Bergoglio : muzułmanie to chrześcijanie

Antypapież Bergoglio: muzułmańscy uchodźcy należą do Mistycznego Ciała Chrystusa.

a111

Jak donosi żydowski serwis dla gojów deon.pl antypapież Franciszek odwiedził jezuicki ośrodek w centrum Wiecznego Miasta na początku swego pontyfikatu w 2013 roku. Zaapelował tam wtedy o udostępnienie uchodźcom pustych klasztorów.

„Drodzy zakonnicy i zakonnice, puste klasztory nie służą Kościołowi po to, by przekształcać je w hotele i zarabiać pieniądze. Puste klasztory nie są nasze, należą do ciała Chrystusa, jakim są uchodźcy. Pan wzywa do odważnego i wielkodusznego życia gościnnością w pustych klasztorach” – powiedział.

Widzimy zatem, iż wg antypapieża Bergoglio muzułmańscy „uchodźcy” należą do Mistycznego Ciała Chrystusa. Taki pogląd wypływa bezpośrednio z okultystycznej doktryny soborowej sekty antychrysta, która okraszona katolicką terminologią została od czasów antysoboru (1962-65) zainstalowana rękoma żydowskiej V kolumny w miejscu wiary katolickiej.

Wg tej okultystycznej doktryny każdy żyjący człowiek, niezależnie od wyznawanej wiary, należy do Kościoła i jest zbawiony, bowiem, jak zakłada ich fałszywa nauka, Chrystus przez Wcielenie zjednoczył się z każdym człowiekiem i zbawił każdego człowieka. Rolą zaś Kościoła, wg tej sekty, jest uświadomić człowiekowi tą wielką tajemnicę, tak, aby każdy poznał swoją wielką godność, którą rzekomo posiada. Więcej o tym pisałem w tekście „Lucyferiańska doktryna soborowego kościoła„. (http://wolna-polska.pl/wiadomosci/lufyferianska-doktryna-soborowego-kosciola-2016-02), (http://wolna-polska.pl/wiadomosci/lufyferianska-doktryna-soborowego-kosciola-cz-2-2016-02).

Dlatego warto w tym miejscu przypomnieć jaka jest nauka Kościoła katolickiego o członkach Kościoła, czyli o tym, kto należy do Ciała Chrystusa.

Papież Pius XII, encyklika Mystici Corporis Christi

17. Do członków Kościoła tylko tych zaliczyć można, którzy są ochrzczeni i wyznają prawdziwą wiarę i ani sami nie wyłączyli się na swe nieszczęście z jedności Ciała, ani też dla bardzo ciężkich przewinień nie zostali z niej wykluczeni przez prawowitą władzę. (…) Jak tedy w prawdziwym związku wiernych istnieje tylko jedno Ciało, jeden Duch, jeden Pan i jeden Chrzest, tak też może być tylko jedna wiara. (…) Ci więc, którzy różnią się wiarą nie mogą żyć w tym samym Ciele, ani też być ożywieni jednym jego Bożym Duchem. (…) Schizma, herezja i apostazja – samo przez się odłącza od Kościoła.

Czytaj równieżna www.ultramontes.pl: Członkowie kościoła. Pojęcie katolickie o członkach kościoła. Ciało i dusza Kościoła – Ks. Sieniatycki, Apologetyka czyli dogmatyka fundamentalna, Kraków 1932; str. 292-297; 303-304

Szymon Klucznik

Za: https://katolikintegralny.wordpress.com/2016/04/20/antypapiez-bergoglio-muzulmanscy-uchodzcy-naleza-do-mistycznego-ciala-chrystusa/#more-3260

Data publikacji: 20.04.2016

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *