Opublikowano Luty 19, 2014 Przez Jan W NWO

Ukraina podpalona przez globalnych nekrokratów

a0000Ukraina podpalona przez globalnych nekrokratów. We Lwowie około 10 tysięcy ludzi wtargnęło na terytorium jednostki wojskowej 4114 przy ulicy Stryjskiej. Tłum osiągnął porozumienie z wojskiem, że opuści jednostkę bez broni. Tymczasem w koszarach trwa poważny pożar, spłonęło już prawie całe II piętro budynku. Ludzie próbują gasić ogień wiadrami z wodą, jednakże bez skutku. Istnieje ryzyko tego, że ogień przerzuci się na arsenał z bronią. Nie istnieje żadna skoordynowana akcja gaśnicza. W czasie kiedy jedni próbują ugasić pożar to inni rzucają „koktajle Mołotowa”. Także mieszkańcy Lwowa zajęli budynki okręgowej administracji państwowej, okręgowego MSW i SBU a także Prokuraturę okręgową gdzie spalono dokumenty. Ponadto ludzie atakują rejonowe oddziały milicji.

Za: http://3rm.info/43551-lvovskie-ukrfashisty-besnuyutsya-zahvatili-arsenal-s-oruzhiem.html

Data publikacji: 19.02.2014

Przekład: RX

UWAGA! Suplement video

Dzicz żydo-banderowska wyłupiła oko schwytanemu berkutowcowi. Skąd my znamy ten sadyzm?!

Tak jak dziesiątki lat temu faszystowscy banderowcy strzelali w plecy rosyjskim żołnierzom, zabijali ich, sadystycznie torturowali, tak i dzisiaj ich potomkowie podle, podstępnie zabijają ruskich obrońców i wydłubują jeńcom oczy…Ci faszystowscy zwyrodnialcy powinni być niszczeni natychmiast, kiedy tylko podniosą kamień przeciwko obrońcom porządku publicznego! Żadnej pobłażliwości dla tych zwyrodnialców! Dowódcy Berkuta, gdzie są wasze umiejętności prowadzenia walki z bandziorami? Po obejrzeniu video ze szturmu na Majdan opanowuje człowieka żałość. Gdzie są granaty hukowe, błyskowe, gdzie gaz, świece dymne, armatki wodne, kule gumowe…? Jak można było wysyłać BTR (pojazd opancerzony-tłum.) w gęstwę bandziorów z „koktajlami Mołotowa” wcześniej nie porażając ich specjalnymi środkami? Dlaczego nie zniszczono aparatury nagłaśniającej żeby pozbawić eurosodomickich opętańców centrum koordynacyjnego. Na Majdanie jest zaledwie kilkuset aktywnych, opętanych zwyrodnialców (pozostali to stado) i wy nie możecie sobie z nimi poradzić. Boże zmiłuj się! A prezydent Wiktor Janukowycz ciągle gada o pokojowym rozwiązaniu problemu. Przyznał się, że niektórzy doradcy nakłaniają go do zastosowania brutalnej siły. „Ale ja zawsze uważałem stosowanie siły za błędne podejście. Jest lepszy i bardziej efektywny sposób a mianowicie znalezienie wspólnego języka. Pójście na kompromis. Porozumieć się”-kontynuował Janukowycz. Pewien dialog miał już miejsce i przyniósł owoce: przeprowadzono dwie amnestie, druga weszła w życie zaledwie 17 lutego.

Nie wolno pokojowo porozumiewać się z terrorystami i bandziorami. TO JEST AKSJOMAT! Z nimi powinna rozmawiać tylko broń! Żadnych rozmów, żadnej pobłażliwości. Jeżeli Wiktor Janukowycz będzie kontynuował taką pseudopokojową politykę to zginą tysiące i tysiące niewinnych ludzi a kraj opanuje pożar wojny domowej i terroru. Obudź się prezydencie! Chociaż tylko dla własnego bezpieczeństwa rozgnieć i zmiażdż tę faszystowsko-banderowską swołocz!

 

a0001

a0002

a0003

a0004

a0005

a0006

Za: http://3rm.info/43563-fashisty-banderovcy-plennomu-berkutovcu-vykololi-glaz-video.html

Data publikacji: 19.02.2014

Przekład: RX

Tags : , , , , , , ,

Komentowanie zamknięte.