Strona główna > Świat > 10 przykazań Ruchu Prawdy

10 przykazań Ruchu Prawdy

Co to ​​oznacza bycie tym, kto „mówi Prawdę”? Czego dotyczy cały ten Ruch? Czy skoro jest to Ruch, zatem tak naprawdę poruszamy się – tylko dokąd on zmierza? Aby upewnić się, że na pewno robimy jakieś postępy, musimy ustanowić swoich własnych prezydentów. Poniżej prezentuję dziesięć ważnych dziedzin, jakie musimy ogarnąć, aby móc dalej naprawdę się poruszać. Wszystko, co stanowi ich przeciwieństwo, to tylko kotwice powstrzymujące nas przed wykonaniem ruchu.

a

1 /. Zaakceptowanie częściowej odpowiedzialności za cały obecny bałagan

To musi być nasz punkt wyjścia. Jeśli nie możemy przyjąć do siebie faktu, że jesteśmy częściowo winni tej tyranii, tylko szukamy winnych wszędzie dookoła, to nigdy nie będziemy w stanie zrobić postępów, bo problem będzie zawsze pozostawał gdzieś poza nami. Rząd, państwo policyjne, bankierzy, kryminaliści żydowscy, cokolwiek innego. Musimy przyjąć na siebie odpowiedzialność, że pozwoliliśmy na to, aby cały ten bełkot nas zabełkotał. Aktywnie uczestniczyliśmy w realizacji tego programu przez wiele, wiele lat, a także odgrywaliśmy w nim rolę ofiary.

2 /. Mieć świadomość żydowskich sztuczek

Aby mieć świadomość o istnieniu destrukcyjnych sił w tym świecie, nie możemy ignorować oczywistego faktu żydowskiego ucisku wobec nie-żydów. To konieczne! Niedopuszczalne jest posługiwanie się pojęciami ze słownika NWO; kategorie należy wyjaśniać wg określeń JWO (jewish world order – przypis). Wszelkie inne amorficzne konstrukcje odwracają uwagę i są nie do przyjęcia.

Każdy z nas musi koniecznie przeczytać większość elementów Protokołów Mędrców Syjonu i Talmudu Babilońskiego. Musimy być również zapoznani z materiałami dostarczającymi informacji o żydowskich sztuczkach: filmach, stronach internetowych, kluczowych graczach w tym Ruchu.

Musimy mieć świadomość, że każdy aspekt naszego życia został zawłaszczony przez kryminalistów żydowskich. Musimy również zdawać sobie sprawę, że ich rzekoma holobrednia to całkowite oszustwo, stosowane wobec nie-żydów w roli narzędzia, jako emocjonalna dźwignia i bufor, mająca za zadanie ukryć ich wszechobecną przestępczość. Każdy z nas musi spędzić co najmniej sześć miesięcy na intensywne badania nad „niezależnymi” materiałami, dającymi obraz świadomości żydowskich sztuczek.

3 / Pro-aktywność – Propagowanie

Sama wiedza o tym żydowskim ucisku nie wystarczy. Musimy nieść słowo dla nowej krwi – poza nasze prezbiterium. Musimy budować ilość. Muszą być setki milionów świadomych tego planu stworzenia JWO. Musimy zrobić wszystko, co można, użyć wszelkich naszych umiejętności i energii, aby słowo wychodziło na jaw. Musimy być też świadomi naszej metody jego objawienia.

4 / Pro-aktywność – stawianie Oporu

Możemy zrobić mnóstwo dobra przez propagowanie Prawdy, ale jeśli nie zaczniemy stawiać oporu tej tyranii, to stajemy się częścią problemu. Musimy mówić „NIE!” i to jeszcze częściej niż dotąd. Nie stosować się do „ich” bezprawnych przepisów. Przestać się godzić i zawierać umowy z tą demoniczną siłą. Odwracać się plecami do tego systemu, uwalniać się z jego uścisku. Przestawać służyć jak niewolnik systemowi. Przestać płacić podatki. Pozbyć się telewizora. Przestać robić zakupy w swoich supermarketach. Zasadniczo robić wszystko, co można, aby iść w przeciwnym kierunku wobec tego, jaki żydowscy kryminaliści nam wyznaczyli i chcą nam narzucić.

Nikt nie ma władzy nad nami – dopóki na to nie pozwolimy.

5 /. Pomagać innym w Ruchu Prawdy

Dać z siebie cząstkę wsparcia dla innych (tak samo, jak żydzi pomagają tylko swoim). Musimy pomagać innym, finansowo, jeśli trzeba, tym, którzy o to proszą. Albo oferować pomoc w każdy możliwy sposób – poradą, motywacją, poradnictwem w wyspecjalizowanych dziedzinach i doświadczeniem.

6 /. Unikać destrukcyjnego zachowania

Kłótni na forum o błahe sprawy

Zniesławianie rzeczywistych piewców Prawdy (tych, którzy mają świadomość o żydowskich sztuczkach i nie rozpowszechniają półprawd)

Wszelkie negatywne, bezproduktywne ataki w ludzi, którzy próbują pomóc innym

To niedopuszczalne zachowanie próby kołowania tych z nas, którzy starają się jak mogą najlepiej uczynić ten świat lepszym!

7 /. Potwierdzenie istnienia głębszych duchowych sfer zawartych w tym programie

Musimy uznać fakt istnienia planu żydowskich kryminalistów, ale w pewnym momencie należy wyjść poza ten program i zobaczyć, że nie polega on tylko na stronie fizycznej. Mamy do przejścia etap pokonania spraw materialnych i zrozumienia, że jesteśmy w stanie duchowej wojny. Jeśli nie jesteśmy w stanie tego pojąć, wówczas NIGDY nie dokonamy postępu. Musimy przyjąć do wiadomości fakt, że prawdziwa walka rozgrywa się w ezoterycznych światach. Że walczymy z szatańską/demoniczną siłą. To coś znacznie więcej niż potyczka z łajdackimi rabinami. Tu rzecz idzie o negatywne ciemne moce i podmioty. I mamy obowiązek rozmawiać o tym w tych kategoriach, gdy wspominamy o fizycznych okrucieństwach, jakie rozgrywają się na naszych oczach.

8 /. Rozumienie Prawdy Absolutnej

Jeśli uznajemy, że cały ten program istnieje w sferze duchowej, to do pewnego stopnia jest to dobra wiadomość! Gdyż, jak w przypadku każdego innego problemu, jeśli jesteśmy w stanie uzyskać dostęp do przyczyn zjawiska, to następnie automatycznie wyszukujemy rozwiązania problemu. Dlatego musimy zastosować prawdziwą duchowość jako nasz sposób wyjścia z tego bałaganu.

To nie znaczy, że możemy stosować taktykę własnego klubu zainteresowań (religii) ponad inne kluby. To bardziej dotyczy sprawy poziomów świadomości (ale nie w taki sposób, jak to rozumie ruch new-age), ale jako prawdziwą esencję prawdy duchowej – musimy przejść z Ruchu Prawdy do Ruchu Prawdy Absolutnej.

Mieć otwarty umysł i inklinację ciekawości poznawania innych doktryn duchowych. Każdy z nas powinien umieć skorzystać z esencji mnóstwa duchowych doktryn – i potrafić dostrzec wspólne im wszystkim pouczające i praktyczne tematy, jakie w nich zawarto.

9 /. Unikać łapania się w demoniczne pułapki

(I) Nacjonalizm i rasa

To jest pułapka, w jaką łatwo wpaść, ale jest to wynik krótkowzroczności. Martwi mnie, gdy widzę jak wielu inteligentnych głosicieli Prawdy wpada w tę pułapkę. Kolor skóry, rodzaj rasy, mój kraj, mój naród, moja tożsamość. To jest egoizm i główny powód, dlaczego jesteśmy w tym bałaganie i to w pierwszym rzędzie. Jak możemy walczyć ze światowym egoizmem przy pomocy egoizmu??

Trafiony-zatopiony to dobre oznaczenie tego rodzaju mentalności. Co za wstyd. Cała energia, cała wiedza obrócona na inny rodzaj rozrywki, na inne podziały. Przecież wszystko, czego nam potrzeba to gromadzić naszą energią wspólną z mentalnością świadomości i próbą wydostania się z tej odwiecznej tyranii. Jesteśmy w tym WSZYSCY razem, a więc musimy zwalczać ten światowy plan wykraczając poza wyłącznie nasze podwórko.

(II) Nienawiść i zemsta

Prawda nie jest nienawiścią – nigdy! Nie może być, ponieważ Prawda jest po prostu Prawdą. Wszyscy jesteśmy sfrustrowani i rozgniewani tym, co widzimy. Wszyscy chcemy sprawiedliwości. Chcemy, aby ci przestępcy zapłacili za swoje zbrodnie. Ostatecznie chcemy przecież kresu tej nędzy. Ale nie możemy pozwolić sobie na upadek w sferę tej klasycznej pułapki. To jest jak wchodzenie do oszalałego kręgu, kręcącego się bez końca – do nikąd nie dojdziesz, gdy poruszać tobą będzie mściwa energia. Nigdy nie zobaczymy końca tej agendy, jeśli pójdziemy tą drogą.

10 /. Zaakceptowanie obecności autentycznych byłych żydów w tym Ruchu

To jest trudna kwestia, ale niezbędna. Jeśli jesteśmy naprawdę szczerzy sami przed sobą, to w istocie nie walczymy z żydami. Walczymy z siłą, która jest duchem dominującym w judaizmie. Judaizm jest tylko przekaźnikiem tej szatańskiej/demonicznej siły, dlatego żydzi są głównymi antagonistami. Ale my WSZYSCY jesteśmy częścią tej ciemności w pewnym stopniu. Sam fakt, że tak wielu ludzi, którzy są świadomi istnienia tego programu i odgrywają neutralną/pasywną rolę, jest dostatecznie pewnym wskaźnikiem tego stanu.

To nie znaczy, że musimy koniecznie lubić poszczególne osoby lub sposób mówienia przez nich Prawdy, ale musimy z nimi być, uznawać ich obecność. Oczywiście musimy być bardzo ostrożni i świadomi tego, czy są oni prawdziwi. Muszą sprawdzać się w tej dziedzinie przez  wiele lat.

Nie możemy sobie wyobrazić, jak trudne dla nich musiało być odwrócenie się od tego kultu. I jaką mają oni odwagę akceptowania Prawdy na każdym poziomie, krok po kroku.

~ ~ ~ ~ ~

Ale przede wszystkim musimy stać się ambasadorami Prawdy

Źródło: http://diggerfortruth.wordpress.com/2013/04/04/10-mandates-for-the-truth-movement

Pluszowy Miś

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.