Opublikowano Marzec 13, 2012 Przez a303 W Stop Syjonizmowi

Żydzi grożą nowym Purim

Źródło: http://www.rusimperia.info/news/id11919.html

Data publikacji: 11.03.2012

Tłum. RX

Purimowy „break dancing” w „święto” radości wyrżnięcia „antysemickich” perskich kobiet i dzieci. Tyle już upłynęło czasu, ponad dwa tysiące lat, a radość nie gaśnie!

W przeddzień tak zwanego „międzynarodowego dnia kobiet 8 marca” w Moskiewskim Centrum Społeczności Żydowskich odbyła się triumfalna impreza na cześć „święta” Purim.

Jak informuje Agencja Wiadomości Żydowskich, wieczór rozpoczął się od tradycyjnej „modlitwy” a następnie główny rabin Federacji Rosyjskiej Berl Lazar pozdrowił obecnych z okazji „święta” symbolizującego zwycięstwo żydowskiego narodu nad wrogami. Obywatel USA, Berl Lazar podkreślił szczególnie aktualność przesłania „święta” Purim dzisiaj.

„Te wydarzenia, które miały miejsce kilka tysięcy lat temu są aktualne i teraz. Nasz naród i dzisiaj stoi w obliczu bardzo wielu zagrożeń”- pogroził rabin współczesnym wrogom żydów.

Następnie w Centrum rozpoczęto czytanie Księgi Estery. Głównym miejscem czytania była synagoga „Beis Menachem”, gdzie zebrały się setki członków moskiewskiej społeczności żydowskiej. Zgodnie z tradycjami „święta” Purim, za każdym razem kiedy rabin Meir Kanielskij wymawiał imię Hamana, cała sala gremialnie zanosiła się kakofonią ogłuszających gwizdów. W Sali gimnastycznej na czwartym piętrze młodzież żydowska hałaśliwie z tańcami i innymi atrakcjami obchodziła Purim w stylu Purim Mix. Wieczór zorganizowany był przez „Projekt STARS” i „Nieformalne Żydowskie Zjednoczenie Młodzieżowe NEMO-Moskwa” pod kierownictwem Szlomo Polonskiego.

A żydowska społeczność Izraelczyków w Moskwie obchodziła Purim w restauracji MJOC. „Wszystkie piętra MJOC wypełnione były małymi (i nie tylko) żołnierzami SZACHAŁ-u, Mordechajami, Ahaszwerami, książętami i księżniczkami, wschodnimi władcami w pięknych i bogatych szatach oraz innymi karnawałowymi osobistościami”. Przypomnijmy, że żydowskie „święto” Purim  jest związane z zabiciem, w V wieku przed narodzeniem Chrystusa, 75 tysięcy cywilnych Persów włącznie z żonami i dziećmi. Cała ich „wina” polegała na tym, że ojcowie rodzin nie kochali żydów.

Brodato-pejsate byki Lucyfera świętują w Purim masowe ludobójstwo dokonane na starożytnych Persach

Po gestach rozpoznajemy kto ich bogiem jest. Purimjugend świętuje ludobójstwo.

Tags : ,

Komentowanie zamknięte.