Strona główna > Obrona Przeciwko Żydowskiej Agresji > Prawdziwi moralni przywódcy świata

Prawdziwi moralni przywódcy świata

The true moral leaders of the world

Why are they all on Jewish America’s assassination list?

IRAN’S AHMADINEJAD SETS A HIGH MORAL STANDARD

http://johnkaminski.info/

John Kaminski – 19.05.2011 tłumaczenie Ola Gordon

Nigdy od czasu idealistycznej retoryki Johna F Kennedy’ego nie słyszałem, by wybrany przywódca używał słów, które w moich uszach brzmiały jak prawdziwa muzyka. Więc kiedy usłyszałem to. . .

„Okupacja innych krajów pod pretekstem wolności i demokracji jest niewybaczalną zbrodnią. Świat potrzebuje logiki współczucia i sprawiedliwości oraz czynnego uczestnictwa, a nie logiki siły, dominacji, jednostronności, wojny i upokorzenia. Świat musi być rządzony przez szlachetnych ludzi jak boscy prorocy. . .”

Mahmud Ahmadineżad

. . . Spojrzałem na to dwukrotnie z niedowierzaniem. To jest dokładnie odwrotnie do tego, co słyszymy w Stanach Zjednoczonych, w których naszym przywódcom (choć nie mamy pojęcia, kim są) na sercu leży nasz najlepszy interes (chociaż wiemy, że tak nie jest) i powinniśmy być posłuszni każdemu ich słowu, ponieważ dają nam wolność i demokrację, bombardując te wszystkie tak mało nam znane inne kraje.

Kiedy prezydent Iranu wypowiedział te słowa w ONZ, amerykańscy przedstawiciele opuścili salę, tym bardziej śmiesznie, gdyż reszta świata wiedziała, że mówił prawdę, a tylko ci, którym się płaci za to by w to wierzyli, nadal wierzą w rządową opowieść o 11 września.

Amerykanie zostali skłonieni do tego, by wierzyć, ten człowiek jest jakiegoś rodzaju diabłem, bo mówi na takim poziomie moralnym, że praktycznie nikt w USA, po 100 latach żydowskiego traktowania medialnego, nie może nawet tego zrozumieć, bo kultura Zachodu stała się tak niemoralna.

Mahmud Ahmadineżad jest przywódcą tego, co wydaje się być ostatnim bastionem wolności realnego świata. Jego szlachetny naród ze wszystkich stron otoczony jest przez amerykańsko-brytyjsko-izraelską machinę wojenną. Kraj z jego zachodniej strony został unicestwiony przez biały fosfor, heroinę i choroby weneryczne. „Stany” na północny-wschód albo zostały wykupione, albo zniszczone przez żydowską machinę wojenną. Pakistan jest pod stałym atakiem amerykańskich morderczych dronów i manipulacji Mosadu. I Arabia na południu jest największym zagrożeniem ze wszystkich, gdyż sekta Wahabbi Saudyjczyków to naprawdę tajni Żydzi stale sabotujący islam i muzułmańskich sąsiadów. Dowódcą całej tej imprezy jest Izrael, który w śmiertelnym uścisku trzyma za ‘jaja’ Waszyngton, Londyn, Paryż, i wszystkie inne pseudo-państwa, które są naprawdę filiami Żydowskiego Potwora Finansowego Świata.

A jednak przemówienie Ahmadineżada w ONZ może jedynie odnieść taki skutek, że chciałbyś by był twoim prezydentem, jak ja pragnę by był naszym prezydentem, zamiast tych z niekończącej się serii robotów i psychicznie zdeformowanych marionetek, które dowodziły zniszczeniem USA w ciągu ostatnich kilku dziesięcioleci.

Skoncentruj się na tym. Każda sekunda jest tego warta

’11 września to własna robota’: przemówienie Mahmouda Ahmadinejada w ONZ

[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=k4phNuwx8Hs&NR=1]

On zaczyna od wdzięczności do Boga, co jest niezbędnym pierwszym krokiem w kierunku zdrowego rozsądku. „Po 100 latach dominacji, istniejący system kapitalistyczny nie jest w stanie zapewnić odpowiednich rozwiązań problemów stojących przed społeczeństwem. W ten sposób nadszedł jego zgon”.

Droga do imperium zablokowana, powiedział. „Dyskryminacyjne, nieludzkie zarządzanie światem stawia nas w ślepym zaułku i wymaga kapitalnego remontu. Reformowanie problemów świata wymaga udziału wszystkich… sprawiedliwość jest podstawowym elementem pokoju, trwałego bezpieczeństwa i szerzenia miłości między narodami i państwami. To właśnie przez sprawiedliwość ludzkość dąży do realizacji swoich aspiracji, praw i godności… „

„Prawdziwy charakter ludzkości objawia się w miłości do innych ludzi i miłości do wszystkiego dobra w świecie. Ludzie nie są konkurentami, ale przyjaciółmi”.

Ahmadineżad również postarał się zauważyć, że „mężczyźni i kobiety są podstawą społeczeństwa”, a kiedy ta więź jest zerwana, naród nie może być zdrowy. Skutkiem tego jest bardziej brutalne społeczeństwo”.

Jest to najlepszy kurs dla świata, jaki kiedykolwiek słyszałem.

„Ludzie wolni od egoizmu przejmą zarządzanie światem, wtedy nie będzie już śladu smutku, dyskryminacji, ubóstwa, braku bezpieczeństwa czy agresji. Nadejdzie czas prawdziwego szczęścia i rozkwitu prawdziwego charakteru ludzkości w taki sposób, jakiego chciał Bóg”.

Aung San Suu Kyi

Jest to takie hasło kampanii, z którym wszyscy możemy żyć.

Ale nazywanie Ahmadineżada najbardziej moralnym liderem na świecie, wymaga złożenia pełnego szacunku ukłonu wielu innym, walczącym o wolność, bez lęku i często bezskutecznie przez dziesiątki lat. Najważniejszą wśród nich jest Aung San Suu Kyi, która po wybraniu na prezydenta przez Birmańczyków, została uwięziona we własnym domu przez 20 lat, przez dzikich generałów strzegących w Złotym Trójkącie pól makowych i laboratoriów narkotyków, a którzy podlegają bezpośrednio żydowskiemu potworowi finansowemu świata <http://www.dassk.com/>

Ponadto do grona światowych liderów z zasadami zaliczam panów Hugo Chaveza z Wenezueli i jego mentora Fidela Castro z Kuby, którzy od dziesięcioleci są znani jako działacze na rzecz ludzi, a nie wampiry-ośmiornice międzynarodowych lichwiarzy, jak również, i najwyraźniej, płk Muammara Kadafiego z Libii, który stworzył raj i starał się pomagać całemu kontynentowi, co jest zachowaniem po prostu nie tolerowanym przez całkowicie amoralnych podżegaczy wojennych, którzy kontrolują świat z Waszyngtonu, Londynu i Tel Awiwu. To dlatego Ameryka zabiła mu dzieci. Czy zaczyna to do ciebie docierać?

Być może najbardziej znanym zwycięstwem Ahmadineżada, przynajmniej w mediach publicznych, była zorganizowana przez niego w Teheranie konferencja o holokauście, którą wygwizdały żydowskie marionetki na całym świecie, ale docenili zwiększające się liczebnie ludzie, którzy poszukują faktycznej prawdy historycznej.

Ale pozostaje niewątpliwy fakt, że kiedy usunie się żydowską opaskę z oczu mediów, staje się jasne, że moralnymi przywódcami świata są rewizjoniści holokaustu, którzy walczyli przeciwko zniesławianiu, więzieniu i znacznie gorszym występkom od ponad pół wieku! Dobra wiadomość jest taka, że ten przekaz wreszcie – po poświęceniu się tak wielu i przez tak długo – zaczyna docierać.

Ten często okaleczany i ścigany dr Robert Faurisson, były profesor literatury na uniwersytecie w Lyonie we Francji, jest znany z wypowiedzi w imieniu wszystkich rewizjonistów, kiedy powtarza jedną prośbę od 50 lat: „Pokażcie mi zdjęcie lub narysujcie nazistowskie komory gazowe, dobrze?”

To genialne śledztwo, dokonane przez chemika Freda Leuchtera w 1988 roku w procesie holokaustycznym Ernsta Zundela w Kanadzie udowodniło światu, że nie było żadnych chemicznych śladów w pomieszczeniach o nazwie komory gazowe, późniejszy film Davida Cole’a, w którym kurator muzeum w Auschwitz przyznał, że to co oni nazywali komorą gazową, faktycznie zbudowali Rosjanie po zakończeniu II wojny światowej, a także liczni pisarze, którzy udowodnili, że kłamstwo o 6 mln było żydowską strategią PR, po raz pierwszy widzianą w żydowskim New York Timesie w 1880 roku.

Oto holokaustyczne dowody, na które boi się spojrzeć każdy Żyd

[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=arZnnUOJ3O8&feature=player_embedded]

David Cole w Auschwitz

[dailymotion id=xdf6p4]

Całość pod linkiem

Powiedz prawdę i idź do więzienia. To dotyczy wszystkich tych, którzy dowiadują się, że II wojna światowa nie była taka, jak mówili. To były naprawdę trzy żydowskie kraje duszące ostatni zdolny funkcjonować, lecz niezależny finansowo system na świecie, i kradzież w tym procesie istotnej części Bliskiego Wschodu przez mongolskich bandytów.

Faktycznie, nasi najlepsi i najzdolniejsi ludzie, nasi najbardziej pryncypialni obywatele, zostali osadzeni w więzieniach przez żydowskie sądy kangurowe, które odmawiały przyjęcia prawdy o tym, co mówią rewizjoniści, bo bronią swojego obłąkańczego credo, które w ogóle nie ma moralności, tylko żądzę krwawego zysku.

Sylvii Stolz

Najbardziej absurdalnym tego przykładem, wśród wielu konkurentów, był proces Sylvii Stolz.

Współczesne państwo Niemcy, twierdząc, że jest państwem wolnym, nie pozwala prawnikom bronić swoich klientów, jeśli problemem jest fałszywa żydowska wersja holokaustu, która przekształciła to niegdyś tętniące życiem państwo w kolonię karną dla myślących. Sylvia Stolz skończyła właśnie ponad 3-letni pobyt w więzieniu za obronę swojego klienta, Ernsta Zundela, który również, po latach więzienia, skazany został na kolejną karę więzienia, z którego niedawno go zwolniono i nakazano milczenie.

Podobnie jest z naukowym badaczem Germarem Rudolfem, którego witryna służąca niezakłóconej empirycznej wiedzy na temat aspektów II wojny światowej, pozostaje skarbcem wolności myśli. http://www.vho.org/
Jest tak wielu bohaterów, którzy zostali pożarci przez system w tej walce, żaden nie jest bardziej wymowny niż tragiczny Horst Mahler, który w wieku 76 lat został skazany na 15 lat za odmowę uznania pokręconej historii Żydów.

Rewizjoniści

[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=g6CMS7AWbwg]

Izraelczyk przeprowadza wywiad z Ernstem Zundelem

[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=-6lx0dFzNvo&feature=related]

Dla rewizjonistów holokaustu, głównych bohaterów ruchu na rzecz wolności słowa, wypowiadających się za prawdą, gdy była prawnie zakazana, rasa czy religia w ogóle nie stanowią problemów – jedynie jest nim prawda, która nadal jest kwestionowana przez wszystkich morderców i ich wspólników, którzy kontrolują nasze życie.

Ale na liście moralnych przywódców planety, nie wolno niedbale pominąć – i odnotowując z odpowiedzialnym wskazaniem – że prawdziwie moralni przywódcy religijni Ameryki są czarni: Louis Farrakhan i James David Manning Oni wyrażają się o historii wyraźnie.

Farrakhan o Rotszyldach

[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=cpLzrZyla1M]

Najnowszy atak Manninga na Obamę

[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=4TEbIPOHNBQ&feature=fvst]

Wypada, by wszyscy Amerykanie uczyli się historii Ameryki od tych dwóch mężczyzn z zasadami, którzy powiedzą znacznie więcej o tym – i bardziej dokładnie – niż każdy biały kaznodzieja.

Ale przeglądając spektrum światowych przywódców, o ile żydowskie sprawdzanie myślenia świata pozwoli nam wejść w świat informacji, jest co najmniej jeszcze jeden człowiek, wart by o nim wspomnieć, ponieważ on może okazać się najważniejszy – rosyjski przywódca Władimir Putin.

Faurisson, uznany dziekan rewizjonistów holokaustu, niedawno napisał:

„Dla Putina zawsze było jasne, że pierwotnym celem tych ludzi było wydojenie Rosji na sucho i zniszczenie jej raz na zawsze, przy pomocy ich niezrównanego pasożytnictwa. Pewien kremlowski polityk blisko Putina, cytowany na temat najbardziej wpływowych Żydów, powiedział: „Borys Berezowski i Władimir Guzinski są jak bakterie, które zagnieżdżają się w chorych organizmach, ale potem umierają gdy organizmy zdrowieją”. [Jewish Telegraph Agency (JTA), 2.04.2002] Oświadczenie to przypomina fragment z Mein Kampf: „Żyd jest i pozostanie wiecznym pasożytem, wyłudzaczem, który, jak złośliwa bakteria, rozprzestrzenia się szybko, gdy znajdzie żywiciela”.

To co rozumie Putin, jest tym co reszta świata, zwłaszcza Amerykanie, powinni się nauczyć.

Nowa rosyjska rewolucja pozbyła się Żydów http://www.radicalpress.com/?p=857#more-857

To dobra wiadomość dla amerykańskich patriotów, którzy w tym momencie zdają sobie sprawę z żydowskiej penetracji, że mogą mieć bardziej wiarygodnych sojuszników w Rosji w walce o wolność, niż mają w kraju.

Moralni przywódcy świata są widoczni na Flotylli Wolności, która nadal próbuje ratować osaczonych ludzi w Gazie. Serca całego świata są z nimi. Ale nie jest z nimi rząd amerykański. Jeden kongresman żydowski zgłosił ustawę, która oskarża o zdradę każdego Amerykanina, który wspierał flotyllę. Zbyt mało Amerykanów rozumie, że zdrajcą jest on. Wszyscy ci Izraelczycy powinni być zamknięci i leczeni na chorobę psychiczną, którą tak makabrycznie wykazują. Większość Amerykanów, uwięzionych w trywialnych sprawach przez mentalność żydowskich mediów, pozostaje nieświadoma spustoszenia, jakie sieje na świecie ich niewiedza.

Co jest najbardziej żałosne, niewielu Amerykanów będzie nawet zainteresowanych listą moralnych przywódców świata, ani nie zrozumie, w nałożonej przez media ślepocie, dlaczego reszta świata jest po ich stronie, a nie po naszej. Kiedy usłyszy się prawdziwą historię, nie jest to bardzo trudne do zrozumienia, prawda?