Strona główna > NWO > W 2017 roku podskórny mikroczip zastąpi pigułki antykoncepcyjne

W 2017 roku podskórny mikroczip zastąpi pigułki antykoncepcyjne

aDo 2017 roku w medycynie jest planowana nowa rewolucja. Tabletki zastąpi kontrolowany bezprzewodowo podskórny mikroczip-zbiorniczek firmy Microchip, zawierający potrzebną substancję. Nowa metoda antykoncepcji, od zapobiegania niechcianej ciąży, będzie również za sprawą mikroprocesorów.

Firma Microchip proponuje rewolucyjną metodę kontroli urodzeń. Antykoncepcja dostępna w formie tabletek, aborcje – to jest już przeszłość.

Podskórny mikroczip-zbiornik będzie wstrzykiwał codziennie do ciała kobiety niezbędną do zapobiegania ciąży dawkę progesteronu i estrogenu, podaje firma-lider w dziedzinie mikroczipowej medycyny. Zdalne sterowanie przez „zawodowca medycyny” takim mikrochipem pozwoli swobodnie odczytać stan organizmu i regulować dawkę hormonów w każdej chwili dnia i nocy, niezależnie od chęci i udziału pacjenta.

Samowolnie pozbyć się mikroprocesora lub powstrzymać dawkę hormonu pacjent nie może.

Firma planuje do 2017 roku w pełni wdrożyć tą rewolucyjną technologię w życie.

Kierownictwo Microchip uważa, że po wynalezieniu tabletek w roku 1876, utworzenie podskórnego mikroprocesora zawierającego lek i zdalne sterowanie – to druga rewolucja w medycynie.

Po raz pierwszy technologia mikroczipów-zbiorników z lekiem została opracowana w latach 90-tych w MIT. Firma MicroChip kontynuowała pracę Uniwersytetu.

Oprócz antykoncepcji, firma oferuje podobny sposób podawania leku u pacjentów z cukrzycą i osteoporozą. Na chwilę obecną dawka leku w mikrochipie-zbiorniku jest zaplanowana na 5 lat. Ale wkrótce naukowcy obiecują przedłużyć ten okres do 16 lat.

Za: http://3rm.info/46970-k-2017-godu-podkozhnyy-mikrochip-rezervuar-zamenit-tabletki.html

Tłum. Olga Ka

P.S. Zobacz także (j. ang): New medical microchips to be implanted by 2017, delivering drugs, routine birth control through wireless communications.

http://www.naturalnews.com/044902_microchips_medical_implants_population_control.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *