Strona główna > Świat > 14 sposobów, by chronić twoją rodzinę przed programem NWO

14 sposobów, by chronić twoją rodzinę przed programem NWO

Cena ignorancji w sprawie programu NWO jest bardzo kosztowna. Upadek z któregokolwiek stopnia piramidy złudzenia może skończyć się tragicznie – możesz zostać bez grosza przy duszy, możesz stracić swoją własność, możesz ciężko zachorować, a nawet umrzeć. Oto moje, płynące z serca rady, jak przeżyć w tych nieprzewidywalnych, aczkolwiek najbliższych czasach.

a

#1. Przestań zwracać uwagę na sponsorowane przez korporacje wiadomości z mainstreamowych mediów.

Wyłącz telewizję (Tel-Lie-Vision). Szukaj prawdy w mediach alternatywnych. Naucz się rozróżniać prawdę od dezinformacji w przypadku internetu.

#2. Nie głosuj na żadną z wielkich partii politycznych.

Przez głosowanie na jedną z tych partii, dajesz im tylko władzę, by dalej prowadzali plan NWO. Przestań wierzyć w walkę Republikanów z Demokratami. Przestań wierzyć w walkę PIS-u z PO.

Nie ma znaczenia, kto wygra wybory. Wszyscy oni są w całości wspierani i finansowani przez elity. Więc, ktokolwiek wygra, i tak będzie służył swym panom. Ich nie obchodzi twoje zdanie.

#3. Dokonaj detoksykacji swoje ciała.

Użyj specjalnych produktów spożywczych oraz suplementów, by pozbyć się toksyn, które zbierałeś przez całe życie. Przywróć zdrowie i uchroń organizm usuwając fluor, chlor, brom, metale ciężkie, promieniowanie i inne szkodliwe substancje.

#4. Pij czystą, lub filtrowaną wodę.

Unikaj impregnowanej chemicznie wody z kranu, lub wody w plastikowych butelkach. Używaj filtrów, które wykorzystują odwróconą osmozę do filtrowania wody. Pij odpowiednie ilości.

#5. Spożywaj organiczne jedzenie.

Jedz dużo organicznych owoców, warzyw, nasion i orzechów… Nie przejmuj się dodatkowymi kosztami. Jest to opłacalne na dłuższą metę.

#6. Unikaj śmieciowego jedzenia.

Unikaj fast-foodów z dużą zawartością cukru, soli, tłuszczów trans… dla ochrony przed chorobami. Naszprycowane chemią, przetworzone, a także napromieniowane jedzenie powinno być wyrzucone. Także GMO.

Unikaj używania mikrofalówek, a także aluminiowych naczyń. Nie gotuj jedzenia wysokimi temperaturami zbyt długo. Ekstremalnie wysokie temperatury powodują, że pokarm traci cenne wartości odżywcze w wyniku denaturacji.

#7. Używaj naturalnych/organicznych produktów do higieny osobistej.

Unikniesz w ten sposób szkodliwych chemikaliów znajdujących się w takich produktach, m.in.:

  • Dezodoranty – Mirystynian Izopropylu
  • Szminka – Metakrylan Polimetylu
  • Perfumy – Aldehyd Benzoesowy

#8. Unikaj fal niskiej częstotliwości (częstotliwości promieniowania elektromagnetycznego).

Do tej listy zaliczają się: telefony komórkowe, fale Wi-Fi, mikrofalówki, skanery rentgenowskie, sprzęty mammograficzne do badania raka piersi… i kompaktowe oświetlenie fluorescencyjne (wykorzystanie LED [dioda elektroluminescencyjna], jasne lub białe oświetlenie).

Oczywiście nie dajesz się nabrać na sponsorowane przez korporacje „badania”, które twierdzą, iż EMF i ich źródła aplikacji są okej.

Każdy osobnik z chociaż kilkoma komórkami w mózgu może to poskładać w całość i stwierdzić, że częste i długotrwałe narażenie na EMF powodują szereg chorób związanych z rakiem, układem nerwowym i hormonalnym.

#9. Unikaj szczepionek i szczepień.

Szczepionki nie są bezpieczne i okazały się być nieskuteczne. Możesz zostać poważnie chory, mieć uszkodzenia mózgu, a nawet umrzeć. Big Pharma poprzez skorumpowanych polityków i media chce zgarnąć jak najwięcej pieniędzy bez patrzenia się na nasze zdrowie.

#10. Nie daj się zaciągnąć do wojska.

Nie bądź frajerem na usługach elit, których celem jest tworzenie ustawionych wojen, by doprowadzić do skutku program depopulacji, przy okazji jeszcze się bogacąc.

#11. Usuń toksyczne, amalgamatowe wypełnienia.

Wypełnienia z rtęciowych amalgamatów powodują uszkodzenia mózgu, niższe IQ, a także przyczyniają się do depresji. Znajdź zaufanego dentystę, który usunie je i zastąpi bezpiecznymi alternatywami, takimi jak cyrkon. Nie wspieraj dentystów, którzy popierają fluoryzację. Chorobom zębów można zapobiec stosując odpowiednie odżywianie – np. użycie oleju kokosowego jako płynu do płukania ust, ponieważ zawiera przeciwbakteryjny kwas laurynowy.

#12. Dokonaj zapasów wody i jedzenia.

W przypadku kryzysu zaopatrz się w wodę i pokarm na kilka tygodni z nadzieją, że cała sytuacja wróci do normalności. Kryzysem może być np. upadek waluty, fałszywa wojna, HAARP czyli „High-frequency Active Auroral Research Program” (Aktywna Aureola Wysokiej Częstotliwości Fal), celem wprowadzenia chaosu między obywatelami.

#13. Utrzymaj samowystarczalność.

Hoduj własną żywność. Istnieje wiele doskonałych stron internetowych, które doradzają, jak to zrobić. Powiedziałem, że samowystarczalność, zwłaszcza jeśli chodzi o produkowanie własnej żywności, jest głównym czynnikiem w działających społecznościach. Rozeznanie i jedność to inne czynniki.

Czy masz wystarczająco dużo środków pieniężnych w trybie gotowości fizycznej w przypadku awarii? Może warto rozważyć przekształcenie niektórych swoich ciężko zarobionych pieniędzy na złoto lub srebro?

Spróbuj znaleźć alternatywne źródła energii do zasilania domu. Może panele słoneczne lub generatory wiatrowe?

#14. Uświadamiaj innych.

Na podstawie: http://www.newparadigm.ws/14-ways-to-protect-you-your-family-and-friends-from-the-nwo-agenda/

Źródło polskie: https://uderzwfalsz.wordpress.com/2015/07/20/14-sposobow-by-chronic-twoja-rodzine-przed-programem-nwo/

Opr. Girion

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *