Strona główna > Zdrowie > 10 oburzających faktów na temat szczepionek

10 oburzających faktów na temat szczepionek

10 oburzających (ale prawdziwych) faktów na temat szczepionek o których CDC i przemysł szczepionki nie chce abyś wiedział

images (5)

Przygotuj się na szok. Oto 10 skandalicznych (lecz prawdziwych) faktów na temat szczepionek, o których CDC (amerykańskie Centrum Zwalczania i Zapobiegania Chorobom) i producenci szczepionek nie chcą abyś wiedział:

FAKT # 1 Rtęć jest nadal używana w szczepionkach. CDC otwarcie to potwierdza. Nie istnieje bezpieczny poziom rtęci który można wstrzykiwać dzieciom. Nie ma nawet bezpiecznego poziom dla „śladowych” ilości. Nie ma żadnych dowodów na bezpieczeństwo rtęci przy jakiejkolwiek dawce. Każdy lekarz który twierdzi, że poziom rtęci w szczepionkach jest „bezpieczny” wykazuje się skandaliczną
nieznajomością faktów naukowych.

Rtęć jest prawdopodobnie najbardziej neurotoksycznym pierwiastkiem z całego układu okresowego. Jest ona używana w szczepionkach z wygody producentów szczepionek, ale kosztem zdrowia dziecka. Każdy lekarz, który wstrzykuje rtęć dziecku – w jakiejkolwiek dawce ! – Powinien być natychmiast pozbawiony prawa wykonywania zawodu.

Zobacz listę badań na neurotoksyczne rtęci w SCIENCE.naturalnews.com, obecnie największa relacyjna zasobów badawczych dla chemikaliów, zdrowie, składników odżywczych i leków:

science.naturalnews.com/M/Mercury_and_Neurotoxic.html  [1]

Tytuły tych badania to:

Lactational exposure to inorganic mercury: evidence of Neurotoxic effects. [2]

Neurotoxic action of inorganic Mercury injected in the intraventricular space of mouse cerebrum.  [3]

Neurotoxic effects in workers of the clinical thermometer manufacture plant.  [4]

Neurotoxic risk caused by stable and variable exposure to methylmercury from seafood.  [5]

Dodatkowy FAKT: Nie ma „bezpiecznej” formy rtęci, jak często absurdalnie twierdzą szczepionkowi dealerzy. Zarówno etylortęć jak i metylortęć są niezwykle toksyczne do ludzkiego układu nerwowego. Nie powinniśmy nigdy i w żadnych okolicznościach celowo wstrzykiwać związków rtęci dzieciom w jakiejkolwiek dawce.

FAKT # 2 Wstrzykiwanie substancji bezpośrednio do organizmu ludzkiego sprawia że jest ona o rzędy wielkości bardziej potencjalnie toksyczna, ponieważ substancja pomija naturalną barierę ochronę przewodu pokarmowego i oddechowego. Wstrzykiwanie związków rtęci człowiekowi – w jakiejkolwiek dawce powinno być potępione jako przestępstwo. Jest to obecnie dopuszczalne w medycynie. Doktryna szczepień zmieniła się z „po pierwsze nie szkodzić” na „zatruwanie dzieci dla zysku”.

FAKT # 3 Przez dziesięciolecia szczepionki na polio (choroba Heinego-Medina) wstrzykuje się dziesiątkom milionów ludzi, zawierają one ukryte wirusy raka ( SV40 i inne). Zostało to oficjalnie potwierdzone przez najlepszych naukowców Merck’a (szczepionki o nazwie Hilleman). CDC niedawno usunęło ze swojej strony internetowej te informacje.

98 milionów Amerykanów było narażonych na raka przez ukryte wirusy w szczepionkach na polio.

www.sv40foundation.org

FAKT # 4 Czołowi wirusolodzy pracujący dla Mercka ujawnili szokujące rewelacje, firma Merck rutynowo fabrykowała wyniki laboratoryjne wykazując 95 % skuteczność szczepionek przeciwko śwince, aby nadal otrzymywać kontrakty rządowe na szczepionki które nie działają.

Zobacz nieprawdziwe dokumenty naukowców:

naturalnews.com/gallery/documents/Merck-False-Claims-Act.pdf

FAKT # 5 W prawie każdym wybuchu epidemii słychać o tym że, większość dzieci dotkniętych epidemią została już wcześniej zaszczepionych  przeciwko wirusowi! Na przykład epidemie krztuśca stale dotykają dzieci, które zostały już zaszczepione przeciwko krztuścowi. Jest to kolejny dowód na to, że szczepionki nie dają odporności.

FAKT # 6 Historia pokazuje że „sukcesy” szczepionkowe przeciw polio i innym chorobom są czystym wymysłem. Jest to omówione i pokazane szczegółowo w nowej książce dr Suzanne Humphries  ”Dissolving Illusions”.

FAKT # 7 Przemysł szczepionkowy odmawia prowadzenia badań naukowych w kwestii stanu zdrowia dzieci szczepionych  z dziećmi nie szczepionymi. Dlaczego ? Ponieważ te badania bez wątpienia pokazałyby, że  nie szczepione dzieci były: zdrowsze, inteligentniejsze i w znacznie lepsze pod względem zaburzeń zachowania, alergii i zaburzeń autoimmunologicznych w porównaniu z dziećmi zaszczepionymi. Sprawdź u osób które znasz: możesz odkryć, że najsilniej szczepione dzieci są tymi, które chorują przez cały czas. Tymczasem w społecznościach takich jak u Amiszów, którzy w dużej mierze odmawiają szczepienia swoich dzieci występuje niemal zerowy współczynnik autyzmu.

FAKT # 8 Sąd Najwyższy USA uznał już, że tajemny „sąd szczepionkowy” posiada większą władzę niż Sąd  Najwyższy. Tak zwany „sąd szczepionkowy” przyznaje nadzwyczajne uprawnienia do działania całkowicie poza konstytucją, kartą praw oraz całkowicie poza zasadami uczciwego procesu i prawa.

Sąd – który nie jest nawet sądem – jest to ewidentne naruszenie prawa i pogwałcenie podstawowych praw człowieka. Musi zostać zniesiona tak jak apartheid.

FAKT # 9  Media głównego nurtu otrzymują znaczną część swoich przychodów od firm farmaceutycznych sprzedających szczepionki. Dzięki dobrym wynikom finansowym media odmawiają ujawnienia opowieści o szczepionki uszkadzających zdrowie dzieci w obawie przed utratą wpływów z reklam.

To dlatego media głównego nurtu często prezentują gości i autorów którzy śmiesznie twierdzą, że w Ameryce nie istnieją szkodliwe szczepionki lub są one zwykłymi „urojeniami” rodziców. Ci podli szczepionkowi apologetycy są łobuzami odznaczającymi się wysoką kulturą umysłową, tak jak sługusi Hitlera, cieszą się z pomagania i podżegają do holokaustu który krzywdzą miliony dzieci na świecie.

FAKT # 10  CDC otwarcie przyznaje, że szczepionki zawierają dodatki, które są znane jako silnie neurotoksyczne chemikalia. Tymi dodatkami są:

• Rtęć ( tiomersal używana jako środek konserwujący, jest metabolizowany do etylortęci i metylortęci *)
• Aluminium **( stosowany jako podburzający środek wspomagający )
• Formaldehyd ***(używany aby „dezaktywować” żywe wirusy)
• MSG / Glutaminian sodu ****(stosowany do spowodowanego zapalenia układu immunologicznego)

Wszystkie te substancje po wstrzyknięciu są toksyczne dla ludzi. Wszystkie są nadal wymienione na stronie internetowej CDC jako dodatki do szczepionek. Nie ma na świecie żadnego rozsądnego lekarza lub naukowca, który powiedział by, że wierzy że wstrzykiwanie niemowlętom i dzieciom rtęci, formaldehydu, MSG i aluminium jest w jakiś sposób „bezpieczne”. Ale lekarze wstrzykują dzieciom te substancje każdego dnia pod postacią szczepionek.

Lekarze, którzy wstrzykują dzieciom szczepionki mają urojenia. Oni praktykują medyczny holocaust przeciwko ludzkości nazywając go oszukańczo „uodpornieniem”. Dla przypomnienia, szczepienie nie równa się uodpornieniu.

www.naturalnews.com/042012_vaccine_facts_vaccine-damaged_children_CDC.html

__________

*
Metylortęć – jeden z organicznych związków rtęci, znany z bardzo wysokiej toksyczności oraz łatwości wnikania do organizmu. Metylortęć w środowisku pochodzi ze źródeł antropogenicznych (jako jeden z produktów ubocznych produkcji przemysłowej) i naturalnych (w wyniku procesu metylacji rtęci przeprowadzanego przez mikroorganizmy). W środowisku, szczególnie wodnym, ulega bioakumulacji oraz biomagnifikacji.

Jej toksyczność odbija się przede wszystkim na układzie nerwowym, powodując między innymi uszkodzenia komórek mózgowych. Powoduje ataksję (zaburzenia koordynacji ruchów, drgawki), uszkodzenia słuchu i wzroku, zaburzenia psychiczne. Może też powodować uszkodzenia płodu. Metylortęć ma długi biologiczny okres półtrwania, co oznacza, że raz zgromadzona w organizmie pozostaje w nim przez długi czas, mogąc powodować choroby i uszkodzenia.

http://zb.eco.pl/wiedza/index.php?title=Metylort%C4%99%C4%87

**

Aluminium – może występować w postaci: wodorotlenku glinu, fosforanu glinu lub siarczanu potasu glinu popularnie zwanego aluminium.

Zarówno normalne starzenie się mózgu jak i choroba Alzheimera wiąże się ze wzrostem stanu zapalnego mózgu. Zależność pomiędzy koncentracją aluminium w wodzie i chorobą Alzheimera została udowodniona . Stwierdzono u szczurów, że po wstrzyknięciu do krwioobiegu aluminium gromadzi się w prążkomózgowiu i towarzyszy temu stan zapalny. Istnieją także dowody na związek aluminium z chorobą Parkinsona. Badania epidemiologiczne wykazały związek pomiędzy narażeniem na aluminium, a wzrostem zachorowań na chorobę Parkinsona [1999]. Gdy myszom wstrzyknięto aluminium w dawkach proporcjonalnych do tych jakie otrzymują ludzie stwierdzono utratę komórek rdzenia kręgowego i kory mózgowej ruchowej oraz deficyt pamięci poznawczej, ataksje i dyzatrię.

***

Formaldehyd – znany od co najmniej 100 lat związek rakotwórczy. Przyznał to „sam” Departament Zdrowia USA [National Toxicology program]. Formaldehyd jest bardzo toksycznym związkiem dla układu nerwowego. Formaldehyd powoduje ślepotę, uszkodzenia mózgu objawiające się np. napadami padaczkowymi. Formaldehyd może powodować białaczkę szpikową, rzadkie nowotwory takie jak raka nosogardzieli i zatok.

http://vaccgenocide.wordpress.com/tag/etylortec/

****

MSG (Glutaminian sodu) – neurotoksyczny związek chemiczny zwany „ekscytotoksyną”. Powoduje nadmierne pobudzenie neuronów mózgu prowadzące nawet do zgonu. MSG jest toksyczny, nawet gdy jest spożywany w żywności; powoduje migreny i uszkodzenie układu hormonalnego. Nie wolno wstrzykiwać MSG do ciała, a mimo to pracownicy służby zdrowia stale to czynią, wstrzykując nam szczepionki.

suntao.pl/artykul/59/0/co-naprawde-zawieraja-szczepionki.html

Tłumaczenie: T2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.