Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > W 2017 Lucyfer będzie rządził w Watykanie…

W 2017 Lucyfer będzie rządził w Watykanie…

 Intronizacja Lucyfera w Watykanie

a

„16 października 1917, trzy dni po cudzie słońca 13 października, w Rzymie był młody polski seminarzysta Maksymilian Maria Kolbe. Zorganizował spotkanie z trzema braćmi seminarzystami i trzema księżmi. Tego dnia przez Rzym i Watykan maszerowali w wielkiej liczbie masoni, mówiąc, że zniszczą Kościół. Wielu zna tę historię, ale co nie jest ogólnie znane, to że na plakatach i sztandarach masoni napisali „W 2017 w Watykanie będzie rządził Lucyfer„. Na realizację tego celu dali sobie 100 lat”.

Zobacz here [przekład poniżej]

Niewątpliwie większość was wie o zakonnicy-Augustiance i stygmatystce Annie-Katarzynie Emmerick – którą Kościół czci jako błogosławioną. W latach 1820 s. Emmerick miała wizje o Kościele w przyszłości. 12 września 1820 s. Emmerick powiedziała: „Widziałam dziwny kościół budowany wbrew każdej zasadzie… Prac budowlanych nie nadzorowali aniołowie. W tym kościele nic nie pochodziło z wysoka… Były tam jedynie podział i chaos. Jest to prawdopodobnie kościół tworzony przez człowieka, według najnowszej mody, a także jako nowy heterodoksyjny kościół Rzymu, gdzie wszystko wydaje się być takie samo … Zobaczyłam znowu dziwny duży kościół tu (w Rzymie) budowany. Nie było w nim nic świętego… Wszystko robiono zgodnie z ludzkim rozumem. Widziałam wszelkiego rodzaju ludzi, rzeczy, doktryny i opinie. Było w nim coś dumnego, aroganckiego i gwałtownego, i oni wydawali się odnosić wielkie sukcesy. Nie widziałam ani jednego anioła, ani jednego świętego pomagającego w tej pracy.  Ale daleko w tle widziałam siedzisko okrutnych ludzi uzbrojonych w dzidy, i widziałam śmiejącą się postać która powiedziała: ‚Budujcie go tak solidnym jak możecie, my zrównamy go z ziemią'”.  Czy ten „przyszły kościół” przygotowaniem dla człowieka grzechu, antychrysta?

Od sierpnia do października 1820, s. Emmerick mówi: „Widze więcej męczenników, nie teraz a w przyszłości… Widziałam tajną sektę nieustannie osłabiającą wielki Kościół. Koło nich widziałam wychodzącą z morza straszną bestię… Kiedy Kościół w większości był już zniszczony [przez sektę], i kiedy nadal stały tylko sanktuarium i ołtarz, zobaczyłam wchodzących do Kościoła niszczycieli z bestią. Tam spotkali kobietę o szlachetnej sylwetce, która wyda-wała się być ciężarna, bo chodziła powoli. Tym widokiem wrogowie byli sterroryzowani, i bestia nie mogła zrobić następnego kroku do przodu. Wyciągnęła szyję w kierunku kobiety jakby ja pożreć, ale kobieta odwróciła się i pochyliła [w kierunku ołtarza], jej głowa dotykała ziemi. Tam zobaczyłam bestię lecącą z powrotem do morza, i wrogowie uciekali w największej konfuzji… Potem zobaczyłam, że Kościół szybko odbudowano, i był wspanialszy od wcześniejszego”.

Armie są ustawione do bitwy. Z jednej strony szatan ze swoją kohortą (w której jest wielu księży i konsekrowanych, jak i świeckich) którzy budują kościół na swój wizerunek i podobieństwo, „Przyszły Kościół” gdzie grzechu się nie wyznaje a celebruje, i gdzie kłamstwo i zabójstwo służą jako substytuty „sakramentów”. Z drugiej strony Niepokalana ze swoimi małymi dziećmi, które są pokorne i pogardzane przez świat. Szatan i jego zwolennicy mają swoje taktyki, które kręcą się wokół fałszywych bożków: pieniądz, władza, żądza i chciwość, wszystkie pod płaszczem dumy. Niepokalana i jej kohorta mają własne taktyki: modlitwa, post, pokuta, pojednanie, pokora i małość pod płaszczem miłości.

Bitwa się rozpoczęła.

Christus vincit, Christus regnat, Christus imperat!

Tłum. Ola Gordon

http://tradcatknight.blogspot.com/2017/04/lucifer-will-rule-vatican-in-2017.html#more

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *