Strona główna > Polska > 2 800 zidentyfikowanych nienaturalnych zgonów tylko od 2010 r

2 800 zidentyfikowanych nienaturalnych zgonów tylko od 2010 r

Z powodu około 100 skrytobójstw przypisywanych Władzom PRL, eksploatowano „święte oburzenie” przez kilkadziesiąt lat, odprawiając msze, organizując pochody, składanie wieńców i nieustannie oskarżając złą – „białą komunę”. Jan Maria Rokita był oddelegowany przez Sejm Kontraktowy do zbadania tych skrytobójstw i nie znalazł dowodów obciążających Władze PRL.

a

Jednocześnie starannie wyciszano liczbę zabitych Polaków w okresie Komunizmu Wojennego 1944-1956, będące dziełem głównie „krwisto-czerwonych komunistów” wdrożycieli komunizmu na terenach polskich. Według różnych opracowań i szacunków liczba zabitych i pomordowanych, w tym skrytobójczo, w wymienionym okresie, wynosiła od kilkudziesięciu tysięcy, do kilkuset tysięcy, razem z zesłanymi do łagrów.

W poniższej filmowej audycji NTV – Witold Hake przedstawił w rozmowie z Januszem Zagórskim zestawienie udokumentowanych tajemniczych 2800 zgonów tylko w okresie od katastrofy smoleńskiej w 2010 r., a więc siedmiu lat. Wyrażamy wielkie uznanie dla Pana Witolda Hake za odwagę analitycznego i dokumentacyjnego przedstawienia problemu skrytobójstw, a Januszowi Zagórskiemu za nagłośnienie.

Należy tu także postawić pytanie: ilu ludzi zostało skrytobójczo zamordowanych począwszy od 1989 r. do 2010 r. oraz ile rodzin nawet nie uświadamia sobie, że zgony ich bliskich w wypadkach, w szpitalach czy w innych sytuacjach nie były naturalne ?

Ale należy wymienić także inne przyczyny zgonów i drastyczny spadek przyrostu naturalnego spowodowane przez kolonialną transformację ustrojową w Polsce począwszy od 1989 r.:

1) Najbardziej drastycznym wskaźnikiem oceny skutków kolonizacji Polski zapoczątkowanej „kolorową rewolucją solidarnościową” jest wskaźnik samobójstw, który w ostatnich latach wynosi od 6-7 tysięcy, a więc więcej niż zabitych w ciągu roku w wypadkach drogowych. Należy tu zauważyć, że jest to liczba zaniżona, ponieważ zaleca się lekarzom i policji wynajdywanie innych przyczyn śmierci. Oznacza to, że rocznie znika jedno małe miasto. Przyczyny ekonomiczne stanowią 80 % samobójstw, podczas gdy w PRL-u liczba samobójstw była kilka razy mniejsza, a przyczyny ekonomiczne stanowiły zaledwie 20 %.

2) Bardzo przyśpiesza zachorowalność i zgony spowodowane: zatrutą żywnością, żywnością genetycznie modyfikowaną (GMO), zatrutymi lekami, szczepionkami, opryskami chemtrails przez samoloty i smogiem elektromagnetycznym, w tym promieniowaniem mikrofalowym telefonii komórkowej i internetu.

3) Drastycznie spadł przyrost naturalny w Polsce, a wskaźnik sprzed ok. 7 lat wynoszący 1,23 dziecka na kobietę klasyfikował Polskę na 212 miejscu na 224 kraje świata. Istnieje uzasadnione podejrzenie, że ten wskaźnik był rok temu jeszcze niższy. 500+ prawdopodobnie spowodował wzrost dzietności, ale brakuje na ten temat wiarygodnych danych, także GUS.

4) Fałszerstwa statystyczne GUS są niestety ogromne, wiele danych rozmija się ze spisami powszechnymi.

Przykład pierwszy – liczba ludności jest ciągle taka sama od 1990 r i wynosi 38 milionów, mimo że jest nadumieralność i 4-5 milionów wyjechało z Polski za pracą, w tym część na stałe. Czy ten ubytek jest systematycznie wypełniany imigracją jawną i ukrytą z Ukrainy, Izraela i innych krajów, czy stanowi rezerwę do uzupełnia do liczby 38 milionów w sytuacji masowego exodusu imigracyjnego do Polski ?

Przykład drugi – PKB w Polsce jest o wiele bardziej fałszowane niż w innych krajach, które wstąpiły do UE razem z Polską. W Czechach, Słowacji i Węgrzech wskaźniki produkcji i zużycie na mieszkańca: energii elektrycznej, nośników energetycznych i wybranych materiałów rosną powodując skorelowany wzrost PKB. Natomiast te same wskaźniki utrzymują się na niezmienionym poziomie w Polsce, a mimo to wzrost PKB jest podobny jak w wymienionych krajach.

To są tylko dwa przykłady, ale dotyczą wskaźników kluczowych, a można by wymienić wiele nieprawdziwych danych szczegółowych np. dotyczące wynagrodzeń i bezrobocia.

5) Andrzej Lepper został skrytobójczo zamordowany m.in. za to, że powiedział, że Polsce realizowane jest ludobójstwo metodami ekonomicznymi. To samo potwierdził na początku ubiegłej dekady nadzorca Balcerowicza z ramienia George Sorosa – prof. Jeffrey Sachs – stwierdzając, że realizował w Polsce ludobójstwo za pomocą neoliberalnych reform ustrojowych.

Obecne władze Prawa i Sprawiedliwości nie chcą tego dostrzegać, ani pamiętać o bestialskim ludobójstwie ponad 300 tysięcy Polaków przez OUN/UPA w czasie II wojny światowej. Natomiast o miesięcznicach smoleńskich z tytułu tragicznej śmierci tylko 96 osób, ciągle przypominają, tworząc nową religię – smoleńską, w miejsce upadłej „religii katyńskiej”. Podobnie zachowuje się popierająca PiS Hierarchia Kościoła Katolickiego.

Redakcja KIP

Tajemnicze zgony w III RP – Witold Hake – 1.03.2017

Wyciąg z transkrypcji wywiadu:
Rr Kk2 dni temu
Świetny materiał!!Pozwoliłem sobie spisać to wszystko. Niech każdy kopiuje, przekazuje dalej i szuka dalej na własną rękę. Sorry jeśli jakieś nazwiska źle napisałem.
KONTRWYWIAD OBYWATELSKI!
1. Zabójstwo Jaroszewiczów -wiedza z czasów PRL
2. Marek Karp – dyr ośrodka badań wschodnich -wypadek -staranowała go ciężarówka białoruska -tablice fałszywe. Przeżył wypadek ale w szpitalu mówił ze widzi osoby które za mną chodzą
3. Lepper -„samobójstwo” -jego dwaj adwokaci też zginęli
4. Tadeusz Kowalczyk polityka/mafia
5. Jolanta Brzeska -spalona w Lasku Kabackim „samobójstwo”, mafia kamienicowa w Warszawie
6. Barbara Blida -zabita nabojem plastikowym – trzeba wiedzieć gdzie strzelić takim nabojem
7. Jacek Grosser – nowy burmistrz Oświęcimia – przeżył w przeddzień zaprzysiężenia stracił przytomność -czyli rządzi stara ekipa
8. Artur Górski PiS – interesował się depopulacją – dostał białaczki w krótkim czasie.
9. Jan Olszewski, w 2000 ciężarówka staranowała jego auto premier, Nocna Zmiana: Pawlak, Tusk obalali
10. Stanisław Padlewski -zostaje prezydentem Mysłowic -10 dni potem wypada z okna
11. Maciej Tokarczyk Wiceminister zdrowia , NFZ na urlopie zastrzelony z broni myśliwskiej – samobójstwo
12. Lech Maląg dyr izby skarbowej w Łodzi – odwołano go, ale miał wiedze – popełnił samobójstwo
13. Stefania Kasprzyk – prezes polskich sieci energetycznych PSE 2011, prowadził sprawę posterunkowy, PiS ją zwolnił, przyjął, PO przyjęło ją – zapadła w śpiączkę – zmarła na trzustkę
14. prof. Monika Zbrojewska wicemin. sprawiedliwości, „osoby nie z rodzin prawniczych żeby mogły się dostać do kasty prawniczej” nie piła alkoholu, miała awersję do alkoholu, nagle – emerytowany milicjant zatrzymuje Monike Zdrojewską jadącą zygzakiem, z minuty na minutę staje się bardziej pijana, rok 2015 dużo wiedziała. Zaszyła się w mieszkaniu i zmarła po tygodniu. Profesor prawa ośmieszona
15. Minister Grzegorz Michniewicz – szef tajnej kancelarii Tuska z Rosji z Samary wrócił, po awanturze z Arabskim, wyszedł z psem na spacer, wrócił zdenerwowany dzwonił do kolegi był roztrzęsiony. Następnego dnia zastał powieszonego na kablu od odkurzacza na klamce.
16. 2005 poseł LPR Filip Adwent – jechał autem z matka, ojcem, córką, ciężarówka skręciła z kierownicą „angielską” dwie osoby giną , poseł w szpitalu dopiero, a autem też jechali ludzie – też zginęli . Wdowa mówi że ” staranował ich zawodowy wojskowy, odpowiadał z wolnej stopy, nie wykazywał skruchy, „Wroński powiedział że jest w Polsce coś takiego jak „ERZAC przepustka”. Siedzi w więzieniu oficjalnie, ale wychodzi i wraca przed wypuszczeniem.
17. Kilkunastu ludzi ze świata przestępczego w związku z Papałą
18. szyfrant Zielonka – dokumenty w stanie idealnym, a ciało zgniłe
19. Pułkownik Leszek Tobiasz (sprawy dot. rozliczeń finansowych pro civili –słowo jego przeciw Komorowskiemu) 49 lat, wieczorem, ktoś z nim rozmawiał na imprezie, tańczył… Są sygnety z kolcem jadowym
20. Sławomir Petelicki – był praworęczny, a zastrzelił się z lewej ręki „z przyczyn finansowych” – miał podpisany kontrakt z Amerykanami, odbił się…. i ginie
21. Andrzej Stru…
22. Gen Leon Dubicki – uciekł do RFN w stanie wojennym, zamordowany przez 44 młodszą konkubinę w Niemczech
23. 2014 wice szef służby Wywiadu wojsk. Jacek Pułujan z Wrocławia lat 47 gwałtowna choroba – „ugryzł go komar”
24. Marek K. z BOR znaleziony martwy z rozbitym łukiem brwiowym, wcześniej samochód potrącił go
25. Pułk służby kontrwywiadu wojskowego Waldemar K. – znał kulisy kontraktu zbrojeniowego maj 2016 – powieszony
26. Sekuła – seria z pistoletu maszynowego
27. Sprzed 4 lat – pan Pronobis – polski milioner, na torach rozjechany, kamera CCTV zepsuta akurat na tym odcinku
28. Marzec 2014 Andrzej J. pracownik Spółki Węglowej – miał zeznawać w prok. Katowickiej – rano trup. przyjechal z Wiednia zgon w czwartek -sekcja w poniedziałek
29. Stanisław Adamski-Chwalibóg. -biznesman, z trójmiasta, w PRL do Londynu, interesy z wojskowymi robił, okradziono go z kasy zaczął chorować – alzheimer i parkinson go „zaatakował”. W przytułku pod czułą opieką bezpieczniaków – powiedział znany ksiądz. „żeby tam nie chodzić” – przyjaciel posłów, znanych. Dwa konta na facebooku ma, jak siedział w przytułku to ktoś działał „na jego konto”
Opozycja i działacze społeczni ———————————–
Marian Zagórny – spod Jeleniej Góry, walczył z GMO przyspawał wagon do torów z zatrutym ziarnem sędzia powiedział – „to nie było pana zboże”. W luty 2016 utopiony w wannie w hotelu pod Warszawą
Reż Bogdan Poręba – filmy patriotyczne, zgon styczeń 2014, lekarz przy jego zgonie, powiedział że … nie pasuje nic w tym zgonie,
Bardzo zdrowy Robert Larkowski, lat 47 działacz prawicowy z Obozu Wielkiej Polski na tydzień przed jego zgonem -wieść ze nie żyje (jak z Sikorskim) na internecie mówił że „ja żyje”
Józef Warchoł – mistrz świata w Kickboxingu – Koszalin idzie do aresztu za protesty przeciw lokalnej PO tam dostaje wodę do wypicia w butelce -SKARŻY SIĘ ŻE GO OTRUTO – w 2015 umiera w szpitalu NIE WIADOMO NA CO EKSPERCI
————–katastrofa smoleńska – kilkanaście osób prof. Marek Duliniczmin Eugeniusz Wróbel syn dyrektor banku nagle „zwariował” i zamordował ojca.
Dariusz Szpineta w Indiach się powiesił na wycieczce doktor W. Abramowicz,
doktor Dariusz Ratajczak z Opola, napisał książkę, skończył odśnieżając ulice ostatecznie skończył na parkingu – znaleziono jego ciało w stanie rozkładu w samochodzie świadkowie świadomi lub mimowolni ———————————–
Waldemar Pańko, prezes NIK, afera FOZZ, auto pękło na pół,
Falcmann – umarł po napiciu się herbaty -szklankę umyto od razu
2 policjanci utopili się, którzy przyjechali kierowca który zabił Pańkę miał trafić do paki, ale …umarł kelner Stanisław Faltynowski – świadek kontaktów mafii z prokuratorami, polewał wódkę 2001 słyszał i widział…
Stanisław Majka -świadek mafii paliwowej -zabity syn domagał się wznowienia śledztwa -na 3 miesiące go za to skazano
Remigiusz Muś – prowadził jaka z dziennikarzami, powiesił się w piwnicy świadek karygodnych zachowań wieży kontrolnej ruskich
Dominika Ubermann – była swieżo po ślubie z prezesem ENEA – naciski na męża powieszona w swojej kancelarii -samobój!
WYSADZENIE KAMIENICY – wybuch gazu 21 OSÓB ZABITO – autor Witold Hake
Wybrane komentarze:
Beza Malachit2 dni te
SuperWandus2 dni temu
Trzeba wierzyc tylko w sily wyzsze, ze moze kazdemu sie kiedys dostanie, za to co uczynil, bo sprawiedliwosci na tym swiecie nikt nie znajdzie… Chwala za odwage dla pana Haka!
George Ford2 dni temu (edytowany)
Sprawiedliwość nastanie kiedy pozbędziemy się Żydów i Chazarów.
Konfederat Barski1 dzień temu
U mnie na klatce same Hazary. Kiedyś myślałem że to sąsiedzi.
Jan Kowalski2 dni temu
W polityce nie ma przypadkowych zgonów, wypadków, samobójstwa. W historii świata politycy byli truci, mordowani, etc
Andrzej z Zamościa2 dni temu
i jeszcze tajemniczy wypadek panów Kurka i Kamińskiego z programu „SONDA”
George Ford1 dzień temu
Jeszcze nalezy wsponiec o tajemniczej śmierci księzy w diecezji tarnowskiej. Są wśród nich młodzi i starsi kapłani; wikarzy i proboszczowie, którzy odebrali sobie życie w czasie kiedy biskupem Tarnowa byl zydomason Sworc.
Dominik Jafra1 dzień temu
A ciągle nam się wmawia, że tylko za komuny mordowano ludzi.
Jacek Głuchowski2 dni temu
Teraz już rozumiecie dlaczego ten świat został zniszczony ?
Paranoix _2 dni temu (edytowany)
54:00 jeśli chodzi o tego Jaka to na Wosztyla były co najmniej dwa zamachy (uszkodzone hamulce). Samobójstwa nie popełni bo złożył dość wcześnie stosowne oświadczenie.
Magda Ichbin2 dni temu (edytowany)
Pan Robert A.- kustosz Muzeum w Pabianicach, od lat prowadzil badania nad roznymi „niewygodnymi” sprawami, autor ksiazek i materialow filmowych. Glejak mózgu, zmarl 2015 roku , 46 lat. Po jego smierci jego cala ogromna biblioteke, komputer, materialy badawcze skonfiskowano, mowiac, ze sa tam materialy z muzeum…do dzis rodzina nie dostala tych rzeczy z powrotem. Jego smierc tez mnie zastanawia….pasuje jednak do tego, co panowie mówia. Hmmmm.
Bławatek Kwiatek2 dni temu
Jak jest w końcu z tą Dominika Dudą ? To w końcu córka prezydenta katolika nad katolikami czy siostra ?
BNN Noise2 dni temu
here we go :)
Bławatek Kwiatek21 godzin temu (edytowany)
To ten JULIAN KORHAUSER wybitny Polski poeta :) GRATULUJEMY POLSKIM PATRIOTOM WZORCÓW ! Wiersz o zabiciu doktora Kahane A jacy to źli ludzie mieszczanie kielczanie, żeby pana swego, Seweryna Kahane, zabiliście, chłopi, kamieniami, sztachetami! Boże że go pożałuj i wszech synów Dawidowych iże tako marnie zeszli od nierównia swojego! Chciałci i jego bracia miła królowi służyć swą chorągiew mieć, ale żołnierze dali go zabić. Żołnierze, milicjanci, kieleccy rodzice świętości nie mieli, bezbronne dzieci zatłukli! Zabiwszy, ulicami powlekli, bić Żydów krzyczeli, Polacy, kielczanie jako psy kłamacze. Okrutność śmierci poznali, szkarady posłuchali, krwią splamili przyjacioły, na bruk ich wyrzucili. — Bóg Polaków zamknięty w obozie, w baraku drży, gdy dzielni chłopcy z orzełkami na czapkach dobijają dziewczynki żydowskie, rurkami, na odlew—.
Piotr Szymon2 dni temu (edytowany)
Panowie dziękuję za poruszenie tematu. Wg. nieoficjalnych danych ABW tylko od katastrofy smoleńskiej zgineło w Polsce w niewyjaśnionych okolicznościach 2800 osób.
J CH18 godzin temu
Zawsze ci sami- Zrodlo wszystkich problemow na swiecie – https://geopolitics.co/2015/03/11/hidden-history-of-the-incredibly-evil-khazarian-mafia/#more-24397
Li beryjka2 dni temu
Kawał dobrej i profesjonalnej roboty ! Oglądało się ten materiał jak film sensacyjny . Krew mrozi w żyłach świadomość , że to nie fabuła filmu ,tylko rzeczywistość w Polsce .
Elzbieta Zakrzewska2 dni temu
DZIEKUJE ZA BARDZO INTERESUJACY PROGRAM. POZDRAWIAM. ELZBIETA
Jacek Jaglowski2 dni temu
To sie nazywa skopolamina, devils breath, dziala wspaniale na kazdego. Zabojstwa, samobojstwa, dowody na szantaz… itd itp…CIA uzywa to juz od wielu lat.

J CH17 godzin temu
Cia i oni to ci sami- sluzacy szatanowi/ Baalowi- ta sama mafia- Tylko Bog nam moze pomoc- powaznie bo duchowy swiat jest ponad fizycznym,,, a to o nich- https://geopolitics.co/2015/03/11/hidden-history-of-the-incredibly-evil-khazarian-mafia/#more-24397

Majestic
3 marca 2017 at 19:56 · Odpowiedz
to znaczy że dowiedzieli się kim są nareszcie spojrzeli w lustro sami swoi i nie dadzą się o NIE https://www.youtube.com/watch?v=cTeZ8Rvc99A Słowa Proroka https://www.youtube.com/watch?v=xyPUJmOM94I i doslownie dzieci „wydmuchane” na potęgę tu i tu i tam, sami swoi https://www.youtube.com/watch?v=AhDUwLASwVo

Za: http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2017/09/2-800-zidentyfikowanych-nienaturalnych-zgonow-tylko-od-2010-r/

17 września 2017

2 thoughts on “2 800 zidentyfikowanych nienaturalnych zgonów tylko od 2010 r

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.