czy jesteś głupi czy ignorancki, nie ma znaczenia. Kiedy umrzesz, Żyd nadal będzie miał 22 rodzaje tajnej broni i 99,99999999 procent wszystkich nie-Żydów nie będzie miało pojęcia o żydowskiej tajnej broni. Do tej pory ujawniłem trzy z nich, trzy rodzaje żydowskiej tajnej broni, i mówiąc uczciwie: kto będzie miał przewagę: głupi i ignoranccy nie-Żydzi, czy Żyd posiadający 22 rodzaje tajnej broni, który wie czego chce?

Potrafisz tylko czytać, a nawet jeśli umiesz pisać, nie możesz nic opublikować.

Część IV – Monopol i bojkot

Powód dlaczego nie opublikujesz jest taki, że wszystkie “media” w zachodnim świecie są własnością garstki Żydów. To nie jest tajemnicą, Żydzi chwalą się, że są właścicielami wszystkich “mediów” w świecie zachodnim. To, że garstka Żydów posiada wszystkie “media” nie jest tajemnicą, tajemnicą jest to, że nawet jeśli udowodnisz na podstawie żydowskich źródeł tylko, że taki jest fakt, głupi i ciemny nie-Żyd powie ci: Jakie to ma znaczenie, że wszystkie “media” należą do Żydów?

Powodem dlaczego to nie jest ważne jest to, że ​​bardzo niewielu Żydów ma MONOPOL, a kiedy masz monopol, możesz BOJKOTOWAĆ.

Spójrzmy na fakty uzyskane do tej pory: 50 procent wszystkich ludzi stanowią głupi, 50 procent ignoranci, i bardzo, bardzo niewielu umie pisać, a niewielu nie-Żydów umiejących pisać nie opublikują, gdyż garstka Żydów, do których należą “media” bojkotuje garstkę nie-Żydów umiejących pisać. Kto ma przewagę: głupi czy ignorant, czy nawet garstka nie-Żydów umiejąca pisać, czy Żyd?

Źródło: http://jewise.wordpress.com/the-22-secret-weapons-of-the-jews-2/

Hoff, tłumaczenie Ola Gordon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.