Strona główna > Pakowacz zwłok w Iraku > Zdjęcia pokazujące gwałty dokonane na irackich kobietach

Zdjęcia pokazujące gwałty dokonane na irackich kobietach

UWAGA: W artykule są zdjęcia przeznaczone tylko dla czytelników o mocnych nerwach.  Ukazują okropieństwo okupacji w której udział zhańbił nasz kraj. Każdy kto przechodzi obojętnie wobec prowojennej polityki polskojęzycznych dyktatorów z tutejszego kne-sejmu, powinien zamienić się miejscami z okupowana ludnością na Bliskim Wschodzie. Admin

Photos show rape of Iraqi women

http://snardfarker.ning.com/profiles/blogs/photos-show-rape-of-iraqi

Tłumaczenie: Ola Gordon

Zdjęcia w posiadaniu rządu Obamy są z pewnością wierzchołkiem góry lodowej, góry lodowej, której większość z nas nigdy nie zobaczy. Nawet jeśli te zdjęcia się opublikuje, to prawdopodobnie nie będą tak graficzne jak z tym artykułem.

Jak wszyscy wiemy, większość obrazów z Iraku zniszczono wcześniej, zgodnie z Programem Amnestii wprowadzonej przez Siły Zbrojne. Zdjęcia zebrano i zniszczono, tak przynajmniej myśleliśmy.

Nie mogę przysiąc prawdziwości zdjęć towarzyszących temu artykułowi. Znalazłem je w Internecie na hiszpańskiej stronie z 2004 roku, po wielu godzinach poszukiwań dodatkowych dowodów zdjęciowych. Szukałem tych zdjęć lub do nich podobnych przez długi czas. Wiedziałem, że istnieją.

Zdjęcia te są graficzne, lecz mogą nie być odpowiednie i rzeczywiście są nieodpowiednie dla dzieci. Proszę nie przechodź niżej jeśli zdjęcia cię niepokoją lub jeśli do komputera mają dostęp dzieci. Moim celem nie jest rozpalić ludzi lub skrzywdzić czy wywołać oburzenie, istnieje wiele kontrowersji w publikowaniu tych zdjęć. Moja osobista opinia jest taka, że jest bardzo ważne by amerykańska opinia publiczna jasno rozumiała definicję wojny. Wojna to coś co rozumie niewiele osób, większość ludzi ogólnie ma wyobrażenie o niej. Ten obraz jest typowo odkażony, ale rzeczywistość jest taka, że wojna nie jest odkażana. Wojna to mordy, tortury i gwałty. To prosty fakt życia, niewielu chce się do tego przyznać. Dla nas istot ludzkich mieszkających w USA te obrazy to anatema względem naszych wierzeń. Wydają się nieprawdopodobne.

Co więcej, wojna zmienia mężczyzn i kobiety, i ma wyraźną tendencję do wydobywania najgorszych z możliwych zachowań w ludzkim zwierzęciu. Jako ludzie jesteśmy powściągliwi w normalnych społeczeństwach, ale kiedy jesteśmy w strefie wojny i dozwolone są najwyższe ofiary, takie jak zabójstwo, reszta to już normalne zachowanie. Wyobraź sobie, że żyjesz w społeczności, w której akceptuje się kontrolowane zabójstwo. Takie jest życie w Iraku, Afganistanie i teraz w Pakistanie. W Strefie Gazy też. Myśleć, że te rzeczy nie należą do codzienności, nie są normalną częścią życia, to być ślepym.

Rozmyślnie umieszczam ten artykuł w górnej części strony, by pozwolić wam, czytelnikom, na nie nie patrzeć. To tylko ostrzeżenie. Przy zdjęciach był następujący tekst:

Dzisiaj do La Voz de Aztlan przysłano nowe zdjęcia z tajnego źródła pokazujące szokujące gwałty na dwóch kobietach irackich, przez rzekomych oficerów amerykańskiego wywiadu i najemników w wojskowych mundurach. Wiadomo, że w obiegu były setki takich zdjęć, które żołnierze wymieniali między sobą jak karty klubów piłkarskich.

Mówiąc o warunkach anonimowości, meksykańsko-amerykański żołnierz powiedział La Voz de Aztlan: „Być może ci oficerowie nie wiedzieli co się działo, ale wszyscy inni wiedzieli. Sam widziałem setki zdjęć tego typu. Wiele z nich zniszczono we wrześniu, kiedy przeszukiwano bagaże żołnierzy opuszczających Irak,” powiedział.