Opublikowano Marzec 29, 2013 Przez a303 W Bez kategorii

Zapis pewnego porno-filmu

Szanowni Państwo,

Nie potrafimy rozstrzygnąć jednoznacznie, czy „bohaterem” tego filmu jest pan Grodzki, czy tylko postać imitująca tego pana. Nie dokonywaliśmy w tym materiale żadnych przeróbek, nie użyliśmy photoshopa czy innych programów do obróbki filmów i zdjęć. Prezentujemy materiał w takiej formie, w jakiej go otrzymaliśmy na pocztę redakcji.

Danych osoby, która film ujawniła, nie udostępnimy, dlatego że osobę tę chroni tajemnica dziennikarska jako źródło informacji.

Film publikujemy ze względu na podobieństwo do pana Grodzkiego, działając w dobrze pojętym interesie ochrony dobra publicznego, ujawniając dewiantów którzy mogą np. podszywać się pod pana Grodzkiego. Jeśli pan Grodzki czuje, że naruszono jego prawa, powinien zwrócić się o ich ochronę do odpowiednich instytucji i zająć się ściganiem kogoś, kto jego osobę imituje w poniżej zamieszczonym filmie. W przeciwnym wypadku, uznamy że „bohaterem” tego filmu jest sam pan Grodzki.

Prosimy o powstrzymanie się od komentarzy, jakie nie wnoszą do zaprezentowanej treści niczego, poza własnym oburzeniem. Jednocześnie wyrażamy ubolewanie, że zmuszeni jesteśmy epatować Państwa takim obrazem dewiacji. Czynimy to wyłącznie z powodu działania w stanie wyższej konieczności. Wiemy, że poniższa treść nie ma żadnego związku merytorycznego z innymi naszymi publikacjami, do przeczytania których serdecznie zapraszamy.

Redakcja StSy

Komentowanie zamknięte.