Strona główna > Bez kategorii > 17 czerwiec – data nowego początku?

17 czerwiec – data nowego początku?

Wczorajszy dzień był z uwagą obserwowany przez wszystkich większych i mniejszych międzynarodowych kabalistów ze względu na odbywające się jednocześnie wybory w Grecji, Francji i Egipcie.

Egipskie wybory prezydenckie coraz wyraźniej ukazują obraz odbywającej się tam manipulacji. Mamy kontrolę wojskową nad ich przebiegiem, mamy ingerencje Sądu Najwyższego w ich przebieg, mamy ponownie wielotysięczne manifestacje Egipcjan. Wreszcie, mamy również coraz bardziej wyraźne i nieskrywane poparcie Bractwa Muzułmańskiego przez Izrael.

Wybory parlamentarne we Francji, co było do przewidzenia, zakończyły się zwycięstwem socjalistów. Czy teraz Hollande, nie będący już formalnie związany obietnicami wyborczymi, na planowanym pod koniec czerwca spotkaniu eurogrupy, pójdzie ręka w rękę z Merkel w przepchnięciu agendy NWO o krok dalej? Wszak plan „działania na rzecz wzrostu gospodarczego” jest już gotowy i potrzebuje wycyzelowania szczegółów.

Wybory parlamentarne w Grecji – czy to będzie oznaczać katastrofę eurostrefy?

Doniesienia mainstreamowych mediów na temat sondaży wyborczych w sprawie wyborów parlamentarnych w Grecji z uporem przekonywały i przekonują, że zwolenników polityki oszczędnościowej jest więcej niż Greków, gotowych zagłosować za odrzuceniem narzuconej im polityki oszczędzania, porzuceniem strefy euro, a nawet porzuceniem UE.

Według nieoficjalnych danych powyborczych Nowa Demokracja zdobywa od 27,5% do 30,5%, lewicowa koalicja SYRIZA uzyskała od 27% do 30%. Na trzecim miejscu znalazła się centrolewicowa partia PASOK, która otrzymała 10-12% głosów, czwarte miejsce zajęła partia Niezależni Grecy – 6-7,5%, piąte – Złoty Świt – 6-7,5%, Demokratyczne Siły Lewicowe – 5,5-6,5% i na siódmym miejscu – Komunistyczna Partia Grecji – 5-6%.

Mainstream już ogłosił sukces planu dalszego duszenia Greków, twierdząc że partie gotowe oddać naród Grecki w niewolę bankierów, utworzą trwałą koalicję parlamentarną. W myśl tej koncepcji Nowa Demokracja wygrywając wybory otrzyma 129 mandatów spośród 300 w greckim parlamencie, podczas gdy Syriza 72.

Poczekajmy na prawdziwe wyniki, jeśli w ogóle je poznamy…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.