Strona główna > Bez kategorii > 10 sposobów na to, żeby stać się silnym wojownikiem prawdy

10 sposobów na to, żeby stać się silnym wojownikiem prawdy

źródło: http://diggerfortruth.wordpress.com/2012/10/09/10-ways-to-become-strong-truth-warriors/

warrior

1 /.Oczyść się

(I) poddaj umysł wpływowi wartościowych rzeczy: edukacyjnych, prawdzie, czystym duchowym doktrynom i zaneguj to wszystko, co prowadzi do degradacji i osłabia nas.

(II) poddaj ciało wpływowi wartościowych środków odżywczych: naturalnych pokarmów,  napojów, produktom odżywczym, substancjom odtruwającym, roślinom leczniczym, itp. Spróbuj odrzucić/ograniczyć pokarmy denaturowane, nasycone substancjami kwaśnymi.

Tym się stajemy, czym się żywimy.

2 /. Właściwy sen

Brak snu może zamienić nasze życie w piekło. Dobrze wypoczywać podczas snu – łatwiej jest o tym mówić, niż to zrobić w naszym zalatanym i zajętym różnymi sprawami życiu. Każdy z nas jest obecnie na krawędzi przeciążenia. Jednakże poprzez zmniejszenie ilości sztucznych stymulantów (zarówno psychicznych, jak i fizycznych) możemy osiągnąć znaczną ulgę.

Medytacja jest niezwykle silnym antidotum na wzorce nieregularnego snu. Trzeba wówczas mniej snu, gdy towarzyszą temu regularne medytacje ze względu na mniejsze wypalanie się/stres (reagowanie emocjami), wobec tego, na co zostajesz narażony.

Aby dobrze przygotować się do walki trzeba co noc dobrze się doładować. Tak samo trzeba dokonywać przerw między realizacją poszczególnych projektów. Dni wolne trzeba całkiem poświęcić na odpoczynek i refleksje.

3 /. Podstawa duchowa

Zrozumienie, że jesteśmy w w stanie wojny duchowej jest niezbędne, aby wygrać tę wojnę. Próba uporania się z tym wyłącznie z punktu widzenia spraw tego świata, będzie tylko odciągać nas bardzo daleko od zrozumienia tego, co się rzeczywiście dzieje. Naprawdę trzeba dostrzegać duchowe aspekty tego całego programu. Wszystko w naszym życiu jest duchowe – każdy argument, spór, rozczarowanie, zdenerwowanie, szczęście, radość, wszystkie nasze wzloty i upadki. Wszystko to podróż duchowa i część naszej możliwości uczenia się.

To tylko nasz wybór, czy zechcemy się uczyć i zacząć od tego miejsca. Wszelkiego typu ludzie i sytuacje wplecione są w nasze doczesne doświadczenie ….. ale każdy znak i każde zdarzenie jest przejawem duchowym.

Bez pełnego uchwycenia i zrozumienia tego doświadczenia (nieważne jak koszmarnego) jako bytu duchowego, nie będziemy w stanie robić nic więcej niż po prostu gonić swój własny cień.

Po dłuższym czasie, poświęconym praktyce, praktyce, praktyce, moc czerpana z naszej duchowej perspektywy pozwoli nam odpowiadać na dziejące się wydarzenia z bardziej obiektywnie uzasadnionego miejsca, nie zaś reagować na nie za każdym razem.

Gdy dostąpisz rozumienia magii odpowiadania na sytuacje, wtedy stanie się to jak nałóg i wplecie się w twoje życie jako bardzo pozytywny i dający poczucie mocy zwyczaj postępowania.

4 /. Opór

Mówienie: „NIE”, wiele małych NIE, które wciąż się sumują w większą wartość. Nieposłuszeństwo. Praworządny opór. Człowiek wolny. Metaforyczne pokazywanie środkowego palca tej bestii. Dosyć – więcej już nie!

Po jakimś czasie mentalność oporu staje się częścią ciebie. Stan podporządkowania wyczerpuje i uszczupla nasze zasoby energii życiowej. Stawianie oporu tyranii daje nam ducha mocy i wzmacnia nasz charakter, a twierdzę, że również hartuje naszą duszę.

Rozpoczęcie tego procesu jest sprawą najważniejszą.

5 /. Propaguj prawdę

Niechaj słowa prawdy się roznoszą. Szerzenia prawdy. Możemy stać się opozycyjnymi pracowitymi pszczołami w dziele rozprzestrzeniania informacji o prawdzie. Każdego dnia po trochu – ulotka, kilka słów z nieznajomym, wtrącenie w pogawędkę, rozdanie DVD, porozkładanie ulotek w różnych miejscach. A głównym celem jest zdobycie ŚWIEŻEJ KRWI. To wszystko sprowadza się do zbierania, coraz więcej i więcej i więcej ludzi po naszej stronie.

Prawdziwe działanie w sprawie szerzenia prawdy wzmacnia cię. Jest czymś samo-motywującym. Sprawia, że ​​czujesz się częścią czegoś wielkiego, użytecznego, wartego zaangażowania, co nadaje twemu życiu większej wartości.

Tylko samo rozpoczęcie tego procesu jest czymś najistotniejszym

6 /. Pomoc w motywowaniu innych

Pokaż przykład na dobry początek. Zapraszaj innych, aby poszli wraz z tobą ulicą głoszenia Prawdy. Zacznij delikatnie, bez mocnych akcentów lub tworzenia oszukańczych sytuacji, bo to tylko odstrasza ludzi.

To prawdziwy wstyd i cierń w mym własnym boku, że ludzie nie są zmotywowani sami z siebie, aby szerzyć słowo i stawiać opór, ale niestety taka jest rzeczywistość.

Więc musimy sugerować potencjalnym głosicielom Prawdy, aby wychodzili ze swojej skorupy i robili trochę swojej roboty we wspólnym interesie. Pamiętaj, że tu idzie o życie albo śmierć. Można to robić za pomocą delikatnej perswazji lub trochę odpowiedniej dawki poczucia winy. To jest sprawa subiektywna i zależy od twoich relacji z tą osobą. Część uda ci się wygrać, niektórych stracisz.

Z mojego doświadczenia wynika, że jeśli się nie ruszą, tracisz czas. To jest cholerny wstyd i wielka szkoda, bo większość tych ludzi ma tyle wiedzy, jaką mogą się dzielić z innymi i tak wiele umiejętności. To naprawdę pali mi serce, widząc taką wiedzę o prawdzie i zmarnowanym potencjale.

Jednak jest też pozytywna druga strona, gdy widzisz ludzi, jakich udało ci się początkowo zmotywować, gdy napełniają się tą energią. To wprawia w uniesienie. Daje wielką moc i napełnia nadzieją oraz wewnętrzną siłą.

7 /. Bądź w stałym kontakcie z informacją

To musi polegać na zasadach starego, dobrego bilansu. To próba uzyskania kompromisu, aby nie dać się wciągnąć w poszukiwanie prawdy i zrobić z tego rodzaj uzależnienia, co będzie niemal bezużyteczne dla Ruchu Prawdy, bo przez to staniesz się wypalony.

Musimy być w stałym kontakcie z informacją o bieżących wydarzeniach, ale nie do tego stopnia, żeby stać się widzem full-time. Tym, kto tylko obserwuje jedną okropność za drugą na ekranie komputera.

Wiedzieć, co dzieje się zarówno w dziedzinie horrorów, jak i naszych sukcesów, może być czynnikiem wystarczająco motywującym. Możemy czerpać naszą siłę z samej tylko wiedzy.

8 /. Nie daj się zbijać z tropu

Walenie w ciebie, każdy atak, nieważne co atakuje, zostawiaj za sobą, bo my musimy iść naprzód i z tym czymś nam nie po drodze. Wytrwała zwycięska postawa. Trzymaj się mocno i unikaj następującego:

(I) fałszywych oskarżeń. Ktoś nadaje ci łatkę, etykietę, a przecież ty wiesz, że nie jesteś etykietą, i tylko to się liczy! Po prostu niezależnie od tego, rób swoje.

(II) krytykowania. Jeśli krytyka jest przydatna i jesteśmy w stanie samodzielnie coś na niej skorzystać, to wtedy jest produktywna;  jeśli jednak mamy do czynienia z sytuacją, gdy nie jest ona konieczna – po prostu pomiń to i rób swoje, jak zwykle. Nie mamy czasu na to, żeby być zbyt wrażliwi na uwagi, które w niczym nie pomagają.

(III) obraźliwy napad. Takie przypadki głównie pochodzą od ludzi, którzy mają swoje własne osobiste problemy. Zwykle są to osoby zgorzkniałe lub zawistne, które wiedzą w swym sercu, że powinny zrobić więcej, a ich uwagi są ​​projekcją ich własnych frustracji wobec samego siebie. Po prostu przejdź obok obojętnie; wyczyść tych ludzi ze świadomości i ich głupie komentarze odłóż na bok. Są bez znaczenia w szerszym obrazie.

Wytrwałość w działaniu jest kluczem

9 /. Skupiaj uwagę

Dokąd idziemy? Czym dokładnie ma być społeczeństwo, w jakim chcemy żyć? Gdzie jest nasz dokładny kierunek? Czego dokładnie chcemy i oczekujemy? Czy naprawdę zadaliśmy sobie te pytania, rozważyliśmy odpowiedzi na nie, czy raczej po prostu reagujemy na wszystko, czym w nas rzucają? Czy mamy zaplanowany plan gry?

Czyż nie powinniśmy ułożyć naszego prawdziwego planu razem!?

Musimy naprawdę zastanowić się nad tym ważnym aspektem. Musimy przy pomocy medytacji i jasnego wyobrażenia zobaczyć świat, jaki chcemy dla siebie samych i dla przyszłych pokoleń.

10 /. Grupa koleżeńska

Zacznijmy pływać z tymi problemami razem. Wspólne wsparcie, poczucie, że nie jesteś sam, posiadanie moralnego bufora, bezpieczeństwa finansowego, dostępu do potrzebnych zasobów itp. Są to ważne obszary bezpieczeństwa, jakich wszyscy bardzo potrzebujemy.

Każdy, kto robi swoją małą cegiełkę, aby pomóc Prawdzie, powinien mieć wsparcie w każdy możliwy sposób.

Do tego, nie zapominaj naszej mantry wzmacniania sił………..

„Wszystko to, co robimy to jest PO PROSTU NASZA OBRONA”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.