Żydowskie gestapo w akcji. Jerzy Ulicki-Rek

Nowa, prawdziwa tym razem, wersja mitu o Davidzie i Goliacie. Tym, którzy nie pamietaja historii przypomne: Goliat to ten po prawej stronie.

Zbrodnie na palestyńskich dzieciach uchodzą im bezkarnie. Jak mówią żydowscy gestapowcy w wywiadach, poczucie absolutnej władzy wtedy gdy są na terenach okupowanych daje im, jak to określił jeden z judo-gestapo „poczucie siły równej niemal Bogu”.

Jedna z uczciwych żydowskich dziennikarek tak opowiada o swoich wrażeniach z tego co widziała:

Trwa holocaust palestyńskich dzieci

„IDF troops killed children in the West Bank, too. Jamil Jabaji, a boy who tended horses in the new Askar refugee camp, was shot in the head. He was 14 when he was killed, last December. He and his friends were throwing rocks at the armored vehicle that passed by the camp, located near Nablus. The driver provoked the children, slowing down and speeding up, slowing down and speeding up, until finally a soldier got out, aimed at the boy’s head and fired. Jamil’s horses were left in their stable, and his family was left to mourn”

Jamil Jabaji został zabity strzałem w głowę. Miał 14 lat w grudniu ub. roku. Wtedy gdy zginal. On i jego przyjaciele rzucali kamieniami w przejeżdżający pojazd opancerzony. Kierowca prowokował dzieciaki to zwalniajac to przyspieszajac ruch swojego wehikułu. Wreszcie jeden z żołnierzy wysiadl z maszyny, wymierzył w glowe chlopca i wystrzelił.

Takich przykładów są setki

Żydowskie gestapo traktuje to jak sport, jak nową ,bezkarną, rozrywkę.

Polaku. Wielokrotnie podkreślałem to, że tak będą ginęły Twoje dzieci jeśli pozwolisz zamienić „swoim” politykom, swój kraj w podbitą żydowską kolonie.

Plemię, które nie ma litości dla nikogo, które nie zna żadnych norm moralnych, którego plemienna lojalność jest identyczna z lojalnością jaka panuje w stadzie szakali: trwa tak długo są razem gdy żarcia starcza dla wszystkich.

Ale gdy zaczyna go brakować prawo dżungli bierze górę i walczą pomiędzy sobą o każdy ochłap.

Mowcie sobie co chcecie, ale to nie są ludzkie odruchy i próby oceniania ich z naszej, ludzkie i chrzescianskiej perspektywy, sa z gory skazane na niepowodzenie.

Po to wymyślili mit holokaustu abyśmy nie mogli krytykować ich INNYCH diabelskich cech.

Mit ma być kneblem, który nie pozwala nam mówić o tym jacy naprawde są i do czego dążą.

Wypluj knebel. Zacznij mówic.

Ty też masz prawo być wolnym.

Jerzy Ulicki -Rek

http://polskawalczaca.blogspot.com/2007/09/zydowskie-gestapo-w-akcjii.html