Strona główna > NWO > 11 IX traumatycznym praniem mózgu

11 IX traumatycznym praniem mózgu

Wydarzenia jak holokaust, Hiroszima, Pearl Harbor i 11 IX wykorzystuje się do traumatycznego prania mózgu społeczeństwa i zmiany biegu historii. Trzeba traumatycznego wydarzenia żeby zmienić bieg historii.

W artykule z 2003 napisałem o tym i o moim osobistym praniu mózgu.

Dr Henry Makow

(henrymakow.com) 

Wszystkie służby wywiadu w Ameryce i Europie dobrze wiedzą, że katastroficzny atak zaplanował i przeprowadził Mosad… żeby obwinić kraje arabskie i przekonać potęgi zachodnie do udziału w Iraku i Afganistanie – były prezydent Włoch Francesco Cossiga o 11 IX

W artykule zatytułowanym Dlaczego zbombardowano Hiroszimę / Why Hiroshima was Bombed, William Jones przekonuje, że Japonia była gotowa skapitulować zanim Ameryka zrzuciła 2 bomby atomowe zabijając ponad 300.000 ludzi.

Jones twierdzi, że w rzeczywistości bomby zrzucono żeby zmienić myślenie świata.

Siłę tej nowej broni musiano zademonstrować w  niszczycielski sposób, żeby przekonać wszystkie narody by przyjęły kaftan bezpieczeństwa “światowego rządu” – pisze.

Kontrola umysłu działa poprzez poddanie ofiary silnej traumie (molestowanie seksualne, szoki elektryczne, tortury lub mord innych), co powoduje to, że umysł oddziela się i rozszczepia na wiele “alter” osobowości. One są programowane do wykonywania konkretnych zadań.

Podręcznik: SCHRON PRZECIWATOMOWY

Wojna ogólnie, i okrucieństwa jak Hiroszima w szczególności, są traumatycznymi wydarzeniami na skalę globalną. Ludzkość została zbrutalizowana. W stanie “oddzielenia”, ludzkość zaprogramowano do strachu przez zagładą atomową (zimna wojna), i akceptacji ogromnych wydatków wojskowych i ONZ.

Podobnie ta sama kabała zainscenizowała atak na WTC żeby wywołać maksymalną traumę.

Budynki, symbole amerykańskiego dobrobytu, rozpadły się kontrolowaną demolką kreując obrazy spanikowanych mieszkańców Nowego Jorku uciekających przed lawiną dymu i śmieci. Te obrazy pokazywano w TV wiele razy.

Obrazy “nowej wojny Ameryki” były gotowe do akcji.

W stanie oddzielenia Amerykanów zaprogramowano by uwierzyli, że za ten atak odpowiadali muzułmańscy terroryści.

Nie kwestionując, Amerykanie zaakceptowali totalitarny program środków “bezpieczeństwa”, które sa naprawdę opracowane po to by radzić sobie z przyszłym oporem wewnętrznym wobec globalnego rządu. Amerykanie potulnie przyjęli ogromne wydatki wojskowe i wojny w celu ograbienia w większości bezbronnych krajów z ich zasobów.

MOJE POKOLENIE KONTROLOWANYCH UMYSŁÓW

Urodziłem się w 1949. Do wieku 50 lat byłem zdezorientowany i nieco dysfunkcjonalny, ponieważ w kwestii mojego światopoglądu polegałem na środkach masowego przekazu. Z perspektywy czasu myślę, że całe moje pokolenie podlegało programowi kontroli umysłu.

Podejrzewam, że wymyślił go Tavistock Institute Relacji Międzyludzkich w Anglii i  stosowały go CIA i fundacje Rockefellera poprzez ich kontrolę edukacji i masmedia.

Londyński Tavistock Institute jest głównym organem koordynującym dla kabalistycznej sieci kontroli umysłu. Założony w 1922 przez brytyjskie wojsko do prowadzenia wojny psychologicznej. Opracowane dla populacji wroga techniki wkrótce zastosowano w kraju. Dla bardzo bogatych – my jesteśmy wrogiem.

Masmedia wykorzystuje się do zachowania kontroli psychologicznej w kraju. Zdaniem  According to Dr. John Coleman, dyrektorzy amerykańskich Siecie TV, główne dzienniki i wydawcy wszyscy starannie wybrani przez brytyjski wywiad (który zorganizował CIA). Na przykład zanim William Palej został szefem CBS, został wyszkolony w Tavistock w technikach masowego prania mózgu. (Komitet 300 / The Committee of 300; s. 248-249)

Jako młody chłopak miałem zwyczaj leżeć w nocy w łóżku i czytać od deski do deski czasopisma jak Time i Newsweek. W jakiś sposób stałem się dysfunkcyjny.

Dowiedziałem się, że było coś nieznośnie zepsutego i pustego w kwestii wartości społecznych i instytucji, zwłaszcza kapitalizmu, chrześcijaństwa i rodziny. Nie mogłem uczestniczyć w takim społeczeństwie.

Wszystko co zdrowe (“normalne”) było wyszydzane. Byłem znudzony wszystkim “normalnym”. Przyciągały mnie tylko “szalone” kobiety.

Feminizm zwolnił mnie z obowiązku utrzymywania i kierowania rodziną. Nie rozumiałem męskości ani jak odnosić się do kobiet. W zawieszeniu rozwojowym miałem swobodę poszukiwania “prawdy”.

Czasami miałem chwile jasności: “Czy nie powinienem próbować stać się częścią establishmentu zamiast go zwalczać?” Ze względu na naciski o zgodność szybko odrzuciłem te intuicje.

Jako część ruchu “antywojennego” i “kontrkultury” wyobrażałem sobie, że walczę z “establiszmentem”,  podczas gdy naprawdę byłem jego pionkiem.

The New York Times, Washington Post i sieci TV promowały ruch antywojenny. Te dzienniki sa narzędziami brytyjskiej angloamerykańskiej kabały i jej CIA i CFR / Rada Stosunków Międzynarodowych. Kiedy oni nie chcą czegoś promować, nie piszą o tym.

Wojna wietnamska była pułapką zorganizowaną w celu osłabienia Ameryki, zdemoralizowania jej narodu i ubogacenia karteli bankowych i obronnych. (Podobnie postrzegam błędną wojnę ze światem muzułmańskim.)

Zabójstwa JFK, RFK i Martina Lutra Kinga wywołały traumę u milionów ludzi. Kiedy kabała zabroniła Lyndonowi Johnsonowi stawania do ponownych wyborów w 1968, skończył się ruch antywojenny.

Demonstracje na konwencji Partii Demokratycznej brutalnie stłumili policjanci burmistrza Daleya.

“W następnym pokoleniu będzie farmakologiczna metoda, która sprawi, że ludzie pokochają swoją niewolę i nastanie dyktatura, że tak powiem, bez łez. Założenie rodzaju bezbolesnego obozu koncentracyjnego dla całych społeczeństw, tak by ludziom odebrano ich swobody, ale raczej będzie im się to podobało, bo to oderwie ich od pragnienia buntowania się przez propagandę, albo pranie mózgu, albo pranie mózgu wzmocnione metodami farmakologicznymi. I to wydaje się być ostateczną rewolucją”. – Aldous Huxley ( 1894-1963)

Natychmiast miliony młodych ludzi, takich jak ja, zrezygnowało ze zmian społecznych i postanowiło “skierować się do wewnątrz”. Dogodnie, CIA przygotowała się na to szerząc wszędzie LSD. Timothy Leary zaprosił nas by “się włączyć, dostroić i wycofać”.

W ten sposób idealistyczne pokolenie do którego należę, dziedzic nadziei naszych rodziców na lepszy powojenny świat zostało zneutralizowane.

“Włączyliśmy się”, “wycofaliśmy się”, ale nieliczni naprawdę się “dostroili”.

Nie można stać się “oświeconym” jeśli jest się ignorantem i obojętnym na to co się dzieje na planecie. Oświecenie wymaga rozróżniania sfery “maya” (iluzji). Maya to sieć władzy i oszustwa, które kontroluje świat.

Oświecenie wymaga aktywnego poszukiwania prawdy na tym świecie.

DLACZEGO PIERZE SIĘ NAM MÓZGI? 

Przygotowuje się nas d tyranii jednego rządu światowego. Nie atakują nas żadne obce armie. A podkopuje się nas od wewnątrz.

“Udowodnij!” – mówią ludzie.

Kiedy wracam do domu i widzę, że dom jest splądrowany i zostałem okradziony, nie muszę udowadniać iż zostałem ograbiony. Wszędzie wokół widzę dowody.

Dostrzegam zniszczenie rodziny i wywołane przez to cierpienia z powodu oszukańczego ataku rządu ma heteroseksualną tożsamość. Widzę media przekonujące kobiety, że powinny szukać spełnienia w karierze zamiast w rodzinie.

Widzę, że w szkołach nie uczy się już wartości obywatelskich; tłumi się też religię, tożsamość narodową i historię. Zamiast tego dzieci indoktrynuje się by kłaniały się mniejszościom, i eksperymentowały z homoseksualizmem. Ludziom odwraca się uwagę sportem, rozrywką i banałami, śmieciowym jedzeniem dla duszy. Mało jest szczerej dyskusji o naszych kłopotach, mało wysiłku w edukowaniu i podnoszeniu na duszy.

Komunistyczni (feministyczni) uzurpatorzy przejęli nauki humanistyczne na uniwersytetach. Kto studiowałby u profesorów, którzy uważają, że prawda jest funkcją władzy, i  niepoznawalna? Edukacja z definicji jest pogonią za prawdą.

Inteligencja się sprzedała. Większość artystów i powieściopisarzy wędruje na pustyni własnej subiektywności. Środki masowego przekazu oferują niewiele reportaży na temat elit i nowego porządku świata. Głosy odrębne są marginalizowane.

Czy ktoś zapytał czy chcemy globalizacji, oficjalnego feminizmu, różnorodności i multikulti? Czy tymi sprawami zajmowano się w wyborach? Te dyrektywy dostarczyły politykom i mediom CIA i elitarnym fundacjom.

Wszystko to i więcej jest przepowiedziane w Protokołach mędrców Syjonu. Jeśli nie czytałeś ich, to powinieneś.

Czy ten dokument jest fabrykacją, czy stoją za nim Żydzi, jezuici lub iluminaci, plan dla światowej tyranii zaczyna działać i jest dziwnie do niego podobny.

Za tym są sieć brytyjskich arystokratycznych rodzin, ropa i finanse Rotszylda i Rockefellera, i satanistyczne tajne organizacje zorganizowane w “think tankach”, fundacjach i agencjach wywiadowczych. Oni od dawna kreują spustoszenie i wykorzystują kontrolę umysłu i masmedia do trzymania nas w ciemności.

Dr Henry Makow

Źródło: https://www.henrymakow.com/060103.html

Tłum. Ola Gordon/http://chomikuj.pl/OlaGordon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *