Opublikowano Grudzień 17, 2013 Przez Jan W Żydomasońska rewolucja w "Kościele katolickim"

Żydomason Bergoglio idolem dewiantów

a98Żydomason Bergoglio idolem dewiantów. Żydomasoński antypapież Bergoglio został wybrany przez zboczeńców jako ich najwybitniejsza osobowość roku 2013. Po uznaniu przez żydowski tygodnik „TIME” i po uznaniu przez antychrześcijański kanał telewizyjny MTV, teraz magazyn dewiantów LGBT (lesbijki, sodomici, biseksualiści i transseksualiści), „The Advocate” także wybrał szefa żydomasońskiej mafii watykańskiej, osobnika podającego się za papieża, o nazwisku Bergoglio, na „swojego” człowieka roku. I dewiańci wybrali go wbrew faktowi, że Jack Andraka, szczery i otwarty sodomita, wysoce poważany i szanowany przez mafię watykańską, także był jednym z finalistów. Okazuje się, że dla dewiantów żydomason Bergoglio jest najcenniejszy i bezkonkurencyjny. Na wypadek gdybyście nie wiedzieli co to jest „The Advocate” albo o co walczy, możecie przeczytać krótką charakterystykę tutaj ( http://en.wikipedia.org/wiki/The_Advocate)

a99

Wyskoki i błazeństwa żydomasona Bergoglio zainspirowały to sodomskie czasopismo do apelu zatytułowanego „Dziewięciu katolików, którzy powinni słuchać papieża”. Tej kreaturze trzeba wprost powiedzieć: „Gratulujemy Jurku. Dobra robota. Niszczysz własny, fałszywy kościół szybciej niż możesz „przyswoić sobie prometejski neo-pelagianizm. Ale pamiętaj dobrze, że nie wszyscy biorą na poważnie twoje bełkotliwe brednie, że jesteś papieżem Kościoła Katolickiego”. Panie i Panowie! Wy, którzy siedzicie okrakiem na płocie od bardzo dawna, czy nie widzicie jak przerażająco jasno i wyraźnie Bóg Wszechmogący demaskuje oszustwo fałszywego kościoła? Judeochrześcijańska sekta soborowa, zjadliwie antykatolicka, nie ma absolutnie nic wspólnego z Kościołem Katolickim. Szef tej sekty nie jest prawdziwym papieżem, to oszust! On nie jest żadnym katolikiem! On jest natomiast promotorem, popularyzatorem i twórcą najcięższych grzechów wołających o pomstę do nieba. Czyni to wszystko z pomocą i przy pełnej aprobacie fałszywej, oszukańczej hierarchii, obłudnego i oszukańczego duchowieństwa nowej religii NWO. Wszechmogący Bóg demaskuje tę mroczną organizację, podszywającą się pod Kościół Katolicki, w sposób tak wyraźny, że nawet najbardziej naiwni mogą łatwo poznać, że ta organizacja to Antykościół i antychrześcijaństwo, że jest to wróg Jezusa Chrystusa. Każdy człowiek dobrej woli to widzi i każdy może jeszcze otrzeźwieć i otrząsnąć się z zaślepienia. Wszystkie dusze katolickie wołają: „Nie jestem z Franciszkiem bo jestem katolikiem!”

Na podstawie: portal katolicki (nie mylić z judeochrześcijańską sektą soborową)  http://www.novusordowatch.org/wire/index.htm#.UrAuBtLuLEw

Data publikacji: 16.12.2013

Opracowanie: GREGORIUS

Tags : , , ,

Komentowanie zamknięte.