Strona główna > Polska > 11 listopada pełna mobilizacja judeo-satanistów w ogłupianiu Polaków

11 listopada pełna mobilizacja judeo-satanistów w ogłupianiu Polaków

W dniu 11 listopada w Warszawie odbędzie się 15 demonstracji jednak cztery z nich to marsze zasadnicze, mające przekonać Polaków o jedynej i słusznej wizji Mosaismu w Polsce wzbudzając oczywiste emocje wśród organizatorów, którzy służą tej formie dewiactwa jakim jest Mosaism! https://rafzen.wordpress.com/2014/09/20/mosaism-in-poland/

a

Oto terminarz w ogłupianiu Polaków.

O godz. 12.30 z pl. Narutowicza wyruszą judeo-sataniści spod znaku 12 pentagramów czyli komisarze broniący zbrodniarzy wydających wyroki w swoich sprawach z Komitetów Obrony Demokracji i przejdą oni na Pole Mokotowskie ulicami Grójecką oraz Banacha. Cześć z nich wróci do centrum aby o godz. 14 spod ronda Dmowskiego wziąć udział w Marszu Niepodległości organizowanym przez środowiska zwane obecnie multi-kulti i dla niepoznaki nazywającymi siebie narodowcami.

SAMSUNG CSC

Właśnie skopiowałem z ich strony brednie o tym jak to Polakiem może być każdy kto wyznaje ducha Polskości. Zatem może zjawią się na marszu bracia Kurscy lub nawet sam Michnik i wielu im podobnych najeźdźców z ZSRR, którzy przybyli do Polski oczywiście na lewych dokumentach tożsamości zachowanych po dzień dzisiejszy.

Fałszywi obrońcy Europy poprowadzą wielu jednodniowych patriotów oraz naiwną rzeszę Polaków aby przejść Al. Jerozolimskimi, mostem Poniatowskiego i dalej ul. Siwca na błonia Stadionu Narodowego. Na tym marszu może być podobno punkt zapalny gdzie okupanci mają zamiar podpalić palmę symbolizującą Judeę, na takiej samej zasadzie jak podpalili budkę policyjną pod ruską ambasadą swego czasu. Podpalenie palmy ma symbolizować antysemityzm i w okolicach ronda de Gaulle’a w tym celu odbędzie się demonstracja Obywateli RP pod hasłem « Stop narodowcom ».

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/palma-judei-wymowny-symbol-zydowski-w-samym-centrum-warszawy-2014-12

Natomiast marsze Betaru zwanymi fałszywie marszami Koalicji Antyfaszystowkich. Przejdą w godz. 14-19 z pl. Bankowego do metra Świętokrzyska przez ulice Senatorską, Miodową, Krakowskie Przedmieście, Mazowiecką i Świętokrzyską. Natomiast drugi marsz Betaru przejdzie w godz. 15-19, z pl. Zamkowego na pl. Powstańców Warszawy przez Trakt Królewski i Świętokrzyską.

Okupanci oczywiście realizując powszechną dezinformację organizują swoje spotkanie zwanymi uroczystościami państwowymi. Kolaboranci reżimu w godz. od 13 -14 przejdą z pl. Piłsudskiego pod Muzeum Wojska Polskiego w Al. Jerozolimskich, czyli z cmentarza pod palmę ich symboliki dewiactwa.

Kolorystyka czarno-biało-czerwona ma być widoczna aby czasami zagraniczni obserwatorzy lub turyści nie zauważyli czasem, tak samo jak w przypadku nazwania Polskich Bohaterów Narodowych żołnierzami wyklętymi, że chodzi o zrobienie z Polaków antysemitów niegodnych samodzielnej egzystencji Narodowej i czczących oczywiście osobników skazanych na śmierć za kolaborację z rezimem judeo-satanistów z Niemiec w okresie II żydowskiej wojny światowej.

Rafał Gawroński

Źródło: https://rafzen.wordpress.com/2016/11/10/11-listopada-pelna-mobilizacja-judeo-satanistow-w-oglupianiu-polakow/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *