Strona główna > NWO > 10 powodów by unikać Eurosodomy

10 powodów by unikać Eurosodomy

10 powodów by unikać Eurosodomy.

10 powodów dlaczego nie wolno podpisywać umowy stowarzyszeniowej z Unią Europejską (video).

Ludzie idą na Majdan za pieniądze ale nawet nie rozumieją co się kryje za umową stowarzyszeniową z Unią Europejską.

http://www.youtube.com/watch?v=6lMionI7FXg

TRANSKRYPT VIDEO

Dlaczego nie wolno podpisywać umowy stowarzyszeniowej z Unią Europejską

1- Nawet zachodni eksperci przyznają, że po podpisaniu umowy stowarzyszeniowej na Ukrainie rozpocznie się katastrofalny spadek produkcji i w konsekwencji pojawi się deficyt w budżecie i w funduszu emerytalnym, po prostu mówiąc innymi słowami, zaczną się problemy z wynagrodzeniami i z emeryturami. Upadnie eksport.

2- Ukraińscy właściciele dużego i średniego biznesu, a także bankierzy, utracą możliwości zarządzania swoimi aktywami.

3- Ziemie rolnicze zostaną wykupione za bezcen przez zachodnich, a głównie niemieckich, latyfundystów.

4- Zostanie całkowicie sprywatyzowany przez cudzoziemców cały transport kolejowy i wszystkie firmy energetyczne, co pociągnie za sobą strategiczne zaburzenia i niedomagania w funkcjonowaniu tych kompleksów infrastrukturalnych oraz spowoduje to drastyczną podwyżkę cen biletów za przejazdy koleją.

5- W kraju zostanie przeprowadzona masowa restytucja własności budynków i przedsiębiorstw, pojawią się właściciele, którym te aktywa były odebrane w 1939 roku i w 1917 roku.

6- Zostaną całkowicie zmienione tory kolejowe zgodnie ze standartem europejskim. Nie będzie to finansowane gratis przez Unię ale zostanie to sfinansowane przez Ukrainę z zaciągniętego kredytu.

7- Zmniejszenie produkcji przemysłowej, deindustrializacja, doprowadzą do jeszcze większego niedofinansowania (ubóstwa) ludności i w konsekwencji do jeszcze większego odpływu pracowników do Rosji i Europy.

8- Prywatyzacja gospodarki komunalnej doprowadzi do wzrostu opłat komunalnych do poziomu europejskiego co pociągnie za sobą przyspieszone wymieranie osób starszych nie będących w stanie utrzymać swoich mieszkań.

9- Zostanie wprowadzony prymat prawa europejskiego nad prawem ukraińskim, w szczególności będzie bezwarunkowo zalegalizowana prostytucja a społeczność LGBT będzie decydowała co jest w kraju właściwe a co nie jest, na pełną parę zostanie uruchomiony system prawa dla nieletnich z zabieraniem dzieci rodzicom heteroseksualnym i adoptowanie ich przez zachodnich homoseksualistów.

10- I najważniejsze. Podpisanie umowy stowarzyszeniowej nie oznacza wstąpienia do Unii Europejskiej. I nigdy nie oznaczało. Ta umowa to tylko chytry i podstępny traktat handlowo-ekonomiczny, który nawet nie znosi wiz.

Za: http://3rm.info/41500-10-prichin-pochemu-nelzya-podpisyvat-eto-soglashenie-ob-associacii-s-esvideo.html

Data publikacji: 28.11.2013

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.