Strona główna > Niszczyciele > Żydowskie pułapki. Cezary Żbikowski

Żydowskie pułapki. Cezary Żbikowski

Źródło: Polska Walcząca

Większość z nas wie lub słyszała o międzynarodowej żydowskiej konspiracji, która ma na celu opanowanie, wyzyskanie i wyniszczenie Gojów.  Dlaczegoż więc taka znakomita większość z nas nie przykłada do tego wagi?

Odpowiedż na to pytanie jest dosyć skomplikowana i całkowite wytłumaczenie tego problemu na forum nie jest możliwe jako, że jest to materiał na wielotomową księgę.

Pozwólcie, że spróbuję naświetlić sedno tego problemu w prosty do zrozumienia sposób i możliwie jak najkrócej.

Każdy z nas odbiera świat, który nas otacza i wydarzenia na tym świecie jedynie za pomocą pięciu zmysłów i wszystkie te doswiadczenia są magazynowane w naszej podświadomości. Nasz mózg działa bardzo podobnie do komputera. Komputer nie jest w stanie przetworzyć informacji, których nie ma zawartych w swojej pamięci lub też wynik działania tegoż komputera jest błedny, jeśli dane wprowadzone do jego pamięci są błędne. Zatem my oceniamy to co widzimy , słyszymy, czujemy itp. tak jak nam na to pozwala nasze mniemanie. Jednocześnie w znakomitej większości przypadków jesteśmy przekonani, że oceniamy te wydażenia prawidłowo a szczególnie gdy spotykamy się z potwierdzeniem naszych oceń wśrod innych. Nasze doświadczenia i zbudowane na nich mniemanie są bardzo często zwykłą iluzją a w szczególności gdy od dziecka wpaja nam się w domu, w szkole, w Tv, prasie itp. błędne pojęc ia.

Teraz zapytacie skąd możemy być pewni , że dana rzecz to tylko iluzjia a nie rzeczywistość a jeśli rzeczywistość to skąd wiemy że to prawda czy kłamstwo? Czy istnieje jakiś sposób na oddzielenie prawdy od kłamstwa, iluzji od rzeczywistości, zdrowego rozsądku od szaleństwa? Czy są jakieś wytyczne co absolutnie, i bezbłędnie i bez żadnych manipulacji są w stanie wskazać nam to co jest prawdziwe i krystalicznie czyste?

Otóż istnieje taka metoda i to całkiem prosta. Poprostu trzeba trzymać sie niezaprzeczalnych faktów!

Fakty mogą być łatwo manipulowane ale nie możliwa jest zmiana sedna faktu, tak jak żelazo może być przerabiane na miliony użytecznych i bezużytecznych narzędzi co nie zmienia faktu, że nadal jest żelazem.

Jeżeli wyjdziemy na dwór bez płaszcza przeciwdeszczowego podczas ulewy to napewno zmokniemy. Teraz można filozofować, czy to dobre czy złe, czy deszczówka jest dobra na skóre i włosy, czy powoduje raka, jako że zawiera zaniczyszczenia , bla, bla, bla, itp. itd.

NIEZAPRZECZALNYM FAKTEM JEST TO, ŻE ZMOKLIŚMY.

Teraz ciut bardziej filozoficzne podejście do sprawy. Wielki filozof Rene Descartes powiedział kiedyś:

„Je pense, donc je suis”, lub „Cogito ergo sum” (po łacińsku) co znaczy: Myślę wiec Jestem. Nikt jak dotychczas nie jest w stanie zaprzeczyć tego, Dlaczego? Dlatego, że on trzymał się niezaprzeczalnych faktów. I to stwierdzenie stało się fundamentem filozofji. On również rozszerzył te stwierdzenie mówiąc:

„Dubito, ergo cogito, ergo sum” co znaczy : WĄTPIĘ, WIĘC MYŚLĘ, WIĘC JESTEM.

Dlaczego tak wielu z nas nie wątpi w to co widzi, słyszy i czuje?! Otóż dlatego że od dziecka wybija nam sie z głów próby wątpienia, zmuszając nas jednocześnie do akceptowania dogmatów tak jak są one przedstawione przez tych co nie na ręke im to, żebysmy wątpili. Niestety religie (wliczając katolicką) nie są tu wyjątkiem i są bardzo potężnym narzędziem używanym do eliminowania naszej zdolnosci wątpienia.

Dziś istnieje Religia dużo potężniejsza niż wszystkie antyczne religie świata, zowie się ona Religią Poprawości Politycznej i ci którzy ją stworzyli i mają ja pod swoją kontrolą posiadają w swoich rękach najpotężniejsze narzędzie na ziemi do manipulowania naszymi umysłami a w szczególnosci zdolnością wątpienia. NIE MAMY PRAWA WĄTPIĆ I ANALIZOWAĆ „PRAWD” GŁOSZONYCH PRZEZ KAPŁANÓW TEJ NOWEJ RELIGJI. Tak ja to bylo w średniowieczu, herezjia jest równa karze śmierci.

Następnym przykładem mówienia prawdy w oparciu o niezaprzeczalne fakty jest praca naszego wspaniałego astronoma Mikołaja Kopernika. Wielu ceni go za mądrość i szmat pracy jakiej dokonał w swoim życiu ale nie wielu mówi o jego olbrzymiej odwadze. Toć to on stawił czoła całemu światu!!!!!

W ówczesnych czasach wierzono w geocentryczną formę wszechświata a on jako jedyny na świecie znał prawde (w oparciu o niezaprzeczalne fakty) i głosił że tak nie jest. Było to wystąpienie przeciwko prawdzie głoszonej przez najwiekszą ówczesna potegę polityczna, kościół, potegę która to mianowała nowych królów ( jak dziś mianuje się politycznie poprawnych prezydentów), potęge która trzęsła posadami świata, potęge która za herezje zgładziła tysiące wielkich jak i małoznaczących ludzi a jednak Kopernik nie ugiął się i głosił prawdę do końca swych dni. Było to naprawdę cudem, że ten człowiek zmarł śmiercią naturalną a nie na stosie.

Było oczywiście wówczas paru ludzi co się z Kopernikiem zgadzali, ale tylko potajemnie, bo nie mogli zaprzeczyć oczywistym faktom stawianym przez tego wspaniałego człowieka. Żaden z nich jednak nie odważył się poprzeć Kopernika publicznie z obawy o represje, utratę wolności lub też życia.

Sto lat później Galileo Galileusz głosił prawdę opisaną przez Kopernika spotykając się z olbrzymią opozycją i oczywiście z brakiem kogokolwiek co by go publicznie poparł nie dlatego że mówił herezje ale z obawy o represje ze strony ówczesnej absolutnej potęgi politycznej.

Jak to kiedyś rzekł Sir John Harrington „Treason doth never prosper; what’s the reason? For if it prosper, none dare call it treason.” Co mniej więcej znaczy: „Zdrada nie ma prawa bytu. A to dlaczego? Bo jeśli jest wszechobecna to nikt nie śmie nazwać jej zdradą”

Jest to tak dokładnie dzisiaj jak to było wieki temu. Wybrani przez nas przedstawicielie państwowi zdradzają nas temu międzynarodowemu aparatowi żydowskiej tyrani i prawie nikt z nas nie śmie nazwać tę zdradę po imieniu.

Wielu z nas słysząc o tej niesamowitej konspiracji żydowskiej, ich determinacji i konsekwentnemu działaniu przez tysiąclecia zdumiewa się tym wyczynem do tego stopnia, że uważa go za nierealny odrzucając go zatem od swojej świadomości i „wkłada te opowieści między bajki”.

I tu leży nasz największy błąd i nasza największa tragedia. Czyniąc to dajemy temu aparatowi wielkie i niczym nie ograniczone pole do działania i sami otwieramy furtkę do naszych serc i umysłów.

Pamiętacie historię o Trojańskim Koniu? Jeśli nie to poczytajcie.

Dlaczego nie dopuszczamy do naszych umysłów tego że nacja żydowska jest tak wspaniale zorganizowana i tak wrogo nastawiona do reszty świata i zdolna dokonać takiej ilości przestępstw?

Odpowiedź jest bardzo prosta. Otóż dlatego że porównujemy tę niesamowitą kryminalną dzialalność z naszą kulturą, z naszą etyką z naszym mniemaniem i nie jesteśmy w stanie pojąć jak to ktoś albo cały naród może być tak okrutny i tak zdeterminowany aby wyzyskiwać i niszczyć wszystko co nie żydowskie.

Jako że to nie zgadza się z naszymi przekonaniami, odrzucamy to i uważamy to za niemożliwe, co jest wodą na młyn żydowskiej propagandy.

Napewno wiele razy oglądając lub czytając okrutne wiadomości o jakimś zwyrodniałym zboczeńcu co zgwalcił a potem zamordował swoją własną córke i na koniec zjadł jej resztki, pozostajecie w szoku i zapytujecie się  „Jak to jest możliwe aby ktoś był w stanie czegoś takiego dokonać toć to nawet zwierzęta tego nie robią”, również nie jesteście w stanie zrozumieć motywacji tego zwyrodnialca i nasuwa wam sie tysiące nowych pytań bez odpowiedzi.

Czemu nie możecie tego pojąć? Proste, bo to nie wy jesteście tym zwyrodnialcem i wasze mniemanie nie pozwala wam tego zrozumieć. Teraz gdybyście mogli wejść w skóre tegoż zwyrodnialca to zdalibyście sobie sprawę, że nie tylko jest to możliwe ale że sprawia mu to wiele przyjemności. Jeżeli nie wieżycie mi w to, to zapytajcie jakiegoś swojego znajomego psychiatry lub psychologa.

Wracając do Kopernika macie tu najleprzy przykład że ogólnie przyjęte „prawdy”, politycznie zatwierdzone sądy i ogólnie opinia publiczna nię są w żadnym wypadku miernikiem prawdziwej prawdy.

Zatem czytając jutro kontrolowane przez żydów gazety, oglądając filmy w stylu Spielberga, słuchając „przekonywującej” propagandy i ogółnie poddając się tej potężnej maszynie zniszczenia moralnego, zanim to wszystko zaakceptujecie i zaczniecie wykrzykiwac obelgi przeciwko nam, pomyślcie chwilę o Koperniku i o Galileo.

Cezary