Opublikowano Lipiec 30, 2016 Przez NS W Żydomasońska rewolucja w "Kościele katolickim"

Żydomasońska rewolucja w Kościele Katolickim: Piekielne „kościoły” (reedycja)

Kontynuujemy dzisiaj nasz wkład do dyskusji nad autentycznością Trzeciej Tajemnicy Fatimskiej. Przedstawiamy fotografie niektórych modernistycznych (czyt. żydomasońskich- tłum.) „kościołów”, które w taki lub inny sposób mogą odpowiadać następującemu opisowi w tym dokumencie: „Następnie po chwili ujrzeliśmy tego samego papieża wchodzącego do kościoła, ale ten kościół był kościołem piekielnym; nie istnieją żadne słowa żeby opisać okropność tego miejsca. Wyglądał jak szara, cementowa twierdza z załamanymi kątami i oknami podobnymi do oczu. Na dachu budynku widniał dziób.”

aw

Na powyższej fotografii czytelnik widzi „kościół p.w. Marii Królowej Pokoju”, zbudowany w mieście pielgrzymkowym Neviges (Niemcy). Gmach dość trafnie odpowiada opisowi z przesłania jak już wcześniej wykazaliśmy, to znaczy, że wygląda jak cementowa twierdza posiadająca ostre kąty i dziób na dachu (w tle po lewej stronie) oraz okna wyglądające jak oczy (na pierwszym planie po lewej stronie). Nawet jeśli nie znaleźliśmy fotografii „papieża” Benedykta XVI wchodzącego do tego budynku to prawdopodobnie Joseph Ratzinger wchodził tam wielokrotnie jako kapłan i kardynał. Było to bardzo interesujące dowiedzieć się, że budowa tego kościoł była inicjatywą kardynała Josepha Fringsa (żydomasona- tłum.) z Kolonii, który zlecił budowę dnia 15 czerwca 1964 roku, w czasie kiedy Ratzinger był jego osobistym sekretarzem. „Kościół” był otwarty 22 maja 1968 roku przez tego samego kardynała.

W pierwszym rzędzie poniżej widzimy „katedrę” w Los Angeles (USA), dobrze znaną naszym czytelnikom. W drugim rzędzie widzimy „kościół” p.w. Trójcy Świętej w Wiedniu (Austria), rząd trzeci po lewej stronie przedstawia „kościół” p.w. Notce Dame du Haut w Ronchamp (Francja) zaś po prawej stronie „kościół” p.w. Świętej Moniki w Madrycie (Hiszpania). Rząd czwarty przedstawia po lewej stronie „kościół” p.w. Chrystusa Nadziei Świata w Donau (Austria), zaś po prawej stronie widnieje „katedra” w Maringa (Brazylia).

W rzędzie piątym po lewej stronie widzimy „kościół” p.w. Trójcy Świętej w Rydze (Łotwa) zaś po stronie prawej „kościół” p.w. Podwyższenia Krzyża Świętego w Chucelna (Czechy) z

oknami podobnymi do oczu. Jeśli nasi czytelnicy posiadają inne fotografie pasujące do powyższego opisu, którymi pragnęliby się podzielić z nami, to będziemy im zobowiązani za ich udostępnienie.

av

ah

Komentarz: Swego czasu GREGORIUS usłyszał trafne określenie stylu architektonicznego modernistycznych „kościołów” (trzymajmy się tej absurdalnej nazwy dla tych dzieł żydomasońskich, ale umieszczajmy je w cudzysłowie), które zawierało się w trzech słowach: „bunkry, torty i rakiety”. Było to dobrych kilka lat temu. Obecnie należałoby to trafne określenie uzupełnić o przymiotnik „piekielne”. A symbolika tych mrocznych budowli, dla obznajomionych chociażby pobieżnie z symboliką ezoteryczną, jest przerażająco oczywista.

Niechaj już każdy sam sobie odpowie dla kogo budowane są tak „uduchowione” dzieła architektoniczne w stylu „progresywnego Frankensteina i Draculi”.

Źródło:http://www.traditioninaction.org/RevolutionPhotos/A364rcChurchHell.html

Data publikacji: 9.05.2010

Tłumaczenie z jęz. ang.: GREGORIUS

Za: https://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2012/01/05/zydomasonska-rewolucja-w-kosciele-katolickim-piekielne-koscioly/

Tags : , , , ,

Komentowanie zamknięte.