Strona główna > NWO > 2017 rokiem rocznic NWO. Makia Freeman

2017 rokiem rocznic NWO. Makia Freeman

Dowiedz się o 5 rocznicach NWO w 2017 i co wydarzyło się dokładnie 50 albo 100 lat temu. W każdym razie to co wydarzyło się naprawdę może nie być tym co myślisz.

Tłumaczenie: Ola Gordon

1

Rocznice NWO

Jest ich pełno w tym roku 2017. Kiedy cofniemy się dokładnie o 50 albo dokładnie  o 100 lat, odkryjemy kluczowe wydarzenia jakie miały  miejsce, które nadal kształtują nasz współczesny świat – wydarzenia zorganizowane przez tę samą sieć tajnych organizacji i iluminackie rody, które manipulowały światem przez setki jeśli nie tysiące lat. Poniższy artykuł wymienia 5 rocznic NWO, o których powinno się wiedzieć, bo oficjalna wersja tych wydarzeń jest w najlepszym przypadku płytka,  a w najgorszym oszukańcze. We wszystkich przypadkach wydarzenia nie były takie jakie wydawały się wtedy, ani nigdy później rządy czy media głównego nurtu nie powiedziały nam prawdy.

RMS Lusitania na końcu wojażu w Nowym Jorku. Zatopienie statku jest głównym wydarzeniem, które prowadziło do wejścia Ameryki w I wojnę światową, 2 lata później w 1917. [Wikipedia]
RMS Lusitania na końcu wojażu w Nowym Jorku. Zatopienie statku jest głównym wydarzeniem, które prowadziło do wejścia Ameryki w I wojnę światową, 2 lata później w 1917. [Wikipedia]

Rocznice NWO  #1: 100 lat od wrobienia Ameryki  w udział w I wojnie światowej

Amerykański rząd w 1917 Woodrow Wilsona próbował malować obraz, że był bardzo niechętny wejścia w wojnę w Europie znaną jako I wojna światowa (tzw. „wojna kończąca wszystkie wojny”). Pod jednym względem może to było prawdą. Ale skoro agenci oszustwa zinfiltrowali Biały Dom – tacy jak płk Edward Mandell House, „nadzorca” ówczesnego prezydenta Wilsona – Ameryką manipulowano by weszła w wojnę po stronie „potrójnego entente” (Brytania, Francja i Rosja). Inżynierowie społeczni wiedzieli że nie mogli po prostu ogłosić, że Ameryka wejdzie w wojnę. Byłoby to samobójstwo polityczne, wbrew obietnic kampanii wyborczej Wilsona i opinii publicznej.

Poza tym to nie tak działa. Manipulanci NWO wykorzystują masońską technikę ordo ab chao albo porządek z chaosu żeby podstępnie realizować swój program. Tak jak było z incydentem fałszywej flagi w Pear Harbor, który później wplątał Amerykę w II wojnę światową w 1941, potrzebowali pretekstu dzięki któremu mogli twierdzić iż się bronili. Taki pretekst dawał brytyjski statek  RMS Lusitania, bo na jego pokładzie byli Amerykanie. Statek który wypłynął z Nowego Jorku  do Brytanii ukrywał brytyjską broń i został zaatakowany przez niemieckie łodzie podwodne i zatopiony 7 maja 1915. Była to operacja fałszywej flagi. [Zob. Fałszywa flaga na morzu – Lusitania, Woodrow Wilson i oszustwa wciągające Amerykę w I wojnę światową Jamesa Perloffa]

1

OGŁOSZENIE!

PODRÓŻNIKOM zamierzającym odbyć atlantycki wojaż przypominamy, że między Niemcami i ich sojusznikami oraz W Brytanią i jej sojusznikami jest stan wojny, że strefa wojny obejmuje wody w sąsiedztwie Wysp Brytyjskich, że zgodnie z formalnym ostrzeżeniem wydanym przez rząd Imperialnych Niemiec, statki pod banderą W Brytanii albo któregoś z jej sojuszników, mogą ulec zniszczeniu na tych wodach, i że podróżujący w strefie wojny stat-kami należącymi do W Brytanii albo jej sojuszników robią to na własne ryzyko.

AMBASADA IMPERIALNYCH NIEMIEC

1

Rocznice NWO: Niemcy wiedzieli wcześniej o wydarzeniu z Lusitanią, i nawet ostrzegli Amerykanów iż mogą zostać zaatakowani.

Niemcy wiedzieli iż są wrabiani w wojnę, nawet wykupili reklamę (powyżej) zamieszczoną w 50 amerykańskich dziennikach, ostrzegającą Amerykanów zamierzających być na pokładzie Lusitanii, że wchodzili w strefę wojny, i mogą zostać zaatakowani. Perloff pisze:

5 maja – 2 dni przed tragedią – Winston Churchill spotkał się z adm. Fisherem [dowódcą marynarki], adm. Oliverem [szef sztabu marynarki] i kmdr Josephem Kenworthym [wywiad marynarki] w pokoju mapowym Admiralicji. Tutaj wielka mapa pokazywała oznaczoną szpilkami lokalizację statków brytyjskich i wrogich. Mapa pokazywała Lusitanię i U-20 na kursie kolizyjnym. To co powiedziano nie jest zapisane, ale Kenworthy napisał w swojej powojennej książce Wolność mórz The Freedom of the Seas]: „Lusitanię celowo wysłano ze znacznie mniejszą prędkością  na teren gdzie wiedziano iż czeka łódź podwodna z wycofaną eskortą”. Ale wydawca usunął słowo „celowo” z nakazu Admiralicji.

Admiralicja mogłaby zabezpieczyć Lusitanię zmieniając jej kurs wokół Irlandii Północnej, gdzie, jak wiedziała, znajdowały się U-20… Ale 7 maja nie było żadnych niszczycieli by ją bronić, mimo że stały bezczynnie w pobliskim porcie Milford Haven, i pomimo iż wiedziano o obecności U-20 na południowym Morzu Irlandzkim, gdzie dzień wcześniej zatopiła dwa parowce. Jedynym statkiem wojennym jaki przypisano do spotkania z Lusitanią był stary krążownik Juno. Ale nawet Juno nakazano zawrócić do portu Queenstown na południowym wybrzeżu Irlandii – pod pretekstem, że był narażony na atak U-20!”

Jak większość tych wydarzeń, sprawcy kierowali późniejszym śledztwem, komisją i ukrywaniem:

A zatem, z naruszeniem tradycji sprawiedliwości, Lorda Merseya poproszono o wydanie werdyktu nawet przed rozpoczęciem śledztwa. Prośba przyszła od ludzi odpowiedzialnych za odmowę ochrony Lusitanii.

Porównywanie z Pearl Harbor jest słuszne. W tym wydarzeniu prezydent Franklin D. Roosevelt i wybrani funkcjonariusze mieli pełną wiedzę o ataku, której nie przekazali komandorom na Hawajach, adm. Kimmel i gen. Short. Roosevelt wtedy zorganizował ciało śledcze, Komisję Roberts a, która wszelką winą obarczyła Kimmela i Shorta. W ten sposób Roosevelt poszedł za przykładem sprzed 26 lat przez dalekiego kuzyna Churchilla. Trzeba wspomnieć, że kiedy zatonęła Lusitania, Franklin D. Roosevelt był asystentem sekretarza marynarki, to samo stanowisko zajmowane przez innego z jego kuzynów, Theodora Roosevelta, kiedy USS Maine eksplodował w 1898, wywołując wojnę hiszpańsko-amerykańską”.

Zatopienie Lusitanii w 1915 nie wystarczało do podżegania międzynarodowych bankierów na wrobienie Ameryki w wojnę. Dostali swój pretekst 2 lata później, w 1917, dzięki telegramowi Zimmermana:

„Po wyborze Wilson rzucał pretensjami „pokojowymi”, i znowu szukał uzasadnienia dla wojny. Kiedy Niemcy – naciskając na zwycięstwo by zakończyć makabryczny konflikt – ogłosił wznowienie nieograniczonych działań wojennych z udziałem łodzi podwodnych, Wilson zerwał relacje, twierdząc, że Niemcy złamały swoją obietnicę. (Zignorował to, że zobowiązanie było warunkiem wzajemnego przestrzegania prawa międzynarodowego, coś czego nigdy nie zrobił brytyjski rząd.) Ale Wilson dalej potrzebował innej prowokacji żeby wcisnąć wojenny guzik…

Arthur Zimmerman … był ministrem obrony Niemiec. W styczniu 1917 wysłał telegram do niemieckiego ambasadora w Meksyku, instruujący go, że gdyby Ameryka weszła do wojny, Niemcy powinny zaproponować sojusz militarny z Meksykiem… Takie propozycje były faktycznie „równe kursowi” w międzynarodowym układzie I wojny światowej. Na przykład Brytania wprowadziła w wojnę Włochy jako sojusznika obiecując Włochom nowe terytoria. Niemiecką propozycję Meksykanie uznali za dość nierealną. Niemniej jednak, kiedy Wilson przekazał telegram Zimmermana agencjom informacyjnym, wykorzystano go do wznowienia „histerii o niemieckiej inwazji”.

2 kwietnia Wilson zwołał Kongres i poprosił o deklarację wojny, którą otrzymał 4 dni później. Pomimo zorganizowanego oburzenia medialnego, większość Amerykanów dalej była przeciwna wojnie, ale potęgi finansowe ustawiły się wewnątrz obu partii, tylko garstka odważnych senatorów i kongresmenów sprzeciwiła się deklaracji”.

Rocznice NWO  #2: 100 lat od Deklaracji Balfoura Rotszylda

1

Główne wydarzenie na liście rocznic NWO: Deklaracja Balfoura, uzasadnienie ustanowienia Izraela dla syjonistów.

Inne kluczowe wydarzenie miało miejsce w 1917, które, jak pokazało ostatnich 100 lat, miało poważne i śmiertelne reperkusje geopolityczne. Mówię tu o Deklaracji Balfoura, ważnym kamieniu milowym w rocznice NWO. Deklaracja ta była listem Arthura Jamesa Balfoura (ówczesnego brytyjskiego ministra spraw zagranicznych) zaadresowanym do Waltera Rothschilda. List jest datowany 2 listopada 1917, i był rezultatem dekad presji syjonistów, którzy zwołali pierwszą konferencję (Światowy Kongres Syjonistów) w 1897 w Bazylei, Szwajcaria. Na nieszczęście dla narodu już mieszkającego na tej ziemi – Palestyńczyków – list wykorzystali syjoniści żeby uzasadnić założenie Izraela (siłą), co w końcu miało miejsce 14 maja 1948. Wtedy Brytania okupowała Palestynę, więc nie miała żadnego prawa przekazania nikomu terytorium, skoro sama go ukradła, dlatego list ten nie jest obowiązującym dokumentem prawnym.

Arthur Koestler to żydowski autor który zdemaskował mit o „żydowskim DNA” i żydowskim roszczeniu do Palestyny w książce z 1976 zatytułowanej Trzynaste plemię. W niej pisze dlaczego aszkenazyjscy Żydzi nie pochodzą od historycznych antycznych Izraelitów, a raczej od Chazarów (turkic lud z Chazarii, teraz jest w Rosji). Teoretyzuje, że Chazarowie (którzy przeszli na judaizm w VIII wieku) migrowali na zachód do Europy wschodniej w XII i XIII wieku kiedy upadło Imperium Chazarskie. Koestler napisał, że w Deklaracji Balfoura „jeden naród uroczyście obiecał drugiemu narodowi kraj trzeciego„. Dobrze ujęte.

Ponadto list mówi, że Brytania wsparłaby syjonistów ustanawiających żydowską ojczyznę jeśli nie uczyni się nic na szkodę praw obywatelskich i religijnych żyjących tam Palestyńczyków. Każdy kto wie o traktowaniu przez Izrael Palestyńczyków – tj. racjonowaniu żywności, rozstrzeliwaniu nieuzbrojonych arabskich cywilów łącznie z dziećmi, budowaniu nielegalnych osiedli na ukradzionej ziemi, testowaniu nowej broni przeciwko nim w Strefie Gazy (obóz koncentracyjny pod gołym niebem) i prowadzeniu ludobójstwa – będzie wiedział, że syjoniści tego nie przestrzegali. Poniżej fragment Deklaracji Balfoura:

„Rząd Jego Królewskiej Mości przychylnie zapatruje się na ustanowienie w Palestynie narodowego domu dla narodu żydowskiego, i dołoży wszelkich starań, aby umożliwić osiągnięcie tego celu, przy czym jest rzeczą zupełnie zrozumiałą, że nie uczyni on nic, co mogłoby za-szkodzić obywatelskim czy religijnym prawom istniejących w Palestynie społeczności nie-żydowskich, oraz prawom i statusowi politycznemu, z jakich Żydzi korzystają w każdym innym kraju”.

Rocznice NWO: syjonizm Rothschilda. [WorldofTruth.net]
Rocznice NWO: syjonizm Rothschilda. [WorldofTruth.net]

Deklaracja Balfoura nie pojawiła się przez przypadek. Naciskali o nią syjonistyczni mocodawcy i zwolennicy, którzy panowali wtedy zarówno w amerykańskim jak i brytyjskim rządzie. Jest wiele dowodów na to, że Brytania przepisała żydowską ojczyznę jako część zakulisowego układu – żeby mogli wrobić Amerykę w wejście do I wojny światowej po ich stronie. Pamiętajmy, wielu członków tej samej grupy międzynarodowych bankierów (wielu Żydów) popierało syjonizm i mieli siłę finansowania albo Anglii/Potrójnego Entente ALBO Niemcy /Potrójny Sojusz, i w ten sposób decydować o rezultacie wojny przez tego kogo więcej finansowali.

Artykuł Za Deklaracją Balfoura – wielka obietnica Brytanii dla Lorda Rotszylda [Behind the Balfour Declaration – Britain’s Great War Pledge To Lord Rothschild] w Institute for Historical Review powołuje się na kilka kluczowych postaci potwierdzających, że Deklaracja była częścią układu, gdzie wejście Ameryki w I wojnę światową było dyndaniem marchewki przed brytyjskim osłem:

Jak już powiedziałem, miałem rolę w rozpoczęciu negocjacji na początku jesieni 1916 między rządami francuskim i brytyjskim i liderami syjonistów, które doprowadziły do Deklaracji Balfoura i Brytyjskiego Mandatu w Palestynie. Pierwszym celem, oczywiście, było zwerbowanie bardzo istotnego i koniecznego wpływu Żydów, a zwłaszcza syjonistycznych albo nacjonalistycznych Żydów, żeby pomóc nam wciągnąć Ameryk e w wojnę w najbardziej krytycznym okresie działań wojennych. To publicznie potwierdził Mr Lloyd George na ostatniej debacie  w Izbie Gmin„. – James Malcolm, który pracował z jednym z autorów Porozumienia Sykes-Picot, Markiem Sykesem [Sykes-Picot Agreement].

„… jedynym sposobem (który okazał się takim być) zmuszenia amerykańskiego prezydenta do wejścia w wojnę była gwarancja współpracy syjonistycznych Żydów obiecując im Palestynę, i tym samym wciągnąć i zmobilizować do tej pory nieoczekiwanie potężnych sił syjonistycznych Żydów w Ameryce i innych miejscach na rzecz aliantów na bazie kontraktu quid pro quo. W ten sposób, jak się okaże, syjoniści wykonali swoją część, i bardzo pomogli wepchnąć Amerykę, Deklaracja Balfoura z 1917 była tylko publicznym potwierdzeniem koniecznie tajnego porozumienia „dżentelmenów” z 1916, zawartego z wcześniejszą wiedzą, przyzwoleniem i lub aprobatą Arabów, i Brytyjczyków, i Francuzów i innych sojuszniczych rządów, a nie tylko dobrowolnym, altruistycznym i romantycznym gestem ze strony Brytanii, jak niektórzy ludzie, albo poprzez wybaczalną ignorancję, zakładają, albo niewybaczalną złą wolę pokazują czy raczej pokazują fałszywie…” – Samuel Landman, sekretarz syjonistycznych liderów Weizmanna i Sokolowa, później sekretarz Światowej Organizacji Syjonistycznej (WZO).

Nie ma lepszego dowodu na znaczenie Deklaracji Balfoura jako posunięcie militarne, niż to, że Niemcy weszły w negocjacje z Turcją w dążeniu do zapewnienia alternatywnego planu atrakcyjnego dla syjonistów… Uważa się, że gdyby Brytania ogłosiła spełnienie syjonistycznych aspiracji w Palestynie jako własne zobowiązanie, jednym skutkiem byłoby zdobycie rosyjskiego żydostwa dla sprawy Entente.

Uważano również, ze taka deklaracja miałaby mocny wpływ na światowe żydostwo poza Rosją, i dla Entente zapewniłaby pomoc żydowskich interesów finansowych. W Ameryce ich pomoc w tej kwestii miałaby szczególną wartość kiedy sojusznicy niemal wyczerpali złoto i zbywalne papiery wartościowe dostępne dla amerykańskich nabywców. Takie były główne względy, które w 1917 skłoniły brytyjski rząd do zawarcia umowy z żydostwem”. – Lloyd George, premier Brytanii 1916-1922.

Jest całkowicie właściwe, że Deklarację Balfoura zaadresowano do Rotszylda, skoro rodzina Rotszyldów dalej jest najpotężniejsza, najbogatsza i najbardziej wpływową rodziną w sieci NWO rodów i tajnych organizacji. Pomimo tego wszystkiego, jeszcze nie skończyliśmy z rokiem 1917, bo był to rok rosyjskiej (tzn. żydowskiej komunistycznej) rewolucji, którą zajmiemy się w części 2.

2017 – Year of New World Order Anniversaries – Part 1

– o – 0 – o –

2017 rokiem rocznic NWO – cz. 2

Ten artykuł jest kontynuacją części 1 i wymienia 5 głównych rocznic NWO  w tym roku 2017. Teraz kiedy upłynęło dokładnie 50 albo 100 lat od tych krwawych i oszukańczych wydarzeń, jest odpowiedni czas przypomnienia ich z perspektywicznym wglądem i pragnieniem głębszej prawdy. Historia może się nie powtarzać, jak powiedział Mark Twain, ale na pewno się rymuje. Naszą jedyną nadzieją na lepszą, wolniejszą przyszłość jest zrozumienie lekcji z przeszłości i nauczenie się z nich. W przypadku światowego spisku i rocznic NWO, to oznacza poznanie prawdy i bycie czujnym i świadomym, zobaczenie stosowanych na nas pułapek i sztuczek wczoraj, żebyśmy nie wpadli w nie znowu dzisiaj czy jutro.

1

Rocznice NWO: Lev Davidovich Bronstein (Leon Trocki) został przemycony z powrotem do Rosji przez amerykańskiego prezydenta Wilsona żeby kierował „oddolną” rewolucją.

Rocznice NWO #3: 100 lat od iluminackiej rosyjskiej rewolucji

1917 był niewątpliwie wielką datą dla ludzkości. Żeby to wszystko podsumować, po zmanipulowanym wejściu Ameryki do I wojny światowej i stemplu na Deklaracji Balfoura, widzieliśmy gwałtowny i krwawy

zamach w Rosji, największym kraju na świecie pod względem powierzchni, i z potężną armią. Ale nazywanie go „rosyjską rewolucją” nie oddaje prawdy o tym co się wydarzyło. Można go trafniej nazwać rewolucją iluminacją, iluminacją rosyjską rewolucją, czy nawet żydowską komunistyczną rewolucją. Dlaczego? Dlatego, że ideę komunizmu wymyślili głównie żydowscy myśliciele pod koniec XIX wieku, finansowani głównie przez żydowskich międzynarodowych bankierów i przeprowadził co najmniej jeden człowiek (Lev Davidovich Bronstein), który przybrał sobie rosyjsko brzmiące nazwisko – „Leon Trocki” – żeby ukryć swoje żydowsko brzmiące nazwisko, żeby tego całego oszustwa nie odkryła rosyjska opinia publiczna, chłopi i gospodarze. (Powiedzmy to jasno, że to nie oznacza iż wszyscy Żydzi popierają komunizm czy są komunistami, co byłoby absurdem. To nie oznacza też, że cały spisek NWO jest spiskiem żydowskim, a tylko jego jedną odmianą. Ale  żydowski wpływ na komunizm i rosyjską rewolucję jest widoczny i niezaprzeczalny.)

Prawda jest taka, że najbogatsi ludzie świata, ulokowani tuż obok Wall Street w Nowym Jorku (120 S. Broadway) w budynku należącym do DuPonta, potajemnie finansowali rosyjską rewolucję. Wcześniej w 1917, zanim miała miejsce ważniejsza z dwu rosyjskich rewolucji w listopadzie, Vladimir Lenin był w Szwajcarii a Leon Trocki w Nowym Jorku jako nie mający grosza imigrant. Ci dwaj faceci nie byli żadnymi „rodowitymi” czy „szeregowymi” Rosjanami – byli importami którzy nawet wtedy tam nie mieszkali! To przypomina mi sposób w jaki manipulator NWO George Soros finansuje niezliczone NGOs i ruchy żeby wyglądały na organiczne i spontaniczne. W Rosji w 1917 propaganda była najwyraźniej tak wielka, że  Lenina i Trockiego uznano za liderów rewolucji.

1

Rocznice NWO: „rosyjski” komunizm? Według mnie – nie. Spróbuj iluminacki komunizm. Z Wall Street do Rosji z miłością.

Wspaniałym źródłem informacji o tym jak Lenina i Trockiego ustawiono i dano władzę są książki prof. Anthony’ego Suttona: Wall Street i rewolucja bolszewicka, Wall Street i powstanie Hitlera, Wall Street i F D Roosevelt [Wall Street and the Bolshevik Revolution, Wall Street and the Rise of Hitler, Wall Street and FDR]. W tych drobiazgowo udokumentowanych książkach pokazuje jak manipulatorzy NWO wykorzystali Czerwony Krzyż żeby pomóc bolszewikom (co wykazuje posługując się odtajnionymi dokumentami rządu USA). Prawda jest taka, że spiskowcy NWO kształtowali program dla Rosji, Niemiec i Ameryki jednocześnie: oni stali za pierwszym sowieckim planem 5-letnim, oni stali za powstaniem nazizmu, i oni napisali Nowe rozdanie [New Deal] Roosevelta.  Kim dokładnie są „oni”? Rotszyldowie i Rockefellerowie, jak również ich międzynarodowi koledzy bankierzy tacy jak Morganowie, ich firmy takie jak Kuhn, Loeb & Co. (w której zarządzie byli Jacob Schiff, Felix Warburg, Otto Kahn, Mortimer Schiff i Jerome Hanauer [wszyscy Żydzi], ich agenci tacy jak płk Mandell House, i ich marionetkowi politycy tacy jak Woodrow Wilson. Sutton pisze [Sutton writes]:

Będziecie mieć rewolucję, straszną rewolucję. Jaki będzie miała przebieg zależy w dużej mierze od tego co Mr Rockefeller każe zrobić Mr Hague. Mr Rockefeller jest symbolem amerykańskiej klasy rządzącej, a Mr Hague jest symbolem jej narzędzi politycznych” – Leon Trocki w Nowym Jorku, 13 grudnia 1938. (Hague był politykiem z New Jersey)

Prezydent Woodrow Wilson był dobrym wróżem, który dał paszport Trockiemu na powrót do Rosji żeby „przeprowadził” rewolucję. Amerykańskiemu paszportowi towarzyszyły rosyjskie pozwolenie na wjazd i brytyjska wiza tranzytowa. Jennings C. Wise, w Woodrow Wilson: uczeń rewolucji [Woodrow Wilson: Disciple of Revolution] zamieścił trafny komentarz: „Historykom nigdy nie wolno zapomnieć, że Woodrow Wilson, pomimo wysiłków brytyjskiej policji, umożliwił Leonowi Trockiemu wjechać do Rosji z amerykańskim paszportem”.

Prezydent Wilson ułatwił Trockiemu wejście do Rosji w tym samym czasie kiedy biurokraci z Departamentu Stanu, zaniepokojeni takimi rewolucjonistami przyjeżdżającymi do Rosji, jednostronnie próbowali zaostrzyć procedury paszportowe.

Pytanie jakie teraz musi nurtować czytelników jest: czy ci bankierzy byli też tajnymi bolszewikami? Nie, oczywiście, że nie. Finansiści nie wyznawali ideologii. Byłoby wielkim błędem zakładać, że pomoc dla bolszewików miała motywy ideologiczne w jakimś wąskim sensie. Finansistami kierowała władza, i dlatego pomagali każdemu organowi politycznemu, który dawałaby im dojście do władzy: Trocki, Lenin, car, Kolchak, Denikin – wszyscy otrzymali mniejszą lub większą pomoc. Wszyscy oprócz tych którzy chcieli mieć prawdziwie wolne indywidualistyczne społeczeństwo”.

Wszystkie te „izmy” – komunizm, bolszewizm, faszyzm, nazizm, socjalizm, kapitalizm itd. – wymyślono żeby mylić ludzi, tworzyć fałszywych przeciwników i spowolnić przyszły konflikt. Kiedy patrzy się na Hitlera i Lenina i ich dwa szalone reżimy, czy były między nimi duże różnice? Oba ustanowiły niewiarygodnie scentralizowane i autorytarne systemy kontroli, i zabijały wrogów w kraju i zagranicą. Mówi się, że Hitler był skrajnym prawicowym faszystą, a Stalin skrajnie lewicowym komunistą, a jeszcze zasadniczo są tacy sami. W rzeczywistości w latach 1930, wszystkie systemy polityczne we wszystkich 3 krajach (Rosja, Niemcy i USA) można by nazwać socjalistycznymi, bo partią Hitlera była Narodowi Socjaliści albo w skrócie Naziści.

1
Rocznice NWO: kradzież ziemi przez Izrael w 1948, w 1968 podczas wojny 6-dniowej i później

Rocznice NWO #4: 50 lat od ataku Izraela na Egipt w wojnie 6-dniowej

Dokładnie w 1967 miała miejsce krótkotrwała wojna na Bliskim Wschodzie, która miała potencjał wciągnięcia w nią Ameryki i Związku Sowieckiego. Była to wojna izraelsko-arabska znana jako wojna 6-dniowa, której konsekwencje geopolityczne są do dzisiaj. Oficjalna narracja Zachodu, pod wpływem syjonistów, jest taka, że Izrael się bronił. Gdzie słyszeliśmy już o tym? Prawda jest odwrotna, Izrael rozpoczął atak na Egipt i dokonał inwazji na cały Półwysep Synajski. Poniżej tło przedstawione w artykule Jeremy Hammonda:

Prezydent Egiptu, wtedy znanego jako Zjednoczona Republika Arabska (UAR), Gamal Abdel Nasser, później powiedział amerykańskiemu prezydentowi Lyndonowi Johnsonowi, że zwiększenie jego wojsk na Półwyspie Synajskim przed tą wojną było po to, żeby bronić się przed izraelskim atakiem. Na spotkaniu z  Nasserem, specjalny wysłannik Johnsona do UAR, Robert B. Anderson, wyraził zakłopotanie z powodu gromadzenia wojsk na Synaju, na co Nasser odpowiedział: „Uwierzy pan czy nie, obawialiśmy się ataku Izraela. Poinformowano nas, że Izraelczycy gromadzili wojska na granicy z Synajem z zamiarem najpierw zaatakowania Syrii, tam nie oczekiwali wielkiego oporu, a później rozpocząć atak na UAR”.

Wtedy Anderson powiedział Nasserowi, „że niefortunnie UAR uwierzyła w raporty, które nie były zgodne z faktami”, na co Nasser odpowiedział, że jego informacje pochodziły z wiarygodnych źródeł (przypuszczalnie nawiązując do informacji wywiadu przekazanych przez ZSRR).

Yitzhak Rabin, późniejszy premier, powiedział Le Monde w roku po wojnie 1967: „Nie myślę żeby Nasser chciał wojny. Dwie dywizje które wysłał na Synaj 14 maja, nie dałyby rady by  rozpocząć ofensywę przeciwko Izraelowi. On to wiedział i my to wiedzieliśmy”.

Premier Izraela Menachem Begin potwierdził w przemówieniu z 1982, że wojna z Egiptem w 1956 była wojną „wyboru”, i że „W czerwcu 1967 znowu mieliśmy wybór. Koncentracja egipskiej armii na Synaju nie świadczy o tym, że Nasser był gotów nas zaatakować. Musimy być uczciwi wobec siebie. Postanowiliśmy go zaatakować”.

Tak więc Egipt bał się, że Izrael go zaatakuje, dlatego zgromadził wojsko wzdłuż granicy, co Izrael uznał za znak, że Egipt go zaatakuje – dlatego wtedy Izrael zaatakował pierwszy. CIA wiedziała, że Izrael miał wystarczającą siłę wojskową żeby pokonać Egipt, Syrię i Jordanię.

„Cztery dni przed atakiem Izraela na Egipt, [dyrektor CIA Richard] Helms spotkał się z wysokim urzędnikiem izraelskim, który wyraził zamiar Izraela do wojny, i że jedynym powodem dlaczego już nie zaatakował były wysiłki rządu Johnsona powstrzymania obu stron, żeby zapobiec gwałtownemu konfliktowi.

„Helms te uwagi zinterpretował jako sugestie, że Izrael zaatakuje bardzo szybko” – pisze Robarge. Poinformował Johnsona „że Izrael prawdopodobnie rozpocznie wojnę za kilka dni”.

„5 czerwca o 3:00 Helmsa obudził telefon z Centrum Operacyjnego CIA”, który otrzymał raport, „że Izrael rozpoczął atak”, i że wbrew izraelskiej opinii, że Egipt była agresorem, Izrael rozpoczął strzelaninę pierwszy”.

Konsekwencje wojny 6-dniowej były poważne dla wielu krajów arabskich otaczających Izrael. Reżim syjonistyczny, co zawsze było jego celem, powiększył swoje terytorium kradzieżą i siłą, żeby spełnić misję ustanowienia większego Izraela [mission of establishing greater Israel] („cały teren od Nilu do Eufratu”).  Obecnie wiele krajów (i międzynarodowe organy jak ONZ) ciągle mówi o powrocie do granic z przed wojny 6-dniowej jako warunku pokoju, co oznacza powrót do granic terytorialnych jakie były przed wojną 6-dniową. Tak, Izrael zwrócił część terytoriów ukradzionych w czasie wojny 6-dniowej, ale nie całość, na przykład nadal zachowuje kontrolę na zabranych Syrii Wzgórzach Golan.

Rocznice NWO: Izrael jest w centrum 2 z nich, które wydarzyły się 50 lat temu.
Rocznice NWO: Izrael jest w centrum 2 z nich, które wydarzyły się 50 lat temu.

Rocznice NWO #5: 50 lat od ataku Izraela na USS Liberty

Podczas wojny 6-dniowej jaka miała miejsce w dniach 5-10 czerwca 1967, wydarzył się inny niesławny incydent zasługujący na osobną relację. Mówię o izraelskim ataku fałszywej flagi na USS Liberty, ogromny akt zdrady kiedy Izrael ostrzeliwał amerykański statek w czasie kiedy Ameryka już była jego największym sojusznikiem. LB Johnson był wtedy prezydentem i był dużo bardziej przyjazny wobec syjonistycznego reżimu niż J F Kennedy który rzucił wyzwanie Ben-Gurionowi z powodu izraelskich rakiet nuklearnych w Dimona [JFK (who had challenged Ben-Gurion over Israeli nukes at Dimona)]. LBJ był zamieszany w zabójstwo JFK i był wyraźnie człowiekiem o małych skrupułach. Już podpisał dokumenty o incydencie w Zatoce Tonkin w 1964, gdzie Ameryka udawała, że atakowane są jej statki, żeby mieć pretekst do rozpoczęcia wojny z Wietnamem Północnym.

Celem tej operacji fałszywej flagi było wrobienie Egiptu, tak żeby Ameryka myślała, że Egipt atakował jej statki, i w ten sposób dołączyć do wojny 6-dniowej po stronie Izraelczyków przeciwko Arabom. O 6:05 marynarze na USS Liberty wymachiwali do izraelskich pilotów, których myśliwce rozpoznali, bo miały na sobie gwiazdę Dawida. O 14:00 nastąpił atak izraelskich myśliwców. Najpierw zniszczyli wszystkie anteny z rakietami. Atak trwał tak długo jak atak na Pearl Harbor.  Na pokład USS Liberty Izraelczycy zrzucili napalm, zabijając 34 i raniąc 172. Później izraelskie myśliwce zasłoniły gwiazdę Dawida.

Po ataku z powietrza przyszły torpedowce, strzelały, podniosły statek z wody i niemal doprowadziły do jego zatopienia. Adm. McCain (ojciec senatora Johna McCaina) nakazał by śledztwo zakończono w ciągu tygodnia (co było niemożliwe), przyspieszając je żeby można to było ukryć.

Mike Rivero tak pisze o kapitanach i admirałach którzy ujawnili ten incydent fałszywej flagi:

Były prawnik sił morskich, który pomagał prowadzić wojskowe śledztwo ws. izraelskiego ataku w 1967 na USS Liberty, który zabił 34 amerykańskich żołnierzy, mówi, że były prezydent Lyndon Johnson i jego sekretarz obrony, Robert McNamara, nakazali żeby śledztwo wykazało iż to był wypadek.

W podpisanym zeznaniu ujawnionym na konferencji prasowej w Capitol Hill, emerytowany kapt. Ward Boston powiedział, że Johnson i McNamara nakazał kierującym śledztwem, żeby wykazało ono „atak był przypadkiem ‚błędnego rozpoznania’, pomimo przytłaczających dowodów iż było inaczej”.

Była to „jedna z klasycznych amerykańskich przykrywek” – powiedział emerytowany adm.  Thomas Moorer, były przewodniczący szefów połączonych sztabów, który spędził rok na badaniu ataku jako część niezależnego panelu jaki utworzył z innymi byłymi szefami. W panelu był też  były amerykański ambasador w Arabii Saudyjskiej, James Akins.

„Dlaczego nasz rząd miałby stawiać interesy Izraela przed naszymi?” – zapytał z wózka inwalidzkiego Moorer na konferencji prasowej. Był szefem operacji marynarki w czasie ataku”.

Mogę odpowiedzieć na pytanie Moorera: dlatego, że Izrael ma swoje macki głęboko w  amerykańskim rządzie i kontroluje go w szerokim zakresie.

Operacje fałszywej flagi od dawna były specjalnością syjonistów, łącznie z fałszywym nadajnikiem radiowym, który wrobił Reagana w atak na Libię jak i 11 IX. Izrael przez dekady wrabiał Arabów.  [911 / Israel has been framing Arabs for decades] Teraz w 2017, bardziej niż kiedykolwiek jest czas żeby świat obudził się na te rocznice NWO.

Makia Freeman

Tłum. Ola Gordon

http://freedom-articles.toolsforfreedom.com/2017-nwo-anniversaries-2/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *