Najnowsze

Opublikowano Wrzesień 20, 2013 Przez stophasbara W Holoszwindel

Zdjęcia bajek z holokitu

893c691de089fce3654a8fad5c1316ebMuzeum holokitu przemyca lewiznę

To jest baner, jaki pojawia się na stronie internetowej Muzeum holocau$tu w Charkowie (ros. Харьковский музей Холокоста), które zostało otwarte w 1996 roku i było pierwszym tego rodzaju muzeum na Ukrainie.

http://holocaustmuseum.kharkov.ua/

Baner zawiera kilka słynnych zdjęć z holocau$tu:

Oto jest tam mały chłopiec z getta warszawskiego, który rozczarował wiele osób w latach 80-tych tym, że nadal żyje, bo przecież te osoby miały nadzieję, że został zagazowany w Treblince.

a

Więźniowie Buchenwaldu w pasiakach stojący przy płocie z drutu kolczastego, a wśród nich Simon Toncman, który również pojawia się na niektórych, lecz na pewno nie na wszystkich wersjach słynnej fotografii zrobionej wewnątrz baraku więźniów Buchenwaldu nr 56.

http://winstonsmithministryoftruth.blogspot.co.uk/2013/01/the-most-famous-holocaust-photo-fraud.html?zx=e74e46c9f523d02c

a

a

Można sobie wyobrazić, jakie zdziwienie okazał ten człowiek, gdy rozpoznał sam siebie na zdjęciu, lecz nie tym, jakim razi po oczach holomit, ale zupełnie innym. Relacja więźnia tutaj:

http://furtherglory.wordpress.com/tag/simon-toncman/

a

Dwa radzieckie zdjęcia z wyzwolenia Auschwitz, jedno o dorosłych, drugie o dzieciach więźniach Auschwitz. W rzeczywistości zrobione później, niż dzień wkroczenia tam Sowietów, 27 stycznia 1945 r., gdyż te same sceny są również zamieszczone w filmie propagandowym zrobionym przez samych Sowietów.

 http://www.youtube.com/watch?v=_RIkcrdIX9E

Niemieccy żołnierze z wycelowanymi karabinami do celu leżącego w jakiejś odległości, ale nieuczciwie przycięte w taki sposób, aby robić wrażenie, że jeden z nich celuje w kobietę trzymającą dziecko.

a

Amerykańskie propagandowe zdjęcie dwóch byłych więźniów obozu wrzucających wychudzone zwłoki do pieca krematorium w Dachau.

http://www.ushmm.org/wlc/en/media_ph.php?MediaId=4041

a

Lecz na tej oto, konkretnej fotografii, jaka pojawia się w prawym dolnym rogu banera na stronie internetowej Muzeum holocau$tu w Charkowie, widnieje szczególna fotografia, jaka jest tematem tego postu.

 ;

Nie jest zaskoczeniem, że nie jest to zdjęcie europejskich żydów, ofiar holocau$tu Hitlera, ale zdjęcie ofiar głodu na południu Indii, wykonane przez kaprala armii brytyjskiej i fotografa, Willoughby Wallace Hoopera, podczas klęski głodu w Madras w latach 1877-1878.

 a35adbcdecb205becd9efabf05224659

http://www.zeno.org/Fotografien/B/Hooper,+Willoughby+Wallace%3A+Die+indische+Hungersnot+in+der+Provinz+Madras+%5B1%5D

Na stronie jasny opis:

Fotograf: Hooper, Willoughby Wallace

Entstehungsjahr: 1876-1878

Aufbewahrungsort: England

Sammlung: Sammlung M. John Hillelson

Land: Indien

Kommentar: Szene

źródło: http://winstonsmithministryoftruth.blogspot.com/2013/09/holocaust-museum-passing-off-dodgy.html

przygotował: stophasbara

Tags : , , , ,

Komentowanie zamknięte.