Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Badanie na 323.247 dzieciach pokazuje, że dzieci nieszczepione są zdrowsze od szczepionych

Badanie na 323.247 dzieciach pokazuje, że dzieci nieszczepione są zdrowsze od szczepionych

Czy nieszczepione dzieci są zagrożone? Aby sprawdzić stan zdrowia dzieci zaszczepionych i niezaszczepionych w ramach badań naukowych, w Stanach Zjednoczonych przebadano łącznie 323.247 dzieci urodzonych w latach 2004-2008 w wieku od dwóch miesięcy do dwóch lat.

Zaszczepione dzieci zostały zaszczepione zgodnie z zaleceniami amerykańskiego stowarzyszenia lekarzy domowych i pediatrów. Wyniki badań pokazują, że nieszczepione dzieci są zdrowsze niż dzieci szczepione. Mierzono to częstością wizyt u lekarza, leczeniem ambulatoryjnym w szpitalu oraz przyjęciami z nagłych wypadków, które były znacznie niższe u dzieci nieszczepionych w porównaniu do dzieci zaszczepionych. Wyniki te ponownie podważają naukowe uzasadnienie korzyści i znaczenia szczepień!

Oto odpowiedni cytat Alfreda von Seefelda: „Wydaje się, że każdy wiek podlega pewnym formom szaleństwa; jak w średniowieczu, polowanie na czarownice, furia szczepionkowa to szaleństwo naszych czasów … Czy też nie jest szaleństwem wierzyć, mimo wszystkich doświadczeń, że trzeba siać chorobę, aby czerpać z niej zdrowie?”

Badanie to zostało opublikowane w najbardziej rozpowszechnionym na świecie dzienniku medycznym Journal of the American Medical Association (JAMA) w marcu 2013 r.

https://jamanetwork.com/journals/jamapediatrics/fullarticle/1558057#qundefined

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.