Subtelna żydowska aluzja na poważne sprawy…

Subtelna żydowska aluzja na poważne sprawy… Żyd Chazanow podarował prezydentowi Putinowi koronę carską (video).

aa

Prezydent Rosji Władimir Putin pogratulował w związku z jubileuszem satyrykowi, członkowi Prezydium Rosyjskiego Kongresu Żydów, Giennadijowi Chazanowowi, informując go jednocześnie o podpisaniu przez niego dekretu o odznaczeniu go orderem I klasy „Za zasługi wobec Ojczyzny” (Za zasługi pieried Otiecziestwom).

„Proszę pozwolić mi złożyć panu gratulacje w związku z 70 – leciem urodzin i poinformować pana, że w imieniu wielomilionowej rzeszy  pańskich wielbicieli został podpisany przeze mnie dekret o odznaczeniu pana orderem I klasy „Za zasługi wobec Ojczyzny”. Nazwa orderu jest adekwatna do tego co pan robił w ciągu wielu, wielu lat”- przekazuje życzenia prezydenta agencja „INTERFAX”.

Podziękował on także artyście za jego pracę i podarował mu „jako najsłynniejszemu absolwentowi technikum gastronomicznego” rzadki egzemplarz książki kucharskiej.

Na początku rozmowy przy herbatce (tea party) Giennadij Chazanow powiedział, że jego dalszych słów można już nie zapisywać jednakże prezydent zaoponował: „U nas o wszystkim się pisze”.

Po czy artysta wręczył Władimirowi Putinowi swój podarunek z okazji jego minionego dnia urodzin a mianowicie kopię korony carskiej. „Gdyby pan przyniósł coś nieco skromniejszego to zatrzymałbym to dla siebie ale w tym wypadku będę musiał oddać to na Kreml” – powiedział pan Putin.

Giennadij Chazanow zasugerował, że jedna korona wystarczy dla Funduszu Diamentowego a jego podarunek „może stać w gabinecie ” prezydenta. Władimir Putin odrzucił jednakże ten pomysł nakładając koronę na głowę artysty, mówiąc: „Ponieważ jubilatem dzisiaj nie jestem ja ale pan to panu jak najbardziej będzie to pasowało”. Giennadij Chazanow zauważył przy tym, że „ta czapka” jest dla niego za ciężka.

a

Włącz tłumaczenie za pomocą automatycznego translatora.

Po lewej Telman Ismaiłow a po prawej Giennadij Chazanow. Sami swoi czyli sami nasi.
Po lewej Telman Ismaiłow a po prawej Giennadij Chazanow. Sami swoi czyli sami nasi.

Za: http://3rm.info/main/60532-taki-tonkiy-evreyskiy-namek-na-tolstye-obstoyatelstva-gennadiy-hazanov-podaril-prezidentu-imperskuyu-koronu.html

Publikacja: 1.12.2015

Tłumaczenie: Tamara

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *