Strona główna > Syjonizm i jego zagrożenia > 10-15 bomb atomowych rocznie

10-15 bomb atomowych rocznie

Dimona, 10-15 bomb atomowych rocznie

Israel produces 10-15 atomic bombs annuallyIzrahell produkuje 10-15 bomb atomowych rocznie

Okupacyjny reżim izrahellski wyprodukował 690-950 kg plutonu i może budować co roku od 10 do 15 bomb atomowych typu Nagasaki.

Izrahell, który również rozwija bardzo wyrafinowany program broni chemicznej i biologicznej, odmawia podpisania traktatu międzynarodowego, aby nie dopuścić do kontroli swych arsenałów broni jądrowej, chemicznej i biologicznej inspektorów ONZ, poinformowała publikacja w Jane’s Defense Weekly.

Raport dodaje, że izrahell, jedyny twór wyposażony w broń jądrową na Bliskim Wschodzie, ma 100 do 300 głowic nuklearnych i odpowiednie narzędzia do ich użycia (rakiety balistyczne i manewrujące oraz myśliwce bombardujące).

Według badań Sztokholmskiego Międzynarodowego Instytutu Badań nad Pokojem (SIPRI), izrahell wyprodukował 690-950 kg plutonu, i może budować rocznie od 10 do 15 bomb typu Nagasaki. Nie podpisał Traktatu o Nie-rozprzestrzenianiu broni jądrowej (NPT) ani Konwencji o Zakazie broni biologicznej, podpisał, ale nie ratyfikował Konwencji o Zakazie broni chemicznej.

Izrahellski Instytut Badań Biologicznych, Ness-Ziona, jest przykrywką do badań i produkcji izrahellskiej broni chemicznej i biologicznej. Produkuje również tryt, radioaktywny gaz, z którego są wykonane głowice neutronowe, co powoduje mniejsze skażenie radioaktywne, ale wyższą śmiertelność.

Według różnych doniesień międzynarodowych, również cytowanych w izrahellskiej gazecie Ha’aretz, broń biologiczna i chemiczna tworzona jest w Instytucie Badań Biologicznych, położonym w Ness Ziona, niedaleko Tel Aviv.

Oficjalnie 160 naukowców i 170 techników to część personelu, który od pięćdziesięciu lat zajmuje się badaniami z zakresu biologii, chemii, biochemii, biotechnologii, farmakologii, fizyki i innych dyscyplin naukowych.

Instytut ten wraz z ośrodkiem jądrowym w Dimona, jest „jednym z najbardziej tajemniczych obiektów w izrahellu”, i jest pod bezpośrednią jurysdykcją premiera.

Największa tajemnica spowija zasłoną milczenia badania nad bronią biologiczną, bakteriami i wirusami, jakie można rozprzestrzenić wśród ludności wroga, a jakie mogą wywołać epidemię. Wśród nich są bakterie dżumy ( „czarna śmierć” ze średniowiecza) i wirus Ebola, zaraźliwy i śmiercionośny, na którego nie ma żadnej kuracji.

Przy użyciu biotechnologii można produkować nowe typy patogenów, której grupa docelowa nie jest w stanie się oprzeć, nie ma na nią konkretnych antidotów. Istnieją również silne dowody na program badań nad bronią biologiczną, jaka może zniszczyć układ odpornościowy człowieka. Oficjalnie ten izrahellski Instytut prowadzi badania nad szczepionkami przeciw bakteriom i wirusom, jak wąglik, co jest finansowane przez Pentagon, ale oczywiste jest, że mogą tam rozwijać nowe patogeny do użytku wojennego.

Taki sam wygodny parawan jest stosowany w USA oraz innych krajach, aby ominąć konwencje zakazujące produkcji broni biologicznej i chemicznej. W izrahellu, tajność tych programów została częściowo ujawniona dzięki śledztwu, jakie zostało przeprowadzone z pomocą naukowców, przez holenderskiego dziennikarza Karela Knipa. Wyszło również na jaw, że toksyczne substancje wyprodukowane przez Instytut były używane przez Mossad podczas zamachów na przywódców Palestyńskich.

Dowody medyczne wskazują, że w Gazie i w Libanie, izrahellskie siły wywiadowcze stosowały broń nowego typu: ciało na zewnątrz było w stanie nienaruszonym, ale dokonywała ona spustoszenia tkanek, zwęglania wątroby i kości oraz koagulację krwi. Jest to możliwe dzięki nanotechnologii, rozwijającej mikroskopijne struktury budowane atom po atomie.

Włochy również uczestniczą w rozwoju tej broni, bowiem są związane z izrahellem umową o współpracy wojskowej i są partnerem izrahella numer jeden w Europie w dziedzinie badań i rozwoju. W ostatniej ustawie budżetowej, Włochy przewidziały roczny budżet 3 mln euro na projekty wspólnych badań. Jeden z nich to „Nowe podejście do zwalczania patogenów opornych na leczenie„, jak zawiadamia włoskie ministerstwo spraw zagranicznych.

Fakty na temat bandyckiego reżimu

źródło: http://en.alalam.ir/news/1523067

przygotował: stophasbara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.