Strona główna > NWO > Apokalipsa > Szatański Zachód – Przygotowania do legalizacji nekrofilii i kanibalizmu

Szatański Zachód – Przygotowania do legalizacji nekrofilii i kanibalizmu

Opętany, demoniczny Zachód. Toczą się przygotowania do legalizacji nekrofilii i kanibalizmu. Margarita Seidler.

Publicystka Margarita Seidler ostrzega, że od talk-show zaczęło się przyznanie pewnych praw „mniejszościom” a następnie  rozpoczęła się legalizacja sodomii i kazirodztwa na Zachodzie. Sataniści prą naprzód i teraz kolej na wprowadzenie nekrofilii i kanibalizmu. Masowe znikczemnienie i upodlenie Europejczyków doprowadziło do ich zwyrodnienia i obarczenia karą Bożą!

UWAGA! Zaleca się włączenie tłumaczenia video za pomocą automatycznego translatora.

https://www.youtube.com/watch?v=vi5pDKj50pg

Wszystkie te paskudztwa są wprowadzane według technologii „okna Overtona”. W sieci możecie znaleźć informacje jak działa ta technologia, właśnie na przykładzie kanibalizmu.

Na początku poruszają drażliwy, dla społeczeństwa, temat na poziomie talk-show, wiele o tym mówiąc, nawet z obrzydzeniem. Potem mówią, że zwolennicy jaiejkolwiek obrzydliwości są mniejszością, której praw trzeba bronić. W ostatecznym wyniku ta „mniejszość”, z jej obrzydliwością, zostaje zalegalizowana przez prawodawstwo.

Tak rzecz się miała z sodomitami, teraz toczy się proces w kwestii legalizacji pedofilii i kazirodztwa. Jest także wielu ludzi, którzy wykorzystują zwierzęta w celu zaspokojenia swoich nikczemnych namiętności cielesnych!

Ostatnio jakiś Australijczyk oficjalnie „ożenił się” ze swoim psem a Szwajcar „połączył się” z kozą…Oni zupełnie, publicznie, nie krępowali się tym, a nawet zarejestrowali się w urzędzie stanu cywilnego! Można, po prostu, od tego oszaleć!

Trzeba powiedzieć, że źródłem tego wszystkiego zła, obłędu i występku jest odstępstwo Zachodu od chrześcijaństwa. Mogę jedynie usilnie Was prosić, a nawet domagać się, żebyście Wy i wszyscy Europejczycy powrócili do chrześcijaństwa i jego moralnych, etycznych i obyczajowych wartości.

Prawdziwym chrześcijaństwem jest prawosławie.

Jeżeli nie będzie to miało miejsca to Europa skazana jest na zniszczenie i zagładę. Przy czym ona sama siebie zniszczy. A gniew Boży spadnie na nią. Dziękuję za uwagę i życzę wszystkiego dobrego!

Patrz także:

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/propaganda-kanibalizmu-w-mediach-18-2015-04

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/okno-overtona-2015-03

Za: http://3rm.info/main/62492-bezumnyy-zapad-idet-podgotovka-k-legalizacii-nekrofilii-i-lyudoedstva-margarita-zaydler-video.html

Publikacja: 22.04.2016

Tłumaczenie Tamara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *