Najnowsze

Opublikowano Grudzień 21, 2012 Przez Jan W Bez kategorii

W USA wydano pierwszą w świecie „biblię” dla zboczeńców

Źródło: http://www.rusimperia.info/news/id15227.html

Data publikacji: 20.12.2012

Tłum. RX

sodoma

W USA wydano pierwszą w świecie „biblię” dla sodomitów. Na oficjalnej stronie wydawnictwa twierdzi się, że homoseksualizm został po raz pierwszy wymieniony w standardowej wersji Biblii wydanej w 1946 roku. Wspomniana książka wydana została pod tytułem „Biblia króla Jakuba”, donosi www.sedmica.ru

„Chcieliśmy żeby ta książka była wypełniona słowem Bożym tak żeby nikt nie mógł korzystać z niej niewłaściwie, potępiając przedstawicieli LGBT (Lesbijki, geje, biseksualiści, transseksualiści), którzy są dziećmi Bożymi i nam się to udało”.

„Nie możecie wybrać swojej tożsamości seksualnej ale możecie wybrać Jezusa. A teraz możecie wybrać jeszcze i „biblię””- mówi się w komunikacie bluźnierców.

W nowej wersji, w celu uniknięcia „niewłaściwej interpretacji „przez homofonów” zostały poczynione zmiany w ośmiu fragmentach Pisma Świętego w których sodomia nazwana jest grzechem śmiertelnym. Na przykład cytat z Księgi Kapłańskiej, rozdział 18, werset 21-22,

„Z dzieci twych nie dasz aby je ofiarowano bałwanowi Molochowi, i nie splugawisz imienia Boga twego. Ja Pan. Z mężczyzną nie łącz się obcowaniem niewieścim, bo to ohyda jest”.

Teraz tak to wygląda: „Nie łącz się z mężczyzną obcowaniem niewieścim w świątyni Molocha, bo to ohyda jest”.

W takim sensie wychodzi na to, że sodomia pojawiła się u pogan i dlatego zakaz stosunków sodomskich dotyczy jedynie pogan ale z pewnością nie na chrześcijan.

W I Liście do Koryntian Św. Pawła (6:9) wydawcy zmienili słowo „rozwiąźli” na „moralnie słabi”. Oryginalny tekst brzmi następująco: „Czy nie wiece, że niesprawiedliwi nie posiądą królestwa Bożego? Nie mylcie się: ani rozpustnicy, ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani rozwiąźli, ani sodomczycy, ani złodzieje, ani chciwcy, ani pijacy, ani złorzeczący, ani drapieżcy nie posiądą królestwa Bożego”.

Komentowanie zamknięte.