Strona główna > Świat > Psychopaci z ISIS zrównali z ziemią najstarszy chrześcijański monaster

Psychopaci z ISIS zrównali z ziemią najstarszy chrześcijański monaster


Monaster p.w. Świętego Eliasza, o tysiacletniej historii, położony na północy Iraku, satanistyczni psychopaci z ISIS dosłownie zrównali z ziemią.

aaaa

Wcześniej sataniści z organizacji ISIS nie oszczędzili nie tylko niewielkie chrześcijańskie kościoły i cerkwie w Iraku i Syrii ale i takie starożytne, najcenniejsze budowle jak katolicki monaster Mar Behman w Mosulu i świątynię w starożytnej Palmirze.

Fotografie satelitarne monasteru p.w. Świętego Eliasza w pobliżu Niniwy  na północy Iraku, a dokładniej tego co z niego zostało czyli sterty gruzu. Na fotografiach uwieczniony jest ten monaster, założony w 595 roku przez asyryjskiego mnicha Eliasza, przed zburzeniem go i po zrównaniu go z ziemią. Widać, że monaster zburzony jest do fundamentów. Był to najstarszy, najbardziej starożytny monaster na terytorium Iraku.

Fotografia sprzed zniszczenia monasteru p.w. Świętego Eliasza.

aa

Oto co zostało z monasteru po najeździe satanistów z ISIS

aaa

Satelitarne fotografie Monasteru p.w. Świętego Eliasza przed wysadzeniem go w powietrze i po zniszczeniu go przez bandziorów z ISIS. Kto jest największym wrogiem chrześcijaństwa powszechnie jest wiadomym. Ci, którzy zamordowali Mesjasza Jezusa Chrystusa!!! A psychopatyczne bydło piekielne z ISIS to jedynie ich narzędzie.

a1

Na podstawie: http://www.pch24.pl/tv,przesladowania-chrzescijan—plan-czy-skutek-przypadku–,40473

Data publikacji: 21.01.2016

Nadesłał Borys


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *