Strona główna > NWO > NWO – Odciski palców od wszystkich Rosjan

NWO – Odciski palców od wszystkich Rosjan

W Komitecie Śledczym Federacji Rosyjskiej  zaproponowano pobranie odcisków palców od wszystkich Rosjan.

aaaaa

Przedstawiciel Zarządu Glównego Kryminalistyki Komitetu Śledczego Rosji, Siergiej Riabow, wypowiedział się za wprowadzeniem w kraju powszechnej rejestracji daktyloskopijnej, donosi agencja RIA Novosti.

W jego opinii znacznie by to ułatwiło procedurę identyfikacji śmiertelnych ofiar katastrofy rosyjskiego samolotu nad Synajem. „Nie tracilibyśmy półtora miesiąca i sporo milionów rubli po to żeby zidentyfikować obywateli, 224 ludzi, którzy zginęli w samolocie, który rozbił się w Egipcie. Obecnie identyfikujemy ich metodą genetyczną a to jest drogie i czasochłonne” – powiedział Riabow.

Podkreślił on, że jeżeliby odciski palców znajdowały się w bazie to ich tożsamość byłaby ustalona dużo szybciej i krewni ofiar szybciej odzyskaliby ich ciała. Wcześniej stało się wiadomym, że krewni ofiar katastrofy A-321 wnieśli skargę do sądu na szefa Komitetu Śledczego.

Airbus A-321 linii lotniczych „Kogalymawia”, który wystartował z Sharm al-Sheik do Sankt Petersburga uległ katastrofie nad egipskim Półwyspem Synajskim a znajdujący się na pokładzie 217 pasażerów i 7 członków załogi zginęli.

Patrz także : Rozpoczęto „znakowanie” Rosjan

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/rozpoczeto-stemplowac-rosjan-2015-12

Za: http://3rm.info/main/60654-v-sk-predlozhili-snyat-otpechatki-palcev-u-vseh-rossiyan.html

Publikacja: 16.12.2015
Tłumaczenie: Tamara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.