Opublikowano Listopad 29, 2012 Przez Jan W Bez kategorii

ŻYDOMASOŃSKA REWOLUCJA W PSEUDO-„KOŚCIELE KATOLICKIM”: MEKSYKAŃSKI RZEŹNIK-PSEUDO-„BISKUP” CIĄGLE NA URZĘDZIE

Na podstawie: http://www.novusordowatch.org/archive.htm#.ULcb7OTQSxc

 http://www.lifesitenews.com/news/groups-led-by-mexican-bishop-again-promote-abortion-despite-vatican-investi

Data publikacji: 14.11.2012

Opracowanie: GREGORIUS

Tęczowy sodomicki i aborterski agit-prop funk czyli piekielna bies-kupa Raul Vera Lopez na tęczowym kobiercu.

Myślelibyście, że promowanie legalizacji dzieciobójstwa (aborcji) i popieranie sodomickich perwersji wystarczyłoby dla Watykanu do usunięcia z urzędu pseudo-„biskupa” Raul Vera Lopeza? Nic z tych rzeczy! To przecież nie on podważa mroczny, żydomasoński II Sobór Watykański i nie on odmawia odprawiania żydomasońsko-pogańsko-protestanckiej nowej pseudo-„mszy”. Grupy kierowane przez meksykańskiego pseudo-„biskupa” soborowickiego znowu popularyzują dzieciobójstwo wbrew dochodzeniom Watykanu. Dwie organizacje „praw człowieka” kierowane przez judeochrześcijańskiego pseudo-„biskupa” Raul Vera Lopez, kontynuują promowanie legalizacji dzieciobójstwa w Meksyku, nawet po tym jak ten pseudo-„prałat” judeochrześcijański był przesłuchiwany przez czynniki watykańskie w tej sprawie jeszcze w 2011 roku.

Vera Lopez, który jest pseudo-„biskupem” judeochrześcijańskiej diecezji Saltillo w meksykańskim stanie Coahuila, był przesłuchany przez judeochrześcijańskie czynniki watykańskie ubiegłego roku w reakcji na rewelacje gazety internetowej LifeSiteNews.com, informujące, że pseudo-„biskup” kierował dwoma organizacjami popierającymi i promującymi legalizację dzieciobójstwa (aborcji) i otrzymującymi wsparcie i fundusze od żydomasońskiego rządu Meksyku. Tym faktom pseudo-„biskup” nie zaprzeczył w wywiadzie udzielonym dla gazety internetowej LifeSiteNews.com (http://www.lifesitenews.com/news/exclusive-interview-bishop-under-vatican-investigation-discusses-his-views). W tamtym okresie prowadzono także dochodzenie dotyczące jego sponsorowania grupy sodomickiej, aprobującej wszelkie zboczone zachowania. 

Podczas spotkania z watykańskimi oficjelami, które było zaplanowane wcześniej w związku z powyższymi doniesieniami, pseudo-„prałat” otrzymał „napomnienie” ażeby „skorygował” swoje poglądy na ludzkie życie i jego seksualność, chociaż Vera Lopez osobiście potraktował spotkanie jako, nic więcej jak, „dialog. Później przez cały rok, Vera Lopez nie wydał żadnego sprostowania swoich poglądów.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentowanie zamknięte.