Strona główna > Zdrowie > 13 pestycydów na podawanych dzieciom w wieku 4-6 lat owocach i warzywach w UK [skrót]

13 pestycydów na podawanych dzieciom w wieku 4-6 lat owocach i warzywach w UK [skrót]

Milionom dzieci podaje się w szkołach owoce i warzywa. Na rodzynkach z Turcji – 13 pestycydów, na portugalskich jabłkach 11 a na gruszkach 9 chemikaliów.

a

Zidentyfikowano 123 pestycydy, łącznie z podejrzewanymi o wywoływanie zaburzeń endokrynologicznych, które ingerują w układy hormonalne, znanymi substancjami rakotwórczymi i fosforanami, które mogą negatywnie wpływać na rozwój mózgu dzieci.

Źródło/szczegóły: http://www.dailymail.co.uk

Tłum. Ola Gordon

– o – 0 – o –

Od tłumacza: Ciekawe jak jest u nas, wątpię czy ktoś się tym zajmuje. U nas dochodzi jeszcze problem „nawożenia” warzyw fekaliami. A kiedy doda się do tego spryskiwanie Round-up, to gdzie wychodzące z rodziny rolnika robale lądują? W ziemi, a przed tym środkiem uciekają i znoszą jaja na warzywach, spójrzcie na te urodziwe kalafiorki jak sedesy, marchewki i pietruszki jak pastewne. Nie masz mikroskopu w kuchni? To nie pomoże żadne moczenie takich ubogaconych warzywek i owocków w wodzie z sodą oczyszczoną czy octem, nie łudź się. Polacy są b. zarobaczeni. Psy odrobacza się co kwartał, a człowieka – po co? Nawet ta metoda oddawania 2 cm k… nie pomoże, bo w nią nie wejdzie żywy robal bo by zdechł z głodu. On potrzebuje witaminek i minerałów.  Jeżeli coś się znajdzie to tylko ich jaja, i zrobi to tylko doświadczony parazytolog, a takich nie widać.

Ludziska mają anemię bo hodują w sobie tasiemca, któremu potrzebne jest żelazo, cukrzycę bo hodują przywrę trzustkową, „raka prostaty” bo w ich prostacie są miliony jaj przywry krwi, astmę bo mają robale w płucach…

Jedyna  metoda ich wykrycia to biorezonans, ale tu znowu problem. Znam lekarza, stosował to urządzenie, ale Izba Lekarska pogroziła mu paluchem i musiał zrezygnować.

Polecam przeczytać Kurację życia dr Huldy Clark (online) i pamiętać, że ponad 80% chorób przewlekłych wywołują pasożyty.

Polecam ten filmik z prof. Wiąckowskim (ok. 18 min – bomba dla Panów). Przywra krwi – zdolna bestia – każde jajo wyposażone w kolec do przebicia prostaty: https://pl.wikipedia.org/wiki/Przywra_krwi

Glistnica: „Drogi zakażenia: niedomyte warzywa, nawożone ludzkimi fekaliami„:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Glistnica

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *