Strona główna > Rosja > Transhumanizm, światowe elity a Rosja

Transhumanizm, światowe elity a Rosja

Wydarzenia w świecie coraz jaśniej i wyraźniej mówią o tym, że najważniejszym zadaniem dla globalnej elity jest totalna „pieriestrojka” (przemiana) ludzkiej świadomości. Jest to właściwie i celem i środkiem budowy „Nowego Porządku Świata”.

aa

Elity natchnione transhumanizmem, przedstawiającym sobą światopogląd, który opiera się na możliwości formowania, z pomocą najbardziej zaawansowanych technologii, „post-ludzi” z „”nafaszerowanymi” mózgami.

Po raz pierwszy termin „transhumanizm” został użyty w pracy „Religia bez objawienia” przez biologa – ewolucjonistę Juliana Huxleya. Ten światopogląd stał się dla niego nową ideologią i nawet nową „wiarą dla ludzkości”, kiedy to masa biorobotów zastąpi współczesnych ludzi.

Jak Rosja wpisuje się w tę koncepcję i co powinni robić zwykli obywatele ażeby przeciwdziałać dążeniom, tak zwanej, konserwatywnej „elity”?

Olga Nikołajewna Czetwerikowa to docent w Katedrze Historii i Polityki Krajów Europy i Ameryki MGMIO MID Rosji, doktor nauk historycznych, wiceprzewodnicząca Rosyjskiego Towarzystwa Ekonomicznego im. S.F. Szarapowa.

W celu lepszego zrozumienia wykładu proszę włączyć tłumaczenie za pomocą automatycznego translatora.

Za: http://www.sobor2008-narod.ru/2016-olga-chetverikova-celi-mirovoy-elity-i-rossiya-video.html

Publikacja: 11.12.2015

Nadesłał Borys

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.