Strona główna > Libia: syjonistyczny smok i bębny wojny > Syjonistyczny mord na Muammarze Kaddafim

Syjonistyczny mord na Muammarze Kaddafim

Źródło : www.realzionistnews.com/?p=666

Data publikacji : 21.10.2011

Tłum. RX

Brutalny mord Muammara Kaddafiego popełniony przez „powstańców” na syjonistycznej smyczy jest przykładem na to co dzieje się z przywódcami politycznymi, którzy stawiają opór żydowskim bankierom międzynarodowym.

Kaddafi odmówił zgody na przejęcie przez rothschildowski, globalny kartel bankowy jego pięciu inicjatyw:

-Unii Afrykańskiej z jedną wspólną walutą pod przewodnictwem Kaddafiego

-Banku Centralnego Libii pod kontrolą Kaddafiego

-Rezerwy złota o wielkości 150 ton pod kontrolą Kaddafiego

-Libijskiego Przemysłu Rafineryjno-Paliwowego pod kontrolą Kaddafiego

-Rezerw i Zasobów Wody Słodkiej „Blue-Gold” pod kontrolą Kaddafiego

W lipcu 2011 roku syn i prawdopodobny sukcesor Muammara Kaddafiego, Seif al-Islam, stwierdził, że nie chodzi jedynie o libijskie „czarne złoto” (ropa naftowa) bo to czego pożądają to jest przejęcie libijskiego „błękitnego złota” (woda), około 500 mil Nubijskiej Podpustynnej Warstwy Wodonośnej, która znajduje się pod powierzchnią terytorium libijskiego.

Nubijska Warstwa Wodonośna jest jedynym źródłem wody słodkiej dostępnym w Afryce Północnej i dlatego jest celem tego co stało się znane jako „wodne wojny”.

Francuskie firmy wodne, największe na świecie, Veolia i Suez SA, twierdzi al-Islam, pragną posiąść Nubijską Warstwę Wodonośną ponieważ zarobią niezliczone miliardy jako zysk z żywności wyprodukowanej dzięki tej wodzie.

Zarówno Veolia jak i Suez SA oraz inne multinacjonalne korporacje są bez najmniejszych wątpliwości zasilane przez żydowski kapitał finansowy a Louis Dreyfus International, żydowsko-francuska firma będzie pośrednikiem w handlu żywnością. Al-Islam wykazuje, że każda pożyczka z Międzynarodowego Funduszu Walutowego i Banku Światowego (obie instytucje kontrolowane przez syjonistyczne żydostwo) jest udzielana pod warunkiem sprzedaży przez naród-ofiarę swoich zasobów wody pitnej inwestorom prywatnym. Wygląda na to, że świadectwo Seif al-Islama przeciwko syjonistycznemu żydostwu zostało stłumione na zawsze bo podobno został otoczony przez „libijskich powstańców” na żydowskiej smyczy w dniu 20.10.2011, tego samego dnia kiedy schwytano jego ojca i bezlitośnie zamordowano.

Głównym zagrożeniem dla międzynarodowego, żydowskiego kartelu bankowego ze strony Kaddafiego był jego plan wspólnej afrykańskiej waluty, opartego na złocie libijskiego dinara, który miał zastąpić powszechnie obowiązującego dolara amerykańskiego, brytyjskiego funta i francuskiego franka jako głównych walut Afryki (powinno być euro- tłum.).

Żydowskie interesy bankowe były najwyraźniej zagrożone ponieważ dolar USA jest utrzymywany przez prowadzony przez żydów Federal Reserve Bank, funt brytyjski przez Centralny Bank Anglii, także żydowski a frank francuski przez żydowski Banque de France (powinna być mowa o euro-tłum.). Czy to jest jakieś zaskoczenie, że trzy główne siły inwazyjne na Libię to Ameryka, Wielka Brytania i Francja, których kupieni przez syjonistów przywódcy: Obama, Cameron i Sarkozy wychwalają brutalny i perwersyjny mord na libijskim przywódcy Muammarze Kaddafim?

Nie, nie ma żadnej niespodzianki.

Wzywając do akcji na lądzie, żydowski prezydent Council on Foreign Relations, Richard Haass, po przyznaniu, że napaść na Libię miała na celu pozbycie się Kaddafiego poprzez „zmianę reżimu”, chce teraz natowskiej okupacji Trypolisu.

W szybkiej reakcji na krwiożercze apele Haassa, żydowski neokon Philip Zelikow, były amerykański doradca Departamentu Stanu i szef Komisji 9/11, napisał, że „upadek Kaddafiego” zainicjuje „demokratyczną wiosnę” (czytaj- żydowskie rządy marionetkowe) w świecie arabskim.

Prowadząc syjonistyczną burdę, to była ta sama żydowska, brudna klika, która przyniosła nam wojnę iracką poprzez jej łgarstwa o „broniach masowego rażenia” w posiadaniu Saddama, teraz pod szyldem „Inicjatywy Polityki Zagranicznej”, wezwała w swym „Liście otwartym do republikanów” z czerwca 2011 roku do obalenia Muammara Kaddafiego.

Nazwiska sygnatariuszy listu wyglądają jakby były z zaproszenia na Bar-Micwę, ale tym razem naprawdę na bardzo krwawą:

Elliot Abrams, John Podhoretz, Robert i Fred Kagan, Lawrence Kaplan, Robert Lieber, Michael Makowski, Eric Edelman, Kenneth Weinstein, Paul Wolfowitz, Randy Scheunemann.

I oczywiście lider syjonistycznej, szczurzej sfory, żydowski neokon William Kristol, który najwyraźniej dyktuje politykę wojskową USA, co było słychać w wywiadzie udzielonym przez niego dla FoxNews : „Nie, my nie możemy pozostawić Kaddafiego u władzy i nie pozostawimy Kaddafiego u władzy.”

Kristol i jego krwiożerczy kumple żydowscy teraz widzą jak ich marzenie spełnia się. Gwałcąc zarówno Prawo Międzynarodowe jak i zakaz Konwencji Genewskiej okaleczania jeńców wojennych, Muammar Kaddafi jest teraz martwy pomiędzy pomordowanymi ofiarami syjonistów.

Świętej pamięci zamordowany Muammar Kaddafi z rodziną